Treść opublikowana przez aju
-
Hokej przedni po lifcie
zamawiasz i przychodzi z ASO
-
Pomoc przy złożeniu kompa do domu
nie wiem jaki silnik plik exe otwiera plik *.FDB o pojemności 2,10GB dodatkowo żeby to chodziło instaluje się jakiś program firebird:facepalm:. On ma być głównie do WWW, bazę danych będzie otwierał sporadycznie, raz dwa razy na dzień
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
ale jaki gust to wnętrze reprezentuje? jakieś szmaty na fotelach, krzywo mocowane guziki w różnych kolorach..... kolorystyki nie komentuje tylko jak to jest wykonane
-
[B5 AJM] Srebrny Avant 1.9tdi ++
te pierdo)()()(e listwy drzwiowe
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
lotkę teraz wywal, będzie piękny goły tyłeczek
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
ja pier**le
-
Hokej przedni po lifcie
robią .
-
Liczniki zwariowały!
raczej trudno to znaleźć ja zbierałem wszystkie wsady prawie pół roku:facepalm: za niektóre jeszcze musiałem zabecelować
-
Audi A4 B6 Sedan - alufelgi+opony?
chłopie nic nie będzie obcierać, nawet przy 235/35-19 a co dopiero na 17stce 225
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
jak jest na placek zrobione to lepiej bez
-
Co to za felga? Czy przypasi do B6?
wyleczę Cię z dylematu, to 5x100:naughty:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ślepy jednak całkiem ślepy to TY nie jesteś
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
chyba nie są na poziomie . Fajnie jedziesz z tematem tylko jak kurw@ lotka a dach bez relingów, zwaliłeś fajność tego że nie masz relingów
-
Niskie ciśnienie oleju :(
to jak piszą nie ciśnienie a niski stan oleju albo zepsuty czujnik, nie musisz odpinać akumulatora, wystarczy że podniesiesz i zamkniesz maskę
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
tylko tego przelotu nie rób
-
Pomoc przy złożeniu kompa do domu
Mam baze danych firmowa, ponad mln pozycji z opisami, zalecane 4gb ram, ale na 4gb ddr2 i tak troche zajmuje szukanie. Bez monitora, sama jednostka.
-
Stopiony tłok w silniku
mi się tłoki stopiły jak miałem ubogą mieszankę, ale to był turbodoładowany benzyniak z mbc
-
Zmiana mil na km
napisałem mu w innym wątku żeby użył wyższego oprogramowania, np vcds lite wtedy ostatecznie będzie wiadomo
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
bardzo ładna, tylko ten "szpojler" out
-
Pomoc przy złożeniu kompa do domu
Witam. Chcę złożyć jakąś budżetówkę do domu. Wykorzystanie tylko www i muzyka w tle. Ma "pociągnąć" win 7 bez mulenia. myślę o czymś w stylu 8gb ram i min 2 rdzenie (bez osobnej grafiki) złoży ktoś cos sensownego? priorytet czym taniej tym lepiej
-
Co o tym myślicie
setki razy było, nie opłaca się, jak już koniecznie chceesz się pozbywać kata (tylko po co???) to wytnij i wspawaj rurkę, aczkolwiek w wollnossakach liczy się wydechy pod silnik.........
-
System operacyjny Android
mi od kiedy wgrałem nowszego androida czasem bardzo długo trzeba czekać na rekacje po naciśnięciu guzika on/off zeby przejść z "czarnego" ekranu do odblokowania a wcześniej było tak dobrze
-
Osiągi 235/45/17
ja nie czuję między 16 -> 19 może jakiś mało wrażliwy jestem ---------- Post added at 14:27 ---------- Previous post was at 14:26 ---------- ps. kowi dobre koło
-
Strefa motocyklistów
zaczęło parę godzin przed efektownym końcem, ale miał już nakatowane sporo godzin
-
[ALL] Komputer pokładowy w wersji Angielskiej
ściągnij VCDS Lite i sprawdź jak pójdzie (tylko nie VCDS bo nie obsługuje tych tanich kabli)