Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. sprawdzałem u ciebie dziś - 10 stopni włączam zapłon kontrolka zaświeci się na 5 sekund poczekam aż przekaźnik pyknie i zapalam pali od strzała po 30 sekundach zgasiłem i jak przekręciłem znowu to kontrolka tylko migneła ale zapala bardzo dobrze bez żadnego trzęsienia budy
  2. No ładnie to wszystko wyszło tylko nie zapomnij o naklejce bo za takie no chłopakowi się strasznie nudzi więc podesłałem mu coś do rezania nad tymi końcówkami też się zastanawiam co i jak aby to ładnie wyglądało
  3. no no a myślałeś żeby zrobić opcję tak jak z domykaniem szyb zamykasz pilotem i składa się lusterko ale nie wiem jakby to szło w drugą strone jak otwierasz czy by się rozkładało aha te silniczki mają jakiś wyłącznik przeciążeniowy w skrajnym położeniu czy jak
  4. coś jest nie tak z tym odpalaniem ja bym jednak wymienił filtr z zaworkiem. Weź zrób taki myk że podaj bezpośrednio + z akumulatora na elektro zawór przy pompie wtryskowej i wtedy spróbuj zapalić może tam nie dochodzi lub jest zanieczyszczony kabel i nie ma dobrego styku. Bo jeżeli kat wtrysku jest ok, dawka startowa też ok ale nie pisałeś chyba jaka ? albo przeoczyłem, kompresja też spoko to nie ma innej możliwości żeby nie palił. Podłącz z aku + na elektro zaworek i zobacz wtedy czy zapali dobrze
  5. grippen odpowiedział(a) na Vego temat w Nadwozie i Wnętrze
    nie wyrzeźbisz bo te pokrętła nie mają piktogramu:decayed: w warsztacie masz mój opis odnośnie wymiany na liftowe i jest napisane odnośnie tych pokręteł z przed i po lifcie
  6. grippen odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie chciałem się zapytać ekspertów bo nier chce wchodzić w koszta dość duże. kumpel ma A4 B6 1.9 AWX wczoraj żeśmy jechali i nagle brak reakcji na pedał gazu. Vag oczywiście wypluł błąd czujnika gazu czy tam potencjometra. Gdzie znajduje sie ten potencjometr gazu i czy łatwo sie go wymienia fajnie jakby była jakas fotka dzięki za uwage
  7. mnie się nie podoba ten filtr paliwa jest on bez zaworka zwrotnego i pewnie to jego wina
  8. widzę że powstał nowy watek B5 Battalion II
  9. dogadałem się z nosbem i wysle mi to pocztą
  10. Tadziu przecież możesz się poślizgać w takim stanie jak jest tylko jakis taboret weź włóż żebyś miał na czym siedzieć i jazda Aha Tadziu przypadkiem nie będziesz w moich stronach w najbliższym czasie
  11. e wszystko fajnie wychodzi te boczne plastiki są mocowane na 3 kołki podwadzasz od spodu i wyciągasz kołek musisz się przyjrzeć dokładnie gdzie one są
  12. ja to rozbierałem odklejałem maty i przyklejałem do siebie fajna sprawa a spinki jeszcze fajniejsze żeby zaczepić powiem ci że siedzisko nawet spoko jest pozaczepiać ale plecki to już mordęka bo tam nie ma pianki tylko trzeba spinkami przyczepiać do takich jakby wypustków z korka przerąbane ale dasz sobie rade
  13. to przyjedź do KW to się poślizgasz u nas śniegu w uuuuj :decayed:
  14. może masz zaślepke w liczniku ja tak miałem po wyjeciu jej i wsadzeniu żarówki kontrolka chodziła samoczynnie bez ingerencji vagiem
  15. dobra nie sprzeczajmy u mnie jest inaczej ale wiemy już ze nie ma poprawy jak odepnie wtyczkę więc pozostaje mu kąt wtrysku i dawka startowa
  16. Piotr jak odepniesz czujnik to będzie znak dla kompa że jest temperatura bardzo niska sprawdzone więc ja jestem pewny co do mojego postu
  17. a ja proponuję zrobić tak na razie nie wchodzić w żadne wydatki i jeździć po mechanikach bo oni to przeważnie jak naprawią to coś innego zjebiąąą. 1. na początek odepnij wtyczkę od czujnika temperatury płyny tak aby zasymulować ecu żeby podgrzał maksymalnie świece. Jeżeli bedzie poprawa tzn masz walnięty czujnik (i tu musi być czujnik identyczny chodzi o kolory kołnierzy) 2. Kąt wtrysku w grubie BS 000 ma wynieś w przedziale 49-53 3. Dawka startowa jaka wynosi . Jeżeli te rzeczy bedą sprawdzone i dobre to nie ma wyjścia musi palić idealnie
  18. Daniel ten kabelek od czujnika temp oleju idzie do kostki i musisz od tej kostki dać kabelek na fisa na kostke 4 pinową (takie czteri piny wystają pierwszy z brzegu tylko nie pamiętam który to był ) A z tym wyświetlaczem ciężka sprawa bo praktycznie one są niedostepne. Zagadaj z kolegą szogun on robi fisy i naprawia
  19. ja te mam problem kurcZe i nie wiem co jest grane jeden fotel rozebrałem na części pierwsze i patrze po kostkach czyli oparcie jest przejście na kostce czy oparcie sprawne biorę teraz siedzenie dotykam zielonej kostki dwa grube bolce nie ma przejścia ale jeżeli zmostkuje kostkę od oparcia to na zielonej wtyczce jest przejście . na drugim fotelu nie rozebranym jest inaczej niezależnie czy kostka od oparcia jest zmostkowana czy nie to na zielonej wtyczce zawsze jest przejście . Co z tym fantem zrobic i jak to powinno wygladac
  20. kup sobie dwa silniczki od Punta II
  21. na drugiej fotce widać miejsce na czujnik ja tam wkręciłem zobacz sobie jescze w komorze silnika powinien być kabelek taki szaro niebieski z wtyczką taką wsuwką
  22. tego nie podłączasz zostawiasz piny nie podłączone
  23. Jeżeli kupiłeś taki sam licznik czyli przed liftowy to nic nie ruszasz w kostkach żółtej i niebieskiej. interesuje cie tylko kostka czerwona od fisa
  24. napisz jakie wykorzystałeś sterowanie czy 2x minus czy może na przemian jaki masz ten sterownik daj aukcje. Powiem ci że ze sterownikami od Stiga nie miałem nigdy problemów a już w hu... zakładałem tych sterowników jaki masz sygnał (impuls) na domykanie szyb
  25. Tak dokładnie ta masz zamówić wtyczkę do niej masz w swojej już najprawdopodobniej tylko kabelek ucinasz i łączysz z fisem. Co do czujnika temp oleju to ja u siebie miałem już kabelek i wisiał gdzieś w komorze silnika bodajże kolor szaro niebieski on leci do kostki koło kompa zawsze możesz sprawdzić miernikiem zaoszczędzi ci to czasu z przekładaniem kabelków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.