Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. ja mam 8 w pc i tak się teraz zastanawiam po co
  2. a jaki to jest mocny program ?
  3. mi nie kopci przy 164 na intercolerze AJM dopiero od 180 ostro dawał
  4. chyba tak zrobię, właśnie doinstalowałem 512mb ram, kość kupiłem używaną za 20zł mam teraz 256+512 Powiem tak wykonanie w porównaniu do mojego HP niebo a ziemia na korzyść strego IBM Już nie będę robił draki ale mam kartę 16mb grafika a nie 32, za to większy dysk twardy no i wyższy model kompa a i tak nie gram w gry, tylko www i jakiś film w trasie ps. czym róznią się IBM T od IBM R z wyglądu są chyba identyczne
  5. Panowie mam kompik i problem w każdym kompie zarówno laptopie jak i PC po kupnie miałem czysty dysk, na niego instalowałem WIN i wszytko było tak jak chiałem. Tu mam jakąś śmieszną partycję której nie mogę otworzyć, na niej jest WIN i chyba wszytkie sterowniki. Oczywiście partycję da się usunąć podczas instalowania nowego WIN z płyty ale.... tu dręczy mnie pytanie, kiedyś zrobiłem tak z firmowym laptopem HP i były olbrzymie problemy ze sterownikami, nie było dźwięku, ekran się nie obracał itp. i teraz myślę co robić czy spróbować czy dać sobie spokój i działać na tym co jest
  6. filtrują zaklócenia inaczej, na plus dla presidenta... wiem bo sam to przerabiałem na sobie
  7. dla mnie z tym kolorem auta się to gryzie, ale bardzo fajnie prezentowały by się na ciemnym lub białym aucie, tu mi się nie podoba. Same w sobie są ładne, tylko niepotrzebnie mają taką otoczkę ciemną
  8. ja polecam żyłkę
  9. zostawcie Poźka no bo talerze potłucze na zmywaku
  10. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dopiero kabel przyniosłem, nie sr** ogniem zaraz będą [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 18:43_________________________________________________dodałem foto już
  11. modyfikacja powinna być bezdymna chyba że na prawdę masz hardcor program pod maską... albo jest tak spaprany.... poza tym jak można zrobić program bez hamowni
  12. ja miałem canona 350d, niestety się zepsuł (przyszłona) i teraz mam D40, jestem bardzo zadowolona szczególnie gdy kupiłem drugi dużo lepszy obiektyw
  13. Poziu a ja się lapie
  14. ale kox, na wsi musi robić szał
  15. to tylko się cieszyć, pozdro i dzięki za odpowiedz
  16. też bym się wpisał, ale poziek śpi albo wyjechał na zmywak :gwizdanie:
  17. z racji incydentu u sprzedawcy dostanę na moją korzyść IBM T41 60gb dysk twardy, i toutchpad, reszta podobno to samo, wnętrzności te same, gość mówi że ma 2 ganiezda na ram 2x256mb używam wersji sapera na laptopie...
  18. jedni lubią fajne rzeczy inni badziewie, ucho każdy ma inne
  19. a da sie tam dokupić jeszcze 512? ile to mniej więcej kosztuje bo nie wiem jaką pamięc tam kupić
  20. Witam Kupiłem laptopa IBM T30 (jakiś niby tytanowy czy coś takiego) stan wizualny prawie idealny w środku: - jakieś centriono 1.8 - 512ram - grafika ATI RADEON 7500 32MB - hdd 40gb - lan - najważniejsze com cena 600zł Moje pytanie czy windows XP będzie na tym chodził bez problemu? i czy to była dobra cena? dodam że bateria regenerowana i trzyma ok 1h do 1.20h
  21. nowy liczniczek i koła robią robotę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.