Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. No fakt , nie myłem ze 2 miesiące hyhyhy , pozdro
  2. No ładne ładnie , Adaś będzie wściekły jak wyrezasz więcej . No to czekam A te tiptrony 3.0 tdi z filmików to jakoś zamulają na maxa.
  3. A ja przed wczoraj drugi.
  4. Racja, ja też spie***m jak widze coś takiego.
  5. No tu chyba nie ma czujnika deszczu, brak "oczka" w środku, jest tylko czujnik światła.
  6. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi
    Nooo widze bramy na pilota ,
  7. Hornet leć kurde bo czas ci w podpisie sp***dala
  8. Tej płyty nie załatwisz ani nie ściągniesz , jest skutecznie chroniona
  9. k**wa i co mu na grobie napiszą , zgiął w Ściekach ?, to dopiero przejebane.
  10. Tylko fabryczną Audi , a menu PL masz od pyty na Allegro http://allegro.pl/item791337286_polskie_menu_do_audi_rns_e_a3_a4_a6_tt_mapa_pl.html
  11. Jak ktoś na spocie w wawie będzie miał ten rocznik to chętnie sprawdzę , bo to trochę dziwne. Może wyciągnij na chwilkę bezpiecznik od ESP zobacz czy coś sie zmieni, nie wiem czy nie złapie jakiegoś błędu no ale tak byś wiedział na 100% czy to ESP
  12. Jak masz tylne zablokowane przez ręczny to co ci hamuje , przednie ? Jak za słabe autko to poczekaj na śnieg i sie pobaw A może ty nie wciskasz sprzęgła przy ręcznym , hmmm?
  13. Kurde , ta pierwsza ma twarz jak pies mojej sąsiadki
  14. Akurat na ręcznym to można zawijać i z włączonym ESP ,ręczny nie przechodzi przecież przez ABS więc ESP nie może ingerować. Co do wył ESP to raczej na pewno go wyłączysz guzikiem , to że koło jest przyhamowywane nie musi być wcale winą ESP tylko elektronicznej blokady dyfra która działa do jakiejś prędkości obrotowej silnika czy koła, nie wiem.Generalnie jak dasz Off ESP i ostro w pipe nic nie powinno hamować itd.
  15. Dzisiaj spocik gicio , nie śmierdziało nie pizgało, tylko co to za typ w tym bMw co dar ryja ciągle ?
  16. Hornet ,do h*ja walca ogarnij sie w końcu z tymi brykami, co tydzień szukasz innego ,
  17. Miron cwaniaku hehe , a przed zakupem było : oniak ile to kurde pali , ale tak naprawdę wiesz. hyhyhyhy
  18. Kurde gdzie tego uczą w europie ? Kox , trzeba jechać
  19. ono odpowiedział(a) na sedi temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli to będzie oryginalny Philips to na pewno będzie oki
  20. ono odpowiedział(a) na sedi temat w Audi A4 B6/B7
    http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_po_raz_kolejny_padl_xenon-t46837.0.html Masz żarniki do wymiany.
  21. W b7 żarniki padają od fabrycznie wadliwego sterownika , audi nawet wymieniało je na gwarancji. Już gdzieś o tym pisałem ale może nie wszyscy wiedzą. Więc nawet jak kupisz ori z ASO to i tak padną dość szybko.
  22. 5,6 było na starym sofcie 250KM/550Nm , przy 280 powinno być lepiej
  23. eee na letnich lipa na maxa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.