Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. w czwartek będę mógł dopiero o 18 wyjechać z wawy... Może to i dobrze, będa swoim bzykiem na zlocie :twisted:
  2. eeeeeeeeee, przesadzasz :biggrin: jam ma inny problem z CB mam taka antenkę która spada z dachu pow 200 km/h, więc mam ,, ciekawy" ogranicznik predkości maksymalnej ciesz sie, że Ci Tomek nie zrobił elektronicznego ogranicznika w programie
  3. to co wymieniłeś oczywiście wymień, z mojej strony sugeruje jeszcze przepływomierz wymienić, a juz napewno sprawdzić
  4. ciekawe jak temat pojdzie po zlocie ?
  5. loosen up your buttons Lookier czy ktoś jeszcze poza Adamoo zabiera narty/dechy?
  6. Lukas dostaniesz moje fanty od Kicholka strzeż je dobrze a coś może ci się odleje
  7. wydech nic nie da... wywalenie katalizatora daje większy przyrost KM niż sam cat-back exhoust :exclaim:
  8. a4

    poziek odpowiedział(a) na paplanski temat w Silnik i Układ Napędowy
    chciał sprzedać to cuś za 85 000 zeta ztcw.
  9. Lukas trzymamy za słowo !!
  10. minimum to zamontuj ringi z MDFu...
  11. nie można
  12. nie wiem czy jutro będe :P Panowie czy robimy zakupy w makro czy u Adasia?? Wczoraj powiedział mi coś o 30-33 zeta za 3/4 finlandii?? IS THIS POSSIBLE ??
  13. to nawet lepsze wrażenie robi
  14. oni nakładaja dwie warstwy tego środka głównego a poźniej musisz raz w miesiącu umyć auto szamponem i nałozyć wartwe conserwera. Mam fotki tylko po zabiegu ale uwierz na słowo, że jest różnica. Pozatym brud się nie przyczepia auta wiec po umyciu jest ono dłuzej czyste najlepiej zadzwoń do Sławka z diamond i pogadaj, on Ci wszystko wytłumaczy. Jaki masz kolor auta?
  15. No i co chłopaki powiedzieli z Lublina? Zatwierdzili zakup??
  16. tak, tak - pomyłka brodatego Pozia
  17. Lukas zostawiłes furaksa w domu?? Żebym wiedział gdzie wysłać chłopaczków po aluski :twisted:
  18. ja jestem po zabiegu w diamondbride i mogę go tylko szczerze polecić
  19. fajna, fajna wersja amierikana
  20. to jest stacje shell, jak wjedziecie do Wolicy to po PRAWEJ stronie. Jakies 3 kilosy od Geanta
  21. przedszkolaki słyszałem w Limbie zostają
  22. ciesz się felami póki je jeszcze masz Jestem pierwszy w kolejce do odsprzedaży!!
  23. że co przepraszam?? A z jakiego to materiału ten wydech?? PCV ?? na 2 puszkach? czyli ICek i kolektor razem 1000 zeta? Bo sam ICek od 130 nie będzie pasował bez kolektora od 130? nie czepiam się tylko pytam [ Dodano: 25-02-2007, 15:39 ] satysfakcjonuje bo najniższą cene Ci podał Nie zawsze jest tak różowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.