Treść opublikowana przez mcm
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
KOSCAN AUTO GAZ SERWIS 26-600 Radom, ul. Słowackiego 257 tel. (0 48) 365 48 45, tel. (0 48) 365 64 18 e-mail: [email protected]
-
Strefa Śmiechu
Po latach spotkało się trzech przyjaciół z II LO im Jana Zamoyskiego w Lublinie. Chcąc, nie chcąc rozmowa zeszła na teściowe. - Ja - mówi ten z IVd który skończył medycynę - załatwię gdzieś cyjanek i dodam ku*wie do kawy. Ten po politechnice ( z IV c), zapodaje swój pomysł : - Wezmę ku*wa pożyczkę, kupię starej pipie Renault Clio i przetnę przewody hamulcowe. Niech się rozwali na drzewie, suka. Gość z klasy sportowej, którego losy rzuciły na AR, mówi : - A ja kupię dwadzieścia tabletek Ibupromu, wezmą to wszystko do gęby, przeżuję, zrobię z tego kulę, wysuszę ją w mikrofali, i zostawię na stole w kuchni. - Ale po co ? - pytają koledzy - Wejdzie ta stara raszpla do kuchni, zobaczy kulę i powie " Ale wielka tabletka Ibupromu". A ja wtedy wypadnę z łazienki i pierd*lnę ją siekierą w plecy.
-
[B5 AHU] Gdzie w Radomiu kupić żarnik ??
już wiem dowiadywałem się u nas żarniki 270 zł szt, a na allegro te same po 130 zł już kupiłem :th:
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/8612/Instrukcja-obslugi-dziecka
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/15691/striptizerka_zmiazdzona_szafa/ :polew: [br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 10:02 _________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/15726/rozgarniety_jak_polski_pilkarz/
-
Strefa Śmiechu
i skończyło się rumakowanie :> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/250d8c198e5da7af.html
-
Strefa Śmiechu
http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4816568.html :th:
-
[A6 4B AYM] 2,5 TDI V6 butowanie od kiedy można
najlepiej "butować" jak zaczyna wstawać wskazówka od temp. płynu chłodzącego :th:
-
jaki opony na lato?proszę o opinie 205/55R16
ja stawiam na dunlop też się będę w nie wyposażał na wiosnę :th:
-
[B5 AHU] Gdzie w Radomiu naprawić myjkę ciśnieniową ??
gdzie ta Bielicha bo ja nie z Radomia ??
-
[B5 AHU] Gdzie w Radomiu naprawić myjkę ciśnieniową ??
Mam 2 sztuki myjki przywiezione z niemiec, potrzebuje je naprawić ?? Gdzie w Radomiu lub okolicach ??
-
[B5 AHU] Żarniki D2S dlaczego tyle drożej w sklepie ??
Witam Zastanawiam się nad taką sprawą: chciałem kupić żarniki D2S pojechałem do sklepu i tam 270 zł za sztukę trochę mnie z butów wyrwało. Wróciłem do domu i spojrzałem na allegro a tam 129,99 zł za sztukę te same żarniki. Zwykle towar na allegro jest tańszy opowiedzmy 10-15 % a nie 50 % ?? O co tu chodzi ??
-
[B5 AHU] Nie mogę się połączyć z modułem komfortu
na pewno nie masz tego modułu ! ja u siebie sprawdzałem na wszelkie sposoby i nie mam na 100%
-
[B5 AHU] Gdzie w Radomiu kupić żarnik ??
Chciałem kupić żarnik xenonowy D2S 35W 4300K firmy OSRAM, gdzie w Radomiu dostanę ??
-
[B5 AHU] Czy kończy się żarnik ??
Witam Problem mój polega na tym, że dziś zauważyłem że lewy żarnik świeci bardziej na czerwono niż na niebiesko, prawy jest w porządku, po zapaleniu świateł lewy swieci normalnie ale za 30-40 sekund barwa zmienia się na różowo-czerwoną barwę. Czy to żarnik ?? załączam zdjęcia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d93c7622318eab08.html lewy ten który się psuje (chyba) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62cd55798861fad8.html i prawy ten dobry http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b402cded22f5522f.html
-
[B5 1Z] Ciągnięcie lawety
już suvem lub terenówką możesz ciągnąć lawetę
-
[B5 1Z] Ciągnięcie lawety
nie da rady ja też mam BCE ale to nie pomoże po prostu ciężar przyczepki na hak nie może przekroczyć wartości wpisanej w dowodzie i nie da się z tym nic zrobić próbowałem ale diagnosta powiedział mi że jak od początku tak było wpisane to nic się nie da zrobić
-
[B5 AHU] korozja drzwi
oj stary ktoś tu coś kombinował, w audi coś takiego bez powodu się nie dzieje, proponuje zeszlifować do gołej blachy i polakierować inaczej bedzie dziura niedługo
-
Strefa Śmiechu
BTT http://www.joemonster.org/mg/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=58
-
Nasza Klasa - dla naiwnych
myślę że jak sie nie ma grzeszków na sumieniu to nie ma się czego obawiać :>
-
Nasza Klasa - dla naiwnych
tak tylko ludzi powiedzmy o moim imieniu i nazwisku może być w Polsce 500
-
[B5 AFN] Sprzeglo, skrzynia, wysprzeglik?
może synchronizator (zdaje się że 1iR ma ten sam) poprawcie jesli się mylę
-
Nasza Klasa - dla naiwnych
nie zgodze sie z tym ze nie ma problemu.... wystarczy ze sie ujawniasz z nazwiskiem i imieniem.... i co to komu da imie i nazwisko ??
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
na mokrej wszystkie są kiepskie
-
[B5 AFN] Witam potrzebuje schemat czesci jakie wchodzą w układ wydechowy
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16ef109b6cfca1fe.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14d43f0777843de0.html