Treść opublikowana przez grippen
-
Brak grzania swiec żarowych po ponownym odpaleniu
sprawdzałem u ciebie dziś - 10 stopni włączam zapłon kontrolka zaświeci się na 5 sekund poczekam aż przekaźnik pyknie i zapalam pali od strzała po 30 sekundach zgasiłem i jak przekręciłem znowu to kontrolka tylko migneła ale zapala bardzo dobrze bez żadnego trzęsienia budy
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
No ładnie to wszystko wyszło tylko nie zapomnij o naklejce bo za takie no chłopakowi się strasznie nudzi więc podesłałem mu coś do rezania nad tymi końcówkami też się zastanawiam co i jak aby to ładnie wyglądało
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
no no a myślałeś żeby zrobić opcję tak jak z domykaniem szyb zamykasz pilotem i składa się lusterko ale nie wiem jakby to szło w drugą strone jak otwierasz czy by się rozkładało aha te silniczki mają jakiś wyłącznik przeciążeniowy w skrajnym położeniu czy jak
-
Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
coś jest nie tak z tym odpalaniem ja bym jednak wymienił filtr z zaworkiem. Weź zrób taki myk że podaj bezpośrednio + z akumulatora na elektro zawór przy pompie wtryskowej i wtedy spróbuj zapalić może tam nie dochodzi lub jest zanieczyszczony kabel i nie ma dobrego styku. Bo jeżeli kat wtrysku jest ok, dawka startowa też ok ale nie pisałeś chyba jaka ? albo przeoczyłem, kompresja też spoko to nie ma innej możliwości żeby nie palił. Podłącz z aku + na elektro zaworek i zobacz wtedy czy zapali dobrze
-
kratki nawiewu
nie wyrzeźbisz bo te pokrętła nie mają piktogramu:decayed: w warsztacie masz mój opis odnośnie wymiany na liftowe i jest napisane odnośnie tych pokręteł z przed i po lifcie
-
B6 DIVISION
Panowie chciałem się zapytać ekspertów bo nier chce wchodzić w koszta dość duże. kumpel ma A4 B6 1.9 AWX wczoraj żeśmy jechali i nagle brak reakcji na pedał gazu. Vag oczywiście wypluł błąd czujnika gazu czy tam potencjometra. Gdzie znajduje sie ten potencjometr gazu i czy łatwo sie go wymienia fajnie jakby była jakas fotka dzięki za uwage
-
Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
mnie się nie podoba ten filtr paliwa jest on bez zaworka zwrotnego i pewnie to jego wina
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
widzę że powstał nowy watek B5 Battalion II
-
Spociki w Kielcach
dogadałem się z nosbem i wysle mi to pocztą
-
Spociki w Kielcach
Tadziu przecież możesz się poślizgać w takim stanie jak jest tylko jakis taboret weź włóż żebyś miał na czym siedzieć i jazda Aha Tadziu przypadkiem nie będziesz w moich stronach w najbliższym czasie
-
Demontaz tapicerki fotela
e wszystko fajnie wychodzi te boczne plastiki są mocowane na 3 kołki podwadzasz od spodu i wyciągasz kołek musisz się przyjrzeć dokładnie gdzie one są
-
Demontaz tapicerki fotela
ja to rozbierałem odklejałem maty i przyklejałem do siebie fajna sprawa a spinki jeszcze fajniejsze żeby zaczepić powiem ci że siedzisko nawet spoko jest pozaczepiać ale plecki to już mordęka bo tam nie ma pianki tylko trzeba spinkami przyczepiać do takich jakby wypustków z korka przerąbane ale dasz sobie rade
-
Spociki w Kielcach
to przyjedź do KW to się poślizgasz u nas śniegu w uuuuj :decayed:
-
[ALL B5] kontrolka zapięcia pasów bezpieczeństwa.
może masz zaślepke w liczniku ja tak miałem po wyjeciu jej i wsadzeniu żarówki kontrolka chodziła samoczynnie bez ingerencji vagiem
-
Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
dobra nie sprzeczajmy u mnie jest inaczej ale wiemy już ze nie ma poprawy jak odepnie wtyczkę więc pozostaje mu kąt wtrysku i dawka startowa
-
Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
Piotr jak odepniesz czujnik to będzie znak dla kompa że jest temperatura bardzo niska sprawdzone więc ja jestem pewny co do mojego postu
-
Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
a ja proponuję zrobić tak na razie nie wchodzić w żadne wydatki i jeździć po mechanikach bo oni to przeważnie jak naprawią to coś innego zjebiąąą. 1. na początek odepnij wtyczkę od czujnika temperatury płyny tak aby zasymulować ecu żeby podgrzał maksymalnie świece. Jeżeli bedzie poprawa tzn masz walnięty czujnik (i tu musi być czujnik identyczny chodzi o kolory kołnierzy) 2. Kąt wtrysku w grubie BS 000 ma wynieś w przedziale 49-53 3. Dawka startowa jaka wynosi . Jeżeli te rzeczy bedą sprawdzone i dobre to nie ma wyjścia musi palić idealnie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Daniel ten kabelek od czujnika temp oleju idzie do kostki i musisz od tej kostki dać kabelek na fisa na kostke 4 pinową (takie czteri piny wystają pierwszy z brzegu tylko nie pamiętam który to był ) A z tym wyświetlaczem ciężka sprawa bo praktycznie one są niedostepne. Zagadaj z kolegą szogun on robi fisy i naprawia
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
ja te mam problem kurcZe i nie wiem co jest grane jeden fotel rozebrałem na części pierwsze i patrze po kostkach czyli oparcie jest przejście na kostce czy oparcie sprawne biorę teraz siedzenie dotykam zielonej kostki dwa grube bolce nie ma przejścia ale jeżeli zmostkuje kostkę od oparcia to na zielonej wtyczce jest przejście . na drugim fotelu nie rozebranym jest inaczej niezależnie czy kostka od oparcia jest zmostkowana czy nie to na zielonej wtyczce zawsze jest przejście . Co z tym fantem zrobic i jak to powinno wygladac
-
Numery silniczków do lamp valeo.
kup sobie dwa silniczki od Punta II
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
na drugiej fotce widać miejsce na czujnik ja tam wkręciłem zobacz sobie jescze w komorze silnika powinien być kabelek taki szaro niebieski z wtyczką taką wsuwką
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tego nie podłączasz zostawiasz piny nie podłączone
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeżeli kupiłeś taki sam licznik czyli przed liftowy to nic nie ruszasz w kostkach żółtej i niebieskiej. interesuje cie tylko kostka czerwona od fisa
-
Domykanie szyb -odwrotne działanie [A4 B5 98']
napisz jakie wykorzystałeś sterowanie czy 2x minus czy może na przemian jaki masz ten sterownik daj aukcje. Powiem ci że ze sterownikami od Stiga nie miałem nigdy problemów a już w hu... zakładałem tych sterowników jaki masz sygnał (impuls) na domykanie szyb
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak dokładnie ta masz zamówić wtyczkę do niej masz w swojej już najprawdopodobniej tylko kabelek ucinasz i łączysz z fisem. Co do czujnika temp oleju to ja u siebie miałem już kabelek i wisiał gdzieś w komorze silnika bodajże kolor szaro niebieski on leci do kostki koło kompa zawsze możesz sprawdzić miernikiem zaoszczędzi ci to czasu z przekładaniem kabelków