Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?
czym tniecie plastik?
-
Gdzie myjecie auta? Myjnia automatyczna, reczna czy samoobsługowa?
kryzys jest trza oszczędzać na kosmetykach
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karol zmierz dziurę na halogen, później znajdziemy coś z katalogów hella, depo, valeo odpowiednie średnicą do dziurki w zderzaku
-
Gdzie myjecie auta? Myjnia automatyczna, reczna czy samoobsługowa?
ja myję gdzie popadnie, lecz głównie staram się żeby było to mycie ręczne
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
no nie mogę z tego carbonu[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 16:44_________________________________________________podoba mi się ten grill mniam smakowy.... ja szukam zderzaka s4 + spryski
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
za ile te turbo + kolektor? może być pw może bym coś wymodził przez zimę :gwizdanie:
-
[INNE] Charakterystyka 1,9tdi
taki silnik to np 1.9tdi BKE 115koni (116) 1896 cm3 115 KM@4000 obr/min 285 Nm OHC cylindry 4 stopień sprężania 19 liczba zaworów na cylinder 2 z czego się składa? z tego samego co każdy inny silnik wysokoprężny na PD
-
[B5 AHU] Nie chce odpalić, ale rozrusznik jest OK - reaktywuję temat
i fura mu odpali
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
są oryginalne raczej, można je rozkręcić, były ściągnięte z audi s4 01r anglik, kupione w poznaniu u znajomego który kiedyś załatwił mi fajne koła 17 ze stilo nowe za grosze oraz komplet alu do forda transita (rzadkość bo ma szeroko śruby)
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
mi za to z za***istym smakiem
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
u mnie z włączonym esp nie ma praktycznie tego zatrzymania w okolicach 50~ Gratuluję rezania i niezłego wyniku, uważnie obserwowałem ten wątek, powiem że liczyłem i trzymałek kciuki na ponad 220
-
Spocik Lubuski :)
no dlatego liczę że dostanę 5zł rabatu na tą instalację
-
[ALL B5] różne wysokości bieżnika w oponach- dlaczego? i czy mozna tak jeździć.
można jeździć Różnica w ścieraniu się opon najczęściej jest spowodowana złą zbieżnością/geometrią lub po prostu jakiejś usterce zawieszenia, typu luz na wahaczu itp
-
Kłopot z PLAY
podłacz playa do usb na wyłączonym komputerze i włącz kompa razem z tym włożonym w usb urządzeniem. Ja mam tak że jak podłączę playa do kompa w trakcie działania to niby wszytko chodzi ale strony www się nie ładują. Muszę robić jak napisałem. Aaaa i odinstaluj program playa programem typu Revo Uninstaller w trybie rozszerzonym i zainstaluj jeszcze raz. Różniej wyłącz laptopa, podłącz playa, uruchom kompa i zobacz czy już są www, u mnie tylko tak działa i to zarówno play online jak i iplus. Tylko bluconect i heyah działają normalnie
-
Spocik Lubuski :)
Nowak_zg może byśmy razem kiedyś skoczyli do carmani? chcę żeby mi zamontowali rnsa ładnie w konsolę w B5.... Chcę się dowiedzieć koszty i czy w ogóle dadzą rady
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
spokojnie, nie mam drukarni $$
-
Lokalizacja GPS sam odszukaj swoje auto
ja polecam tą http://www.allegro.pl/item790688534_lokalizacja_gps_gsm_zdalna_blokada_podsluch.html chociaż nie wygląda jak zrobiona przez wujka Władka w oborze, i nie trzeba jakiś dodatkowych telefonów. Kupiłem sobie takie coś do G klasy ale nie jako antykradzieżowe tylko aby szybko się znajdować z kolegami w lesie Bo jak podał ykk http://allegro.pl/item799085414_hit_zagluszacz_zaklocacz_sygnalu_gps_nowosc.html i po robocie
-
[ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
już kiedyś było na allegro, ale mało popularne i UWAGA plastikowe
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
kur@% ręce mi odmarzły a tu to co przyniosłem już (może w poniedziałek będę miał opony jeśli starczy $$ to założył bym na auto do zdjęć ) Cytat żony: "co Ty za paskudztwo do domu nosisz.... <skrzywiona mina>"
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
postarm się dziś jeszcze wkleić, mam papier na pewno sam dokument jest ori z tym że fele musiał bym wiedzieć na 100% jak wygląda ori felga, sprzedawca zastrzegał się że są oryginalne, ale wiecie jak to jest ze sprzedającymi Moje mają od spodu wytłoczki: AG BBS ET ..+ 0012 i małe wtłoczenie GERMANY [br]Dopisany: 31 Październik 2009, 18:26_________________________________________________idę rozładować busa to i felgi wypakuję to pstryknę coś telefonem
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
będą całe srebrne jedynki już są nawet.... teraz czas poszukać jakiejś dobrej ceny na opony
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
nie założę takiego chińskiego szitu na auto, te pierwsze podobają się mojej żonie na szczęście to nie jej auto
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
ja się podniecałem już tą stroną, dziś będzie real podnieta
-
DieselGold na Statoil
a ja tam powiem że 320cdi wciąga wszytko mój pali wszytko, ja nawet takiego paliwa do AJM nie leję jakie żona do CDI
-
[ALL] Póki co mody na bok - pompa wysiadła
żadna różnica i tak nie będzie jechać :gwizdanie: