Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Mi nic nie przechodzi Jutro (wtorek) montuje już zderzak ale nie wiem czy uda mi się podłączyć ledy bo ciężko jest umówić się z elektronikiem po świętach.Będę robił fotki z instalacji zderzaka więc będę miał ciekawy materiał jak się uda.Stabilizator jest super, auto nie robi "bujaka-bujaka" i jest sztywniutkie :th: Felg nie zakładam bo śnieg pada... Jak Tobie ledy już się odwidziały to co chodzi po Twojej głowie ?? Bo po mojej S5 ale chyba poczekam na RS5
  2. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Fajne fajne ale trochę krótkie i małe. Rożnica w cenie to tylko 150 zł. Zawsze można spróbować :th:
  3. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, DzienX za linki ale nie będę sciągał żaróweczek z USA. Jeżeli nie dostane podobnych w Polsce to odłączam DRL i zostawiam same DIODY od S6.
  4. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Ok Rozumiem. Sam kupie 4 takie Diodki jak tylko powiesz (napiszesz) gdzie je kupić?? A i na regulacje mocy świecenia musimy się koniecznie ustawić po świętach jak będę miał już diody podpięte !! :th: U szwabów znalazłem takie ale to nie jest jeszcze taka żarówka jaką Ty posiadasz:
  5. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Dzienx za info o tych LEDach, które są w niebieskim RS4. Już je widziałem na angielskim forum Audi bo koleś dał tuturial jak je zamontować z rezystorami. ONO napisałeś, że miałeś te żarówki, czy już się przepaliły czy mocno się grzeją i wypalają plastik lampy ? Ja kupie podobne na allegro bo nie mam czasu, żeby je od Niemców albo z USandA zasysać chyba, że ty mi sprzedaż swoje zapasowe czym pomożesz mi w realizacji projektu Na allegro są tylko takie, które troche przypominają tą z RS4 na zdjęciu:
  6. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Czemu byś nic nie robił ?? Leń śmierdzący jesteś i tyle A tak lobię się pobawić w mody jakieś - moja narzeczona nie lubi Audiczki za te mody...
  7. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Efekt będzie :th: A te wszystkie gadżety biorę z internetu
  8. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Tylko coś takiego znalazłem co przypomina A8 W12 ale...nie wiem czy się zmieszczą w okienko, musze wymiary załatwić no i jakoś dziwnie może to wyglądać....może ktoś tego próbował ?? "Ramiona żarówki składają się aby umożliwić włożenie jej do otworu reflektora" Audi W12 ma fajny DRL ale wkładów takich nie wyrwę...ale efekt może byc ciekawy tylko szkoda,że ta "rozgwiazda" tylko świeci na boki a w środku nie
  9. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    U mnie weszły,czemu tak duzo tego kitu? To trochę szpachli, żeby zakryć elementy plastiku, który został wspawany z innego zderzaka oraz żeby można było wszystko idealnie wygładzić i polakierować.Doradźcie czy zostawiać światła DRL??
  10. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Obiecane zdjęcia. Zderzak jest już w fazie obróbki, zostały wspawane zewnętrzne łuki od zderzaka a6/S-line, a reszta ręcznie dorobiona (zaczepy,mocowania, pozostałe łuki, krawędzie itp). Mam mały dylemacik.Będę podłączał diody w sobotę. Chcę zrobić tak, że Diody od S6 odpalały się automatycznie jak światła DRL. Czy zostawić światła DRL żeby świeciły razem z diodami (fotka poniżej) czy je odłączyć ?? Didoy będą działały same oraz razem z xenonem oczywiście.Za żarówki DRL moge wsadzić jakieś fajne diody i jakoś to skomponować z diodami od S6.Co myślicie o przedstawionych opcjach ??
  11. Masz racje ale bił by już nie tak mocno A jak już jesteśmy przy malowaniu to fele mam pomalowane i daszek tysz Nie będę robił off-topicku więc zapraszam: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b7/audi_a4_b7_sline_abt-t17872.0.html;msg328773#msg328773
  12. UU to lipa,ze tak ograniczają widoczność. No nic pozostaje rozklejanie i malowanie środka reflektora. Ja chyba będę malował sam wkład a nie całą lampy tak ja w tym RS4 bo odblaski muszę zostawić żeby Xenonik świecił odpowiednio. Dzienx za rade w sprawie Lami-xa
  13. Witam, Znalazłem ciekawy produkt,który może być alternatywą dla rozklejania,malowania środka lampy itp, a mianowicie jest to folia przyciemniająca Lamin-x dostępna w zestawach ("KITach") na lamp przednie i tylne dostępna dla poszczególnych marek aut.Dostępne są różne kolory:czarny, niebieski, żółty itp. Efekt fajny, cena przystępna ale z USA trzeba ściągnąć produkt chyba, że w Polsce jest coś takiego dostępne. Kilka przykładowych zdjęć i strona firmy: http://lamin-x.com Na stronce można zobaczyć jak wygląda lampa w odpowiednich kolorach i zapoznać się z całą ofertą.
