Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiedziałem że mleko robi tyle syfu... ja wole pić niż wylewać
  2. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    trzeba było wytrzeć dobrze i załączyć ogrzewanie fotela wyschłoby. Potem wentylacje zeby przedmuchało
  3. Super dzięki za info. Wiesz może ile po rozpakowaniu powinny mapy zajmować ? ja mam spakowane 18GB a po rozpakowaniu nie całe 14GB i przy rozpakowaniu 7zip lub winrar jest kilka błędów też tak mieliście ? bo nie wiem czy to pakować?
  4. W tipie się nie wymienia, a jak już chcesz się skusić to tylko wymiana dynamiczna.
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dlatego mówię że felga wejdzie ale opona 245 zeby nie tarło Wejdzie i 10J ale przeciez nie dasz opony 270
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przewidziane ale chyba nie na 9J et33 ? bo to parametry z A5
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ciekawe jak tam ręce włożyć haha
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym dał 245.35.19 PS ktoś aktualizował ostatnio mapy i soft w 3GPlus ?
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Felgi wchodzą ale zalezy z jaka oponą
  11. Czyli u nas w a4 nie trzeba tego robić ? mógłbyś napisać dlaczego w ogóle taką procedurę trzeba zrobić w A6, A7 i czym to grozi ? tak z ciekawości. Mam jeszcze jedno pytanie obecnie mam mapy 5.13.8 i soft 0.612 ponoć mogę ładować od razu nowy soft i mapy i nie muszę po kolei z tym walczyć. Ktoś to też może potwierdzić? Trzeba wcześniej usuwać mapy ? czy można ładować na to co jest
  12. Witam Chciałem zaktualizować sobie soft i mapy. Mam 3GPlus. Mapy i soft pobieram z a5oc.com wraz z aktywatorem. Doszły mnie jednak słuchy że jak mam Banga w samochodzie powinienem odłączyć go i zapętlić światłowód. Ktoś może to potwierdzić ? aktualizował ktoś w samochodzie z bangiem ?
  13. To jest dyfuzor od polifta dlatego nie pasuje
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wymieniał ktoś z was koncowki drazkow ? u siebie ? widze ze sa dwa rodzaje hmm roznia sie nakretka i dlugoscia gwintu ktos cos na ten temat wie?
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja takiej używam mam też dwie nowe na sprzedaż jakby coś. Ja polecam fajnie pasuje pod szyny w bagazniku i ma ochrone zderzaka
  16. To za co płacisz jak nikt nie usunął problemu?
  17. no i co z jednej będzie nowa a z drugiej ....
  18. Moze cos wybite w zawieszeniu ? wtedy nie ustawisz mialem tak w bmw
  19. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Audi A4 B8
    U mnie chyba nie ma takich cyrków
  20. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Audi A4 B8
    to w dobrej cenie wyrwałeś
  21. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Audi A4 B8
    Ile płaciłeś za piec i za CP ?
  22. Co do DkTronic też odradzam Zakładałem tam neony tył jeszcze w 1 b8 koleś swoją drogą na imie ma Janusz jest jeszcze Kuba i Damian ten trzeci bardziej w BMW siedzi, ale do rzeczy. Zakodowali mi tak lampy że kierunki działały przez pierwsze pare km potem zaczeły dziać się cuda. Dzwonię do gościa i mówię że to i to a on mi wciska ścieme że jest dobrze zakodowane itp na drugi dzień znowu ponad 100km w obie strony na poprawke. Co prawda poprawił ale mordował się kilka godzin. Ja straciłem tylko cały dzień i benzynę, sle sprzedałem mu 3 komplety nowych neonów hehe więc coś tam odrobiłem. Generalnie nie polecam w 1 dzień czekałem na niego ponad godzine bo zaspał ;/ koledzy mówili żę tak ma Ja już bym tam nic nie robił u nich.
  23. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Audi A4 B8
    Tak mówił właśnie gość że czesto to pada. Jak mam dać 350zł za sterownik (regeneracja) to wole za 500zł kupić cały piec
  24. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Audi A4 B8
    Byłem dzisiaj u fachowca od webasto i diagnoza jest taka ze uwalony jest sterownik. Radzil szukac calego pieca i nie wysylac do Rzepina na regeneracje bo chlopaki slabo sobie z tym radza i duzo zwrotow maja. Wiec szukam pieca w dobrej kasie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.