Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. zależy o jam lifcie mówisz jeżeli o pierwszym 98 to będzie tylko kierunki musisz do kostki przełozyć takiej 3 pinowej. Jeżeli piszesz o 2 lifcie to już całkowicie jest inna kostka więc ta juz nie
  2. M8x100x41 M8x40 mam rozumieć że to 100 to jest długość a to 41 co
  3. witam kolege na forum
  4. panowie jeśli ktoś ma Etkę to proszę sprawdzić mocowanie sprężarki klimy do łapy oraz łape do silnika chodzi mi jakie długie śruby i jaki rozmiar PILNE będe wdzięczny silnik 1 Z
  5. jest możliwość i dla tego zaleca się na ciepłym silniku odkręcanie bo jest lżej
  6. zle kojarzysz.Czujnik jest oddzielnie w zbiorniczku ja mam taka duza ta pompke bo amm komputer pokladowy 3piny zeleży jaki miał wcześniej bo są dwa rodzaje tych czujników: 1. to jest osobny dwa piny 2 to jest razem z pompką 3 piny pewnie on miał drugą opcje [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 12:59_________________________________________________mam 3 piny i kupiłeś jaki na 3 piny czy dwa jeżeli wcześniej miałeś na 3 piny a kupiłeś na dwa to masz winowajce dla czego ci krzyczy musisz kupić taki jak miałeś wcześniej
  7. on sam będzie widział czy miał 3 piny czy 2 i ma kupić taki sam. Ja u siebie mam właśnie 3 pinową z czujnikiem [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 10:14_________________________________________________ tak tylko ten osobny czujnik miał inną zasade działania było troszkę inaczej podłączenie do fisa aby nie wywalało błędu tak coś kojarze
  8. zle kojarzysz.Czujnik jest oddzielnie w zbiorniczku zeleży jaki miał wcześniej bo są dwa rodzaje tych czujników: 1. to jest osobny dwa piny 2 to jest razem z pompką 3 piny pewnie on miał drugą opcje
  9. dzięki wam za odpowiedzi. Tak jak pisałem wcześniej połowa teścia przeszła na teściową było załatwiane to przez notariusza i przez sąd. Jutro pujde zapytać co i jak
  10. Koledzy mam nie miłą sytuację chodzi o przerejestrowanie auta na mnie i współwłaściciel żona. Aktualnie samochód jest zarejestrowany na teścia a ja jestem jego współwłaścicielem (chodziło o zniżki teścia przy opłatach OC). Teraz jest taka sytuacja że Teściu zmarł i sądownie jego część samochodu przechodzi na teściową i chyba na syna córkę (moją żonę) nie wiem czy może na wnuków też tylko oni nie są pełnoletni. teraz pytanie co mam zrobić, jakie papiery mi będą potrzebne, kto się ma zrzeknąć tamtej połowy samochodu może jakiś wzór pisma by się przydał bardzo proszę o pomoc może ktoś to przechodził
  11. Witamy na forum
  12. Witamy na forum
  13. Witamy na forum
  14. Witamy na forum
  15. Witamy na forum
  16. Witamy na forum
  17. Witamy na forum
  18. Witamy na forum
  19. Witamy na forum
  20. małe pytanko czy to zamykanie jest takie jakby skokowe czy normalnie się zamykają. U mnie miałem skokowe i też nie wiedziałem co jest grane okazało się że silniczek pomału mówi papa( tylko że ja mam szyby dokładane) wymieniłem silniczek i jest ok
  21. ten licznik jest z benzyny ? europejczyk czy anglik
  22. stawiam na napinacz paska wymień i problem zniknie
  23. może im sie parkingi pomyliły przecież napisałem dość dużumi literami
  24. kuźwa tylko 4 samochody przybyły, i wtym 3 mozna powiedzieć miejscowi brak słów
  25. zobacze co da się zrobić ale będzie bardzo ciężko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.