Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Tak , nie wiem jak w 2.0 TDI ale trzeba odkręcić zbiorniczek od wspomagania i go odchylić , z lewej trzeba odkręcić dolot , jest troche zabawy ale da sie , powodzenia.
  2. ono odpowiedział(a) na KOval81 temat w Audi A4 B6/B7
    Kupił odemnie , a ja w ASO i na pewno były ORI , miałem je chwilkę i były dokładnie takie jak fabrycznie zamontowane. Barwa światła jest inna w B6 a w B7 mając takie same żarniki, jest różnica w soczewkach.
  3. ono odpowiedział(a) na KOval81 temat w Audi A4 B6/B7
    Cuber ostatnio kupił Ori z ASO za 300 zł komplet Jęsli chodzi o barwe to jedno , ale żywotność nowych żarników jest strasznie niska , ja wymieniłem już 4 komplety , kiedys xenon wystarczał na 5 do 8 lat .
  4. Najpierw dowiedz sie ile kosztuje w ASO , czasem można sie milo zaskoczyć .
  5. Ja zawsze stawiam na Ori i nigdy nie miałem problemów.
  6. Taaaa, zrobilem w 4 osoby i bagaże 8 tyś km , dwie opony tylne do wywalenia druty wylazły , dwa amory rozwalone,nadrobił że uj Bardzo rozsądnie.
  7. Wygląd wyglądem ,ale to ma za***rdalać a nie trząść sie o każdą dziurkę w drodze . Może na żywo jest inaczej
  8. No troche za nisko , będzie masakra na drodze . Ja kupiłem Weitec -35 i dokładnie tyle usiadł.
  9. Pewnie koniec grudnia .
  10. Czekamy na 2009 , ciekawe jakie zmiany w sofcie i w samej mapie
  11. Żenada.
  12. Pikna , gratuluje Super fela
  13. Komu dzisiaj trąbiłem w Grudziądzu na światłach ? B6 naklejka klubowa pozdrawiam Wczoraj po pijaku widziałem Zdenia w Słupsku
  14. Wezme dla ciebie pasztetową w naturalnej kiszce ,będzie ci pasowało do dresów
  15. A to my sie znamy ?
  16. Ale wy pitolicie jezuuu A tak poważnie , AndyN zmieniłeś juz płyn do spryskiwaczy ?
  17. Pojechałem kiedyś A6 3.0 TDI do serwisu ,przy okazji przeglądu mówię że długo czasem kręci , potem powiedzieli że wgrali nowy soft do rozrusznika , sie qwa uśmiałem , oczywiście nic sie nie zmieniło
  18. Płyte kupisz na allegro , koszt od 300 zł , na twoim miejscu poczekał bym chwilke bo zaraz pojawi sie 2009 Tv zrobisz za jakieś +/- 1500 zł.
  19. No średnio średnio , w firmie mam Bety i Audi , jak bym ci podliczył koszt napraw to beta wypadnie baaaardzo źle.
  20. Ma ma , jest inne menu , brak ustawień Gala i procesora dźwięku , jak dobrze pamiętam w Bose Gale ustawiasz w ukrytym menu
  21. A mapa tylko taka http://allegro.pl/item459820006_audi_navigation_plus_rns_e_dvd_2008_2_dvd_75_pl.html
  22. W 3.0 i 4.2 TDI to normalne . Nie ma sie czym przejmować.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.