Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Długa ta reklama.
  2. Urwa w końcu śnieg !!!!!!!!!!!!
  3. Ja miałem seryjnie fele Sline 17 , te zimowe 16 z oponami dokupiłem w ASO za szokującą cene 350 ojro
  4. No fajnie spotkać zioma na trasie , pozdro. Rezaliśmy z Malikiem
  5. I grill podróba , hyhyhy
  6. Musisz nacisnąć i przytrzymać guzik Auto
  7. Czujnik od ściemniania lustra jest w lusterku , jak będzie ciemno i przyświecisz w czujnik ,ściemnią sie. (na wł światłach w nocy) , trzeba jeszcze podłączyć boczne z kabelkami itd bo inaczej to marny skutek , a jak już tak rezać i kupować lusterko to kupić odrazu z czujnikiem deszczu .
  8. No i co tu napisać ......
  9. Śnieg ................ latamy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
  10. Tylko nie kupuj takiej z płynami itd , zwykła z włoskami. Powodzenia
  11. Jeśli chodzi o neony to tylko sie cieszyć , hyhyhy
  12. No nie przesadzaj , słyszałem od kumpeli że jej siostry chłopak ma kumpla którego brat kupił mape w ASO.
  13. Najpierw wyczyść laser płytą czyszczącą
  14. Bo to jest alternatywa dla oryginału ,hyhyy
  15. Po wgraniu vim nic nie zmieniałem ani vagiem ani vasem , nie pamiętam jakie mam kodowanie , jak bede na spocie możesz sobie sprawdzić .
  16. http://www.forumsamochodowe.pl/slownikmotoryzacyjny/index.php?ID=haslo&nri=191
  17. Intymel jest dla cieniasów ,prawdziwy fan motoryzacji robi to na towot . A dziewczęta z Sofi powinny mieć seryjnie zamontowane kalamitki na podbrzuszu
  18. Andyn ,margaryna jest nie zdrowa , jest taki specjalny smar o nazwie Intymel .
  19. Może jeszcze złe kodowanie , poszukaj jakiegoś magika z Vagiem.
  20. ono odpowiedział(a) na KOval81 temat w Audi A4 B6/B7
    eeee no widziałem co wsadzali , sam je przywiozłem . Przy naprawach, przeglądach w ASO jest prosty text , albo moge wejśc na hale albo nie robie tu bryki .
  21. Taaa , kiedys VTG pozakładało mi do A6 super hiper nawiercane , po 50 km Grześ wiertareczką przepychał dziurki. Rewelacja
  22. ono odpowiedział(a) na KOval81 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak sie bryki nie pilnuje na przeglądach to potrafią wyciągnąć więcej niż wsadzili
  23. Robiłem testy G-techem 3.0 TDI Tip i manu , 1,5 sekundy w plecy za Tipa , przepaść
  24. Wiciu zbiera na nową bryke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.