Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Proszę o analizę Logów
co do filtra powietrza to wymieniałem w tamtym roku wymieniałem chyba w czerwcu ale jak taki piszesz to wymienie
-
[B5 1Z] Proszę o analizę Logów
Witam dzięki uprzejmości kolegi z klubu Sokolnh wczoraj zrobiliśmy logi proszę o analizę z tego co się dowiedziałem to lekko przepływka nie domaga i trzeba ją wyczyścić a co z resztą jest ok czy nie bardzo oto Logi
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - montaz
Ja to robiłem wszystko od podstaw i nie mam modułu komfortu ale to się zmieni w najbliższym czasie bo będę takie coś kupował. A jeśli chodzi u ciebie to wydaje mi się że jakbyś się wpiął to będzie chodzić
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
bardzo ładna jak ja lubie kolor srebny :th: :th: :oklaski: dla mnie miodzio bierz Valeo ori plus xenon 6000K zobacz jak u mnie świeci a nie poznasz że to twoja bryka
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
niestety nie są to głośniczki tylko Ykk się dopatrzył że to zaślepki po korbkach od szyb bo teraz są elektryczne ale w njbliższym czsie ich nie będzie bo będą boczki z 99r i będą miały skóre tam jak jest materiał i oczywiście będzie bez zaślepek.[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2007, 09:31 _________________________________________________Następne modyfikacje mojej perełki 2.04.2008 rok wstawione xenony 6000 K oto zdjęcia: Wymiana daszków przeciw słonecznych na podświetlone teraz to super wygląda: Wymiana zwykłych postojówek na ledy super white Oraz Wstawienie termometru w licznik mała rzecz a cieszy:
-
[B5 ADR] Momenty dokręcania głowicy - jakie ?
Według WorkDaty
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - montaz
Ja u siebie mam 4x a nie miałem ani jednej pozostało tylko wymienić tapicerki bo mam zaślepki po korbkach
-
[ALL] A4 B5 w gazetach motoryzacyjnych
teraz jest taki 2-miesięcznik Auto świat katalog Samochody Używane i są tam A4 B5 B6 już w kioskach
-
[B5 1Z] Czy da się ustawić tylnią belke
Witam mam pytanie odnośnie tylnej belki w A4 95 rok da się ją ustawić regulować czy trzeba kupować nową (używaną) belkę i jaki koszt. Mam wrażenie jakby koło tylne od strony kierowcy było bardziej schowane w karoserii niż to koło co jest od strony pasażera bo trochę to dziwnie wygląda, byłem na geometrii zapłaciłem 200 zł i gostek powiedział że mieści się w tolerancji ale gołym okiem widać że coś jest nie tak ,da się to wyregulować na przykład jedno koło cofnąć w jedną stronę a drugie w drugą i w jaki sposób proszę o pomoc
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
nic dodać nic ująć super :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[B5 AHU] Brak mocy
może przepływomierz nie domaga zrób logi to się okaże
-
[ALL B5] podłączenie radia
to że kasuje ci się wszystko wynika z tego że nie masz podłączonego stałego + musi być to się nazywa potrzymanie pamięci więc musisz podłączyć ten plus
-
[B5 AEB] Wymiana lamp z b5 na b6
to nie lepiej wstawić od B8 sorry za OT wszystko się da zrobić ale po co
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[ALL] Kto zna opony WANLI ????
ja mam letnie właśnie wanli tylko minimalny inny bieżnik o taki i powiem tak daruj sobie te opony ja będe chciał je zmienić na jakieś inne droga mokra deszcze przyczepność super natomiast jak jest sucha to już jest inaczej daruj sobie takie opony ciężar i tp
-
[ALL B5] Od czego ta kostka nad pedałami?
tak to jest właśnie transponder
-
Narodowy Auto Test
tylko u ciebie żona jeździ a ja kupiłem teściowej nie chce aby rozbijała sie A4 ja tylko i żona nią jeździ a czasami teściowa jako pasażer
-
[B5 AJM] Problemy po wymianie uszczelki pod głowicą
o kurde nie zobaczyłem że kolega ma AJM więc teraz nie wiem nie chce wprowadzić w błąd
-
[B5 AJM] Problemy po wymianie uszczelki pod głowicą
a może ci przestawili kąt wtrysku i tu bym szukał przyczyny
-
Strefa Śmiechu
sory jak było PlFhP91LFy4&hl [br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 13:59 _________________________________________________ten też jest dobry iFPzrQ0F_Dk&hl [br]Dopisany: 15 Marzec 2008, 14:09 _________________________________________________Wklejam jednego gostka kto był w Kazimierzy Wielkiej wie o kogo chodzi ale pewnie nikt go nie przebije (filmik jest własnością kumpla) tak się u nas bawi :polew: :polew: XruwayjRGW4&hl
-
Narodowy Auto Test
a ja mam moją ukochaną A4 i sterego Matiza wprawdzie to nie tico ale coś wspólnego mają ze sobą tylko przez ostatnie dni musze starego poczciwego matiza na popych zapalać :polew:
-
[ALL B5] Od czego ta kostka nad pedałami?
jak chcesz się upewnić czy masz na 100 % Immo to dorób sobie kluczyk za 15 zł zwykły bez transpondera jak ci zapali i nie zgaśnie to znaczy że coś było grzebane bo A4 miało w standardzie immo ja chciałem sprawdzić u siebie czy mam i sobie dorobiłem zwykły kluczyk i zapali mi ale po 1 sekundzie zgaśnie i miga kontrolka samochodu z kluczykiem
-
[ALL B5] Od czego ta kostka nad pedałami?
najprawdopodobniej może być kostka od nie fabrycznej centralki do zamykania centralnego zamka u mnie też taka jest tylko sam zdemontowałem centralke bo zaczęła wariować
-
Oryginalny termometr w liczniku
jeśli ktoś poszukuje kostki z pinami do wyświetlacza to super się nadaje do tego taśma od dysku twardego do komputera koszt 4 zł ładnie dociąć i po problemie
-
[B5 1Z] Ślizgi fotela
ten co podałeś w linku to niestety nie te ślizgi koszt ślizgów na jeden fotel 35 zł komplet koło 70 jak ktoś chce bo kupiłem za dużo tych ślizgów bo jak wyczytałem to wchodzi 6 na fotel i teraz mogę komuś odsprzedać na dwa fotele. Po wymianie jest kolosalna różnica. A te ślizgi co w aukcji to na 100 nie pasują ale dziwi mnie fakt czemu jest napisane że pasują do Audi 80 90r a wtych modelach są te same ślizgi co w A4 tamte co na aukcji pasują tylko do Audi z roku 86 bo już od 87 były tak jak w A4