  14. Sliczna Audi, miło widziec kolejne ładne B7 na forum :th: Pakiecik S-line na zewnątrz :cool:super !! W środeczku też by cus sie przydało Udanych modów
  15. A jak :th: Na razie tylko zdjęcie testowo-pokazowe Daszek już zainstalowany Felgi pomalowane pod kolor nadwozia a rant wypolerowany, nie świeci się tak mocno jak psu jajca ale to taki rodzaj aluminium, fele jeszcze zostaną wypolerowane bo fotka jest świeżo po malowaniu -sorry za jakość zdjęć ale robiłem je w brzydką pogodę telefonem Za felgąkryj się zimówka 16" i dlatego tak śmiesznie wyszło Nwe oponki też są: Dunlop przód - 225/45/18, tył - 245/35/18. Zderzak się robi,kratki i ledy od S6 już wpasowane,wszystko pasuje,jutro szlifowanie zderzaka,w sobotę malowanie i na święta instalacja, a foty z obróbki jutro
  16. Dobra OK Ja mam poważna wade wzroku moze dlatego tak to widze...ciemnosc widze
  17. Witam, Nie chcę sie wykłucać ale jak dla mnie jest duża różnica wizualna w Twoich lampach i tych od RS4 przedstawionych na poniższym zdjęciu. W RS4 B7 są całe czarne lampy, a Ty masz zostawione srebrne elementy na xenonie, dziennych i kierunek "pomarańcz" wieć róznica jest. Twoje lampy nie sa identyczne, te na zdjęciu są całe czarne a Twoje maja tylko ciemne wkłady. a moje jakie sa sa identyczne całe czarne ,tylko jego fotka jest zrobiona w pomieszczeniu ....... Twoje lampy nie sa identyczne, te na zdjęciu są całe czarne a Twoje maja tylko ciemne wkłady. a moje jakie sa sa identyczne całe czarne ,tylko jego fotka jest zrobiona w pomieszczeniu .......
  18. Twoje lampy nie sa identyczne, te na zdjęciu są całe czarne a Twoje maja tylko ciemne wkłady.
  19. 99 zł Auto Viva W-wa
  20. Witam, No no masko prezentuje się spox - tak się z tymi częściami rozpędziłem,że o niej zapomniałem A tak maska prezentuje się na B7 Te zapinki trochę mi się nie podobają ale czepiam się szczegółów... Carbon w lakierze nadwozia z wlotami (produkt MotorenTechnikMayer) A tu Carbonowe RINGI :th:
  21. Kolego jak już tak się uparłeś na allegro to jest przedstawiciel firmy CARACTERE na Polskę i u niego dostaniesz taki daszek za około 1000 zł. Polecam również ebay.de oraz motors.ebay.com tu na pewno znajdziesz coś ciekawego prędzej czy później... [br]Dopisany: 25 Luty 2008, 22:44 _________________________________________________Witam, Znalazłem oryginalny 3-częściowy spoiler na tylną klapę do Audi A4 B7. Zainteresowanych zapraszam :th: http://cgi.ebay.de/Orig-S-Line-Heckspoiler-Audi-A4-8E-B7-RS4-S4-Spoiler_W0QQitemZ110230350580QQihZ001QQcategoryZ40210QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
  22. Tak zrobić reflektory i będzie kozak na maxa !! Ale ciekawe jak to swieci...jak wszytsko czarne
  23. U mnie oprócz HP przybywa również dużo momentu obrotowego jakieś 50 NM taki wynik pokazała hamownia...
  24. Witam, Tu jeszcze jedna ciekawa opcja - całe reflektory na czarno !! :th:
  25. No widzisz Ba$ior czasem niesie pomoc w Tuningu Lord of the Rings Ja osobiście nie mam takich umiejętności, miejsca,narzędzi no i odwagi, żeby dłubac w przednich reflektorach. Proponował bym grupowe zlecenie tajemniczej osobie, ktora ładnie i bezpiecznie potrafi zrobic "Clean Corners" Mod :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.