Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Znalazłem 1 fotke :arrow: http://img150.imageshack.us/my.php?image=koo7xm.jpg
  2. Z tego co pamiętam to 2.2 dzięki, ale przecież Ty miałeś 18" z tego co kojaże Ale ja odpowiedziałem na Twoje pytanie o ciśnienie w 225.45.17 Później zerkne na naklejke w aucie i się upewnie czy dobrze pamiętam A ja w 225.40.18 mam dmuchnięte 2.3 :mrgreen:
  3. Z tego co pamiętam to 2.2
  4. Czy ktoś z Was ma A4 w której seryjnie jest tylko 1 airbag?? Bo jestem pewien , że w początkowej fazie produkcji , była seryjnie wkładana tylko poduszka kierowcy
  5. Hugo odpowiedział(a) na maciekg temat w Elektryka i Oświetlenie
    Wiedziałem na 100000000% , że to napiszesz Ok koniec OT.Zakładam nowy temat
  6. Hugo odpowiedział(a) na maciekg temat w Elektryka i Oświetlenie
    Nie prawda.Nawet u Niemców można takie kupić :mrgreen:
  7. Hugo odpowiedział(a) na maciekg temat w Elektryka i Oświetlenie
    Na 100% były A4 z 1PP
  8. Hugo odpowiedział(a) na maciekg temat w Elektryka i Oświetlenie
    Później to chyba były 2 na seryjnym wyposażeniu
  9. Hugo odpowiedział(a) na maciekg temat w Elektryka i Oświetlenie
    a przypadkiem A4 nie mialo w standardzie 2 jasków.... :?: W początkowej fazie produkcji były też z 1
  10. Oczywiście nie masz quattro ??
  11. Hugo odpowiedział(a) na maciekg temat w Elektryka i Oświetlenie
    U mnie była śruba z podkładką. A do do drugiego zdjęcia , to myśle , że to auto miało seryjnie tylko 1 poduche , a to co widać na fotkach to jest zaślepka.A deska wygląda tak , a nie inaczej , bo była namiętnie eksploatowana
  12. Hugo odpowiedział(a) na maciekg temat w Elektryka i Oświetlenie
    Który to rocznik A4 , bo wygląda jak zaślepka airbagu niechlujnie włożona. A śruba powinna być.
  13. Nie wiem czemu , ale nie trawie czarnych felg.W dodatku widze , że dokładki i progi nie są pomalowane pod kolor nadwozia , a to dużo daje :mrgreen:
  14. W tym roczniku masz dwustrefowa klime :?: :?: Coś koledze się chyba pomyliło.Nawet na fotce widać , że to zwykły climatronic :mrgreen:
  15. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Już poprawione Sorry za pomyłke , ale to literówka z mojej strony
  16. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    W B5 przejeździłem chyba z 8 zim na oryginalnych alu i po tym czasie nie było żadnych problemów.Wyglądały naprawde super Teraz też śmiga na ori alu w zimie :mrgreen:
  17. Daje rade do czasau kiedy nie pociągnie za dużo wody , zrobi sie zwarcie i zabije piorącego
  18. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Hugo cos Ty ?? wrzucasz 19'' ?? :mrgreen: Nie , nie. Wrzucam seryjne 15" , ściągam oznaczenia , zwiększam moc i robie cichociemne autko :twisted: to nie jest dobry pomysl z 15''+wieksza moc...opona ma jednak za duzy profil :idea: juz lepiej 16'' Ja nie ścigam się namiętnie na jakichś nielegalnych wyścigach.Czasami jak ktoś się ze świateł sadzi to warto takiego zestresować i objechać go dieslem Mam alumy 15 z oponami , więc nie będe się bawił w kupowanie 16"
  19. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.sonjaswette.com/index_pl.html
  20. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Hugo cos Ty ?? wrzucasz 19'' ?? :mrgreen: Nie , nie. Wrzucam seryjne 15" , ściągam oznaczenia , zwiększam moc i robie cichociemne autko :twisted:
  21. To by Cię ustrzelili Niestety ŻW może :mrgreen:
  22. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Jak wróce do domu to poszukam fotek , bo przy sobie nie mam.Co do jazdy na 18" to powiem Wam , myślałem że będzie gorzej , ale jeździ się super.Trzeba tylko omijać dziury i studzienki i jest gites.Ale auto na 18" wygląda kozacko.Jak jade to nie ma bata , żeby ktoś nie spojrzał na nie :mrgreen: Jutro ściągam koła i je sprzedaje :twisted: Koncepcja mi sie zmieniła
  23. Następnym razem proponuje zapytać na forum , jak zamierzasz zainwestować większą gotówke w auto
  24. Najgorsze jest to , że teraz pojawiają sie radiowozy nieoznakowane , ktróre robią pomiar również jadąc przed Tobą.Właśnie po Lublinie jeden taki śmiga :???:
  25. To powiem Ci , że przepłaciłeś i to bardzoooooooooo. Za taką kase to da się kupić nową , a nie regenerowaną.Za 1500zł to spokojnie kupujesz 2 turbinki regenerowane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.