Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AFN] Pomocy autko staneło
a powiedział Ci co jest zepsute? sam sprawdziłeś ten zawór?
-
[ALL B5] Co wymienić a co zostawić tanim kosztem ?
dobra skrzynka... ale zacnzij od głośników i wytłumienia.... nie uwuerzysz ile basu będzię więcej
-
[ALL B6] radio audi concert I
no trochę jest inny "koszyk" na to radio i inny panel climatronica
-
[ALL B5] Co wymienić a co zostawić tanim kosztem ?
Zasadniczo podszedłeś do tematu jak każdy czyli - jakieś radio - jakieś głośniki - wzmacniacz - i najgorsza skrzynia jaką można kupić z tych markowych No ale nic, zacznij od tego żeby pozbyć się drżenia klapy: - podklej tablice/ramke rejstracyjna jakas guma czy pianka i dopiero przykrec (tak samo ramke do rejstracji żeby nie drgała w ramce) - klape bagażnika oklej matami wygłuszającymi, na początek tylko w miejscach bez wzmocnień, jeśli to nie pomoże to oklej też wzmocnienia (stelaż) Z kolejnymi wolnymi środkami wygłusz drzwi, kup wzmacniacz pod głośniki przednie i tylnie... do tego dobre głośniki np jakieś hertz-e (tu akurat mam zboczenie do tej firmy :>)
-
[ALL B6] Pytanie o subwofer
jeśli w b5 avant po lewej stronie w bagażniku
-
[ALL B6] Rozładowany akumulator
kolega napisał: ale.... może ma zwarcie na jakiejś celi, wiem że mało prawdopodobne ale niedawno taki trafiłem
-
[B5 ADR] Schemat montażu głośników
ze śmiechu chyba a napisałeś jakiś ich parametry?
-
Silnik TDI i olej rzepakowy to dobre połączenie?
w mercu 290gd sprawdza się od kilku lat świetnie (2.9D)
-
[ALL B6] Rozładowany akumulator
zobacz czy nie ma przebić na kablach i odłącz zmnieniarkę całą wtyczkę od radia i od zmieniarki, zostaw bezpiecnzik i wtedy na pewno wyliminujesz cd ch.
-
[B5 AFN] Zamiana zwykłych głośników na Bose
przydał by się do nich wzmacniacz gdyż radio nie ma zbyt dobrej końcówki mocy, nie musi być to oryginalny wzmacniacz, wystarczy jakiś mały 4kanałowy ale markowy wzmacniacz myślę że warto poświęcić te 150-200zł więcej za dużo... dużo lepszy dźwięk
-
[ALL B6] Podłączenie subwoofera + wzmaczniacz JBL
jest wiele mat na allegro Wykręć tego suba, dużo roboty z nim nie jest a będzie jedna część mniej do grzechtoania w bagażniku no wzmacniacz dużej mocy może zniszczyć słaby głośnik jakim jest to coś co audi nazywa subwoferem dobra skrzynka używam w służbowym T5
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli dobrze rozumiem że co tydzień macie te spociki w king crosie od 16? Bo za 2 tygodnie zjezdzam do Poznania i chętnie bym się przywitał
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czyli teoretycznie wszytko co spełnia normę: 505.01 lub 506.01 lub 507.00 mogę lać do swojej ajm? Teoretycznie pytam bo póki co leję castrola jak był lany od początku
-
Domykanie szyb z kluczyka
u mnie działa zamykanie gdy przytrzymam zamkniętą kłódkę na kluczyku z dowolnej odległości (w zasięgu pilota) ale otwieranie tak zwane wietrzenie muszę przeprowadzić w następujący sposób: 1. otwieram auto guzikiem z otwartą kłódką 2. puszczam guzik z pilota 3. naciskam go spowrotem na ok3sekundy i trzymam cały czas, szybki jadą w dół zaintrygowało to mnie i dziś musiałem to sprawdzić
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mi też zalali castrola w aso
-
[B5 AFN] Po 30 000 strzelił pasek
kolego czy na pasku jest to napisane?
-
[ALL B5] Moja granatowa A czwórka
czyli rozumiem że wszytkie czujniki są kolego a masz może jakąś rozpiskę co i jak podłączyć? może zrobił być samouczka w dziale zrób to sam myślę że był by to jeden z ciekawszych tematów
-
[B5 ADR] Czarna Piękność Audi A4 1.8
to na pewno, chyba nic nie świeci gorzej niż wspaniała żarówka h4 za perforowanym szkłem układjącym światło Ja bardzij myślałem o lampach z audi po II lifcie ale spoko w porównaniu do lamp h4 są piękne
-
[B5 ADR] Czarna Piękność Audi A4 1.8
ale lampy Koła zostaw są bardzo ładne prędzej wymień te ringi z przodu bo dla mnie pachną niezłym jarmarkiem, no chyba że Ci się podobają to i żeby tak zostało
-
[ALL B5] Jak podpiać głośnik pod ten wzmacniacz ?
dokładnie, wzmacniacz radzi sobie również przy 2ohm
-
[ALL B5] DVD w podsufitce
no i super że bez dvd pociągniesz kabelki do schowka albo pod siedzonko i tam zrobisz odtwarzacz. Musisz sprawdzić jak będzie leżeć na podsufitce i jaki ma system mocowań, montowałem pare takich urządzeń w swoich busach i powiem że zawsze dobrze to wyglądało! Tylko kup coś markowego, a nie jakąś mante czy inne voicekrafty
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
może komuś się przyda http://www.ew2.lubesinfo.com/frameset.asp?sid=323&bid=188&sc=1323&langid=1
-
[ALL B6] Podłączenie subwoofera + wzmaczniacz JBL
Widzisz, zrobił bym Ci to za piwko Jasne, chesz to pytaj, odpowiem, namaluje zobrazuje żebyś wiedział co i jak
-
[ALL B6] Podłączenie subwoofera + wzmaczniacz JBL
no ciągniesz rca do wzmacniacza, dodatkowo między GND a +12V masz też złączkę którą musisz albo zmostkować z +12V jednak wtedy zrobić osobny włącznik na przewodzie + (z aku) Lub ciągnąć kabel od radia który przy włączeniu da + na tą złączkę w wzmacniaczu.
-
[B6 AWX] Nie grają tylne głośniki (radio Chorus)
Kolego, bez obrazy ale widzę że orłem nie jesteś z car audio, może udaj się do jakiegoś znajomego z okolicy żeby Ci pomógł, może tylko masz coś przestawione w radiu że nie gra tył A wzmacniacz jak wygląda? zobac znp na allegro. Jak coś mogę Ci pomóc, daleko nie masz a ja też często jestem w ZG