Treść opublikowana przez aju
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dzięki[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 11:59_________________________________________________aha jeszcze ma ktoś rozpiskę [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 12:21_________________________________________________mam coś takiego ale z A6 nie wiem czy pokrywa się to z A4
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
sory za OT nie mogłem się powstrzymać Mimo to ja bym robił swapa, wyjdzie taniej i mniej problemów później będzie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no i zegary już europejskie wszytko gra aż miło... czas na pozbywanie się błędów typu żarówki, spryskiwacze... i teraz znów pytanie do was nie mogę znaleźć rozpiski szarej kostki, oraz czy dobrze ponumerowałem piny w tej kostce?
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
dokładnie, ja bym się nie zastanawiał, wywalał to 2,5 i wstawiał jakiś dobre 1,9
-
iphone4 a może cos innego??
to może warto poczekać... wtedy 4ka spadła by pewnie z ceny biorę pod uwagę...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no właśnie trochę się tego boję no ale cóż... trzeba działać
-
[B5 AJM] Kanał 35 (c.zamek) brak kanałów do adaptcji
Witam dlaczego nie mam żadnego kanału do adaptacji? przez to nie mogę zakodować sobie kluczyków do c.zamka Da się to jakoś obejść, zrobić inaczej? W warsztacie nie mają problemu z kodowaniem kluczyka do c.zamka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wiem że są różne, widziałem na allegro, ale po docięciu, przycięciu myślę że jakoś ją tam zapakuje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no to wsad wgranym teraz jak podmienić tarczę? jak ściągnę szybkę chyba to się trzyma na tych plastikowych zatrzaskach to co dalej? nie chce nic zepsuć
-
iphone4 a może cos innego??
to już będzie 5ka?
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
ja bym zeswapował na 1,9
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli mam ciągnąć kable od licznika aż do drzwi bo tak to zrozumiałem
-
[ALL B5] zasilanie kamery cofania
dzięki, tak też wcześniej zrobiłem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a już rozumiem, aczkolwiek w realu nie wiem gdzie to jest no ale ma się miernik i próbówkę to będzie się działać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tylne krańcówki są podwójne dochodzą do niej 2 kabelki a masa jest na śrubie i nie jest obojętne pod który kabel się wepniesz nie bardzo rozumiem
-
[B5 ABC] Jakie opony do felg 19 8J ET 35-fotki mile widziane!
dziś nie dałem rady, cały dzień montowałem fis-a koledze i w sumie jeszcze nie skończyliśmy.. ale o tym w innym wątku Dodam coś jutro
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany działający wsad dla TDI vdo drzwi ogarnę tylko muszę uruchomić FIS bo na wsadzie z pół fisa pełen fis jest czarny
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja nie, wyświetla mi otwarte drzwi kierowcy albo pasażera zarówno u mnie jak i właśnie u znajomego
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w sumie masz rację, zostało mi tylko wgranie jakiegoś wsadu z europejskiego TDI, ma ktos? podzieli sie? jak trzeba zapłacę czy coś
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli mam wyprowadzić mu 3 kabelki? z pinu 17, 18 oraz 19?
-
[ALL B5] Wymiana wyświetlacza FIS
można latać bez zegarów po wyłączeniu imo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ok panowie dam te piny do masy :oklaski:, kolega nie ma manetki ale cytuje "jak będę przykładał kabelek do masy to będą się przełączać funkcję" coś w tym jest więc który pin odpowiada za przęłączanie funkcji Ma ktoś wsad do europejskiego TDI + FIS? takiego pewnego że działa..?? Dodam że mam jeszcze 3 takie fisy, koszt to 50zł sztuka, jak ktoś zainteresowany to fisa można sprawdzić na miejscu Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL] Turbo BRD
oryginalne części.... ciekawe ciekawe :gwizdanie:
-
[B6 AVB] Olej w intercoolerze.
tak tak.... "zdrowa" używka, taka sama nie wiadomo jak regeneracja przy której chociaż masz gwarancję i niech mi ktoś nie pisze o sprawdzaniu luzów palcem
-
[B5 AVG] Moduł komfortu
zobacz czy woda go nie zalewa, samo się nic nie naprawia