Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no ja dziś dodam fotki ale jest ich tylko kilka
  2. ja jeżdżę po całej europie i poza pl CB nie używam, dlatego mam substytut jak to nazywacie na dachu, a nie jakiś półtorametrowy pantograf (ale dobbrze prawisz że antena to minimum 2 m)
  3. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja będę właśnie szukam kluczy do udi
  4. łoo to będę się odzywał, daj numer na priva, w pzn też jestem co tydzień
  5. rtocki wyślil mi pw z cenami, coś do silnika 320cdi (mercedes) i coś do 1,9tdi PD, chodzi o coś czyszczącego chcę zobaczyć czy będzie jakakolwiek zmiana, bo podchodzę do tego sceptycznie
  6. w menu jest funkcja wyjmij plyte
  7. a co do za uszlachetniacz do PD LM? może kolega rtocki coś opisze, chiał bym zrobić test na dwóch autach czy to coś daje
  8. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no ja będę tylko jeszcze nie wiem czym być może gienką bo zakładam dziś wyciągarkę u kolegi w nowogrodzie i nie musiał bym jeździć dwa razy będę tak czy inaczej na 99%
  9. właśnie, liczba aut z cb jest tak duża że florida starcza aż nadto
  10. w Kaliszu? ja tam jestem baaardzo często! może jakiś mikro spocik kiedyś na pizzy czy coś
  11. a ja się cieszę że zmieniłem ml145 na floridę w końcu nie wyglądam jak tramwaj
  12. nie, modzę 1,9tdi... wierne bestie z tych silników
  13. Johnny II - mam to radio i po poprawieniu ASC nie zamienię na żadne inne
  14. nie wiem jak to opisać ale jest bajka, szczególnie z rolki bo z zatrzymanego trochę kontrola trkacji ma co robić. Wyprzedzanie na drodze w końcu takie jak lubię bo mógł bym takiego kupić za dobry zł ale na razie panowie jeszcze z 5miesięcy do dalszych zmian więc spokojnie. Może wtajemniczę się bardziej albo zostanę przy tym co jest teraz
  15. zobaczymy, myślę nad ARL tylko nie wiem jak to ma się do silnika wzdłużnie... poza tym kto sprawdził ile wytrzymuje seryjny ajm? jeśli nie polecacie dalszym modyfikacji mocowych to chętnie wysłucham waszych za i przeciw i wyciągnę odpowiednie wnioski. Na razie cieszyć się trzeba tym co jest[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 18:54_________________________________________________ eee na razie jest 164 :>
  16. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    tłumów nie będzie
  17. lakiernik dobrą farbą odporną na zadrapanie i ścieranie
  18. e tam nie można czasem się uda trafić na coś w zsięgu
  19. hamulce 312mm i może podłubię silnik i tyle ja też jeszcze hamulce i na wiosnę zmienię jeszcze co nieco i liczę przejście z 164kucy na około 200 i niuton w okolice 400+~
  20. ja mam 6k, jestem zadowolony
  21. dobra barwa xenonu! nie lans ale będziesz zadowolony... a tam z tyłu to co jakiś zlot kalajbry?
  22. aju odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    nie wiem powiedzieli że automatu się nie hamuje program teoretycznie jest na 275koni i 660Nm [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 15:53_________________________________________________dodam jeszcze że szybkie zakręty tym autem to pełne spodnie większy strach niż to warte ale już więcej nie próbuje, jak d*pa chciała uciec, pasy mi się zwinęły tak mocno że aż się wystraszyłem i pojawiła się moc kontrolek..... po czym auto wróciło do obranego toru jazdy... za duży i za miękki czołg na wygłupy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.