Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trujson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trujson

  1. mnie sie podoba,male zmiany napewno pomoga kolorek ok,bo taki jak na mojej
  2. mnie tez to spotkalo tylko ja sam go wymienialem i taksamo jak postal to trzeba bylo go krecic z 10 sekund wiec poluzowalem obejme trzymajaca go i obnizylem o pol centymetra i jak reka odjol. sprubuj go obnizyc lub podniesc, daj znac czy podzialalo ps. nic z zalecanych wyzej sposobow niepomoglo
  3. wlasnie nabylem grajka i jestem hepy co do jego marki to niewiem ale mowili ze ma cos z clarion-a, ladnie sie wpasowuje w cala reszte, tylko to niebieskie podswietlanie niezabardzo ocencie sami http://cgi.ebay.it/AUDIOMEDIA-AMV367RVD-Lettore-DVD-MP3-CD-R-CD-RW_W0QQitemZ110103453256QQihZ001QQcategoryZ8328QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem
  4. myslisz ze wystarczy na to?moze masz jakies linki gdzie cos takiego obejzec bo ja sie slabo orientuje
  5. dzis sprzedalem swoje radyjko sony cdx-a250 (gralo slabo) i teraz szukam czegos do 1500pln-ow. moze ktos ma pomysl na jakiegos dobrego grajka moze byc z dvd :>
  6. ja zmienilem z 15 na 17stki i wiekszej roznicy niewidze 6,6 to umnie standard
  7. nie, ale napewno i tych bym teraz niezalozyl choc ladnie wyglada bieznik tych opon. jak dlamnie uniroyal odpada w 101% pozdrawiam
  8. dokladnie jak kolega wyzej napisal ja tez mialem nieprzyjemne doznania jezdzac na unirojal w deszczowne dni i wiecej ich niezapodam
  9. w 18" to by byly, mniejsze odpadaja
  10. trujson odpowiedział(a) na MPS temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no pikne jak wszystkie z klubu
  11. co do spocika to jestem jak najbardziej za, tylko dopiero w polowie lipca bo wtedy bede w polsce, jestem otwarty na wszelkie propozycje pozdrawiam
  12. tez chcialbym wiedziec tylko ja chcialbym zrobic logi dla rutyny :grin:lepiej na zimne dmuchac nim sie zacznie cos nieteges
  13. krycha1 no to mi teraz dales tylko zastanow sie ze moze kaski mi na tyle starczylo zeby uszy cieszylo bo jak na moje potrzeby sluchowe to jest wspaniale i trzeba sie cieszyc tym co sie ma a tak pozatym to niezlosc sie bo zlosc pieknosci szkodzi
  14. ten model blaupunkta gta gra umnie i mozna go tak dostroic ze w srodku auta nieda sie wytrzymac ,podlaczylem 2 glosniczki 13 helix + sub blaupunkta 300w nominalnej,jest wspaniale jakosciowo w 99% mnie zadawala
  15. no no fajny wypasik pikna felunia tez taka mam tylko o jeden cal mniejsze i zaluje
  16. fajna ta
  17. na nieorginalnych przewaznie pisze na jednym z ramieni ze niesa ori, ale nie na wszystkich
  18. pikna i ten kolorek,jak na mojej pogratulowac
  19. ladne sreberko ,nic mu niebrakuje
  20. trujson odpowiedział(a) na trujson temat w Nadwozie i Wnętrze
    ja tez mialem mysli ze soczewka jest brudna,a wystarczylo podgiac zarowke no wiesz kolnierzyk blaszany od dolu i odrazu lepiej.pierw wiazka swiatla na kloszu byla rozmazana a teraz jest cos w stylu znaczka batmana, mozesz sprubowac .daj znac jak pokombinujesz :smile:
  21. trujson odpowiedział(a) na trujson temat w Nadwozie i Wnętrze
    no a myslalem ze tylko ja mam ten problem
  22. trujson odpowiedział(a) na trujson temat w Nadwozie i Wnętrze
    a prubowales ustawic,bo ja wiele opcji z ta dlugoscia prubowalem,i niewiem co dalej fakt ze na dlugich malo sie lata
  23. trujson odpowiedział(a) na zbych4000 temat w 1.9TDI
    no tylko ze na listwie wskazujacej poziom jest idealnie,i na 100% nie jest wiecej niz powinno byc. a z autka sciekalo cala nocke
  24. trujson odpowiedział(a) na zbych4000 temat w 1.9TDI
    no ja wymienilem dzisiaj olej i weszlo mi 4,2 litra co moze dziwne? a moze dokladnie spuscilem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.