Treść opublikowana przez Norbunio
-
[B6 BFB] Wydech do 1.8T gdzie?
Dajta spokój z tymi cenami, wolę sobie zamówić z UK i za dwa wyjdzie nieco ponad ten jeden w PL:)
-
[B6 BFB] Wydech do 1.8T gdzie?
no to w tej samej cenie mozna miec magna wiec nie wiem czy to nie lepszy wybor... pochwal sie jak odbierzesz koncowki
-
[ALL B7] Dolot ze stożkiem 2.0T kupię/zlecę wykonanie
Zrobilem u siebie tip ze stozkiem i slychac sapanie na zewnatrz i wewnatrz auta. Po chipie ma byc jeszcze lepiej bo wzrosnie doladowanie. Polecam, auto przy okazji lepiej reaguje na gaz i ciut lepiej chodzi, nie ma sie co spodziewac niewiadomo czego ale czuc roznice na +
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
Daniel-no to good, ja kombinuje teraz z IC żeby to dobrze ogarnąć a nie popłynąć finansowo. Jakby co to masz nadal tego z A5?
-
Muzyka w naszych autkach
to prosze nastepny http://soundcloud.com/lipovvski/pleya-back_to_business[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 14:39_________________________________________________i jeszcze jeden http://soundcloud.com/pleya/pleya-one-01-2011
-
Muzyka w naszych autkach
Dla tych co lubią troche elektronicznej muzy. Bawię się w mixowanie od dłuższego czasu więc wklejam Wam link do przesłuchania seta, można sciągać - wystarczy kliknąc download http://soundcloud.com/pleya23/pleya-two
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a racja, nie zauwazylem
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Właśnie wróciłem z trasy i coś mi huczy pod maską, możliwe że po wyjeciu jednej puszki i paru dupereli spod maski zrobil sie taki przeciag ze powietrze az buczy? Czasami slysze takie grube gwizdanie cos podobnego do przeciagu:)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Skąd bierzesz wydech od S4? Też szukam, nowy kupiłeś czy uzywkę, ori czy jakiś zamiennik?
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
Pani sie wczuła w rolę, widze że forum ma zapotrzebowanie na więcej zdjęc:)
-
DYNAVIN DVN-A4 vs RNS-E
Osobiscie nie mam wiary w sprzet firmy krzak, moj kolega ma podobna w skodzie i w sumie nie ma lipy ale nie jest to produkt gornej polki. Z wyposazenia ma duzo ale jak ktos ogarnia to wie ze jest to imitacja dobrego produktu. Jakbym mial wybrac z tych dwoch to wybral bymn rns-e a jezeli wchodzi w gre cos innego to pomyslal bym o pionner avic f900bt - dobra sztuke masz za 1500zł i ma wszystko a dodatku to pionner - nie ma lipy;)
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
Dobre dobre, czyli jednak dobrze że lałem pb95. Niebawem z czystej ciekawości sprawdzę jak się lata na Bp ultimate albo v-power racing
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
No niech tak będzie
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
pierwszy element nawiewu który zostawiłeś robi niezły przeciąg w komorze silnika , wcale nie jest tam tak gorąco podczas jazdy Z prawej strony zrobilo sie teraz dosc pusto bo wywalilismy jakis element odpowiedzialny chyba za magazynowanie powietrza czy jakos tak. Do tego z kratki zdjelismy zaslepke wiec teraz powietrze wpada tam na ostro i daje przeciag do tylu auta. Gorzej jest jak stoi sie w korkach, dlatego mysle o jakiejs oslonie, ale nie jest to taki pilny temat. Buba co do ceny musisz dzwonić do chłopaków
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Jeszcze jakąś "blache" musimy dorezać żeby lepiej odizolować stożek od silnika i DP bo na razie jest ta mala seryjna blaszka. DP na dniach bedzie owiniety tasma termoizoulujaca wiec temp pod macha powinna mocno spaść. Mimo slabego odizolowania stozka od silnika i tak czuc roznice na + wzgledem ori puchy i filtra.
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
Siema Daniel i jak wyszło? Z tego co słyszałem troche Wam zeszło, ale chyba warto było, czuć różnicę jak teraz wszystko jest na kwasówce? U mnei stożek dał radę i jest lepiej, zostal jeszcze fmic i walę na soft
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Wczoraj wjechał pod mache ITG 67mm wew / 70mm zew średnica. Auto lepiej reaguje na gaz i dv zaczęła sapać Teraz został jeszcze IC i dopiero soft a wtedy sapanie bedzie wieksze bo i wieksze cisnienie:) Ogolnie same pozytywy. Ponizej zdjecia, przy okazji polerowania dolotu poszlismy krok do przodu i zrobilismy ITG w polerce. Wykonanie http://sport-tig.blogspot.com/ . Zeszlo nam z tym troche ale mysle ze bylo warto bo taki tip i stozek pod machą gasi jape;) Dodam tylko że temat został tak rozpracowany że nie ma zadnych błędów, check engine itp akcji, nic tylko za***rdalać
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
Ej Pany dajcie jakis namiar na dobre przyciemnianie w Warszawie, najlepiej jakby byla mozliwosc wyboru folii kilku producentow. Zalezy mi na profi robocie, ma byc odjeb***
-
[B6 AWX] Gdzie w Łodzi podkręcić motorek
hehe jakis tuner magik, czuje moc na ciele, masz diesla paliwo do stolicy bedzie kosztowalo kilka zlotych a sprawe zalatwisz na tip top....
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
Tak mnie coś tknęło żeby dowiedzieć się o paliwie. Jakie są faktycznie róznice w paliwie pb95 vs pb98 vs v-power racing. Lejąc pb98 nie odczuwam chyba żadnych a przynajmniej nigdy się nad tym nie skupiałem. Jest też v=power racing ale tego nie leje bo jego cena jest zaporowa. Jakie paliwo najlepiej lać do 1.8t, warto dopłacać do pb98 ?
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
uderz do kolegi "JUZIU" - co prawda Warszawa ale ogarnia tipy na gotowo
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
nie bardzo mam jak sie do niej dobrac wiec sam nie zmierze
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
Pany szybkie pytanie... Jakiej wielkości zamówić stożka ITG. Przepływka standard dla 1.8T, proszę o podanie wymiaru w mm. Muszę dziś zamówić żeby był na jutro.
-
[ALL B6] Gdzie założyć FMIC w Zachodniopomorskiem?
Na wypadek gdybyś jednak nie znalazł nikogo u siebie i chciał przyjechać do stolicy to polecam http://sport-tig.blogspot.com/ Zadzwoń do Pawła i pogadaj, bo coś mi się wydaje że udało by mu się to ogarnąć krócej niż 2-3 dni. Powołaj się na Norberta z forum A4. Chłopaki robią konkretną robotę
-
[B6 AVJ] Wydech custom do 1.8 T- jaki ?
Dobry temat, ja robię przymiarkę do 2,5" do samego końca ewentualnie 2.25" w zależności jaka będzie dostepność. Co tak na prawdę daje zmiana wielkości układu? Pewnie więcej dźwieku? Środkowy w standardzie jaką ma średnice ?