Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Chciałem się oficjalnie pochwalić, że zostałem klubowiczem. Znowu
  2. Siemka! :th:
  3. Siemka! :th:
  4. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    No nie wiem. Przejrzyj galerie na audizine i zobacz ilu ludków zostawia listwy w oryginalnym kolorze. I to nawet w sytuacjach gdzie reszta autka jest w żarówiastej żółci czy czerwieni.
  5. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    A tutaj kolejny przykład listew zostawionych w oryginalnym kolorze
  6. Hehe, rzeczywiście, już poprawione
  7. Tu masz zestaw z dwoma glinkami: http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?cPath=21_30&products_id=127 Trochę drogi ale w komplecie dostaje sie jeszcze wosk i ręćznik do polerowania z mikrofibry. Kiedyś był dostępny znacznie tańszy zestaw z jedną glinką i zraszaczem. Może znowu go wprowadzą.
  8. Versus, korespondowaliśmy prywatnie kiedyś na ten temat. Moje odległości od ziemi w punktach, które podałeś są dokładnie takie same. A zawieszenie Weitec obniżone o 30mm w stosunku do standardowego. Opony: 225/45/17
  9. Ale wizytówke to byś pierdyknął, co? [br][br][br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 18:49 _________________________________________________ No niezły bajer
  10. No nie tak do końca pasuje Trzeba nieźle rezać: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=122430 Dzisiaj znalazłem grill do s-line na allegro: http://www.allegro.pl/item288462594_kratka_w_zderzak_audi_a4_s_line_01_04r.html Jak chcesz robić przeróbke to łykaj bo w ASO 370PLN
  11. mi niestety nie, dopiero wtorek
  12. Rezerwuj przynajmniej 3h. Duzo rzeczy trzeba zdemontować (navi, panel klimy, podłokietnik, dzwignia ręcznego). Adamoo robił to ostatnio u siebie. Jak będziesz szukał na allegro to pamiętaj, że tunele mogą nie tylko być w różnych kolorach ale też w wersjach pod różne radia (1din/2din). Zawsze proś o dokladne fotki robione najlepiej przy świetle dziennym (żeby trafić z odcieniem).
  13. Mi się udało trafić na allegro cały tunel w niezłym stanie za 50PLN Ale koleś ewidentnie nie znał się na cenach. Stary z uchwytem sprzedałem za 100PLN
  14. Dobra, to zaczynam pić kawe za kawą a za godzinę idę na parking Tylko żeby mnie policja nie zwinęła za obszczywanie aut.
  15. Kurcze, zostawiłem płyn letni w zbiorniczku i dzisiaj rano zamarzły mi spryskiwacze. O te do szyb to sie nie martwię, ale grzybki od xenonów wyszly do polowy i w takiej pozycji zamarzły. Co robić droga redakcjo?
  16. Tutaj uczulam na dokladne sprawdzenie tabliczki z numerem części przed kupnem. Nawet na ebay.de zdarzają się podróbki z taniego plastiku.
  17. Jesli dobrze pameitam to wszystko znalazlem na ebay.de za okolo 200EUR. Listwy na kokpit i na drzwi okolo 140 EUR, dodatkowo otoczka mieszka i popielniczka 60EUR.
  18. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Koniecznie podziel się wrażeniami i fotkami z instalacji. To będzie pierwszy mod jaki planuję w autku po zmianie na b7.
  19. O właśnie, pamiętam, że alv mi sugerował wkładke zamka. Jak się do tego zabrać żeby potwierdzić, że to rzeczywiście to? Ile taka wkładka kosztuje w ASO? Czy będę musiał wozić dodatkowy kluczyk po wymianie wkładki?
  20. Od mniej więcej pół roku słyszę delikatny stukot dochodzący z drzwi kierowcy. Hałas pojawia się podczas jazdy po wybojach. Sprawdzałem sztywność zawiasów oraz zamka ale nic podejrzanego nie wykryłem. Co w takim razie może być przyczyną?
  21. Dziki! Potrzebuję Pocket PC z GPSem i dobrą mapę Włoch od 10 do 26 stycznia.
  22. http://www.youtube.com/watch?v=tMQosvO75u0 :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.