Hugo
PREZES
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda Moto News – wiadomości motoryzacyjne
Treść opublikowana przez Hugo
-
seryjne felgi
Znalazłem 1 fotke :arrow: http://img150.imageshack.us/my.php?image=koo7xm.jpg
-
[ALL] Ciśnienie?
Z tego co pamiętam to 2.2 dzięki, ale przecież Ty miałeś 18" z tego co kojaże Ale ja odpowiedziałem na Twoje pytanie o ciśnienie w 225.45.17 Później zerkne na naklejke w aucie i się upewnie czy dobrze pamiętam A ja w 225.40.18 mam dmuchnięte 2.3 :mrgreen:
-
[ALL] Ciśnienie?
Z tego co pamiętam to 2.2
-
1xairbag w A4 ??
Czy ktoś z Was ma A4 w której seryjnie jest tylko 1 airbag?? Bo jestem pewien , że w początkowej fazie produkcji , była seryjnie wkładana tylko poduszka kierowcy
-
2 pytania
Wiedziałem na 100000000% , że to napiszesz Ok koniec OT.Zakładam nowy temat
-
2 pytania
Nie prawda.Nawet u Niemców można takie kupić :mrgreen:
-
2 pytania
Na 100% były A4 z 1PP
-
2 pytania
Później to chyba były 2 na seryjnym wyposażeniu
-
2 pytania
a przypadkiem A4 nie mialo w standardzie 2 jasków.... :?: W początkowej fazie produkcji były też z 1
-
[B5 AFN] Spalanie A4 AFN quattro
Oczywiście nie masz quattro ??
-
2 pytania
U mnie była śruba z podkładką. A do do drugiego zdjęcia , to myśle , że to auto miało seryjnie tylko 1 poduche , a to co widać na fotkach to jest zaślepka.A deska wygląda tak , a nie inaczej , bo była namiętnie eksploatowana
-
2 pytania
Który to rocznik A4 , bo wygląda jak zaślepka airbagu niechlujnie włożona. A śruba powinna być.
-
[ALL] Jakie felgi
Nie wiem czemu , ale nie trawie czarnych felg.W dodatku widze , że dokładki i progi nie są pomalowane pod kolor nadwozia , a to dużo daje :mrgreen:
-
Klimatyzacja warczy przy skręcie w lewo???
W tym roczniku masz dwustrefowa klime :?: :?: Coś koledze się chyba pomyliło.Nawet na fotce widać , że to zwykły climatronic :mrgreen:
-
A4 Assistance
Już poprawione Sorry za pomyłke , ale to literówka z mojej strony
-
seryjne felgi
W B5 przejeździłem chyba z 8 zim na oryginalnych alu i po tym czasie nie było żadnych problemów.Wyglądały naprawde super Teraz też śmiga na ori alu w zimie :mrgreen:
-
Jak dobrze wyprać samemu tapicerkę??
Daje rade do czasau kiedy nie pociągnie za dużo wody , zrobi sie zwarcie i zabije piorącego
-
seryjne felgi
Hugo cos Ty ?? wrzucasz 19'' ?? :mrgreen: Nie , nie. Wrzucam seryjne 15" , ściągam oznaczenia , zwiększam moc i robie cichociemne autko :twisted: to nie jest dobry pomysl z 15''+wieksza moc...opona ma jednak za duzy profil :idea: juz lepiej 16'' Ja nie ścigam się namiętnie na jakichś nielegalnych wyścigach.Czasami jak ktoś się ze świateł sadzi to warto takiego zestresować i objechać go dieslem Mam alumy 15 z oponami , więc nie będe się bawił w kupowanie 16"
-
Strefa Śmiechu
http://www.sonjaswette.com/index_pl.html
-
seryjne felgi
Hugo cos Ty ?? wrzucasz 19'' ?? :mrgreen: Nie , nie. Wrzucam seryjne 15" , ściągam oznaczenia , zwiększam moc i robie cichociemne autko :twisted:
-
Mandaciki panowie mandaciki
To by Cię ustrzelili Niestety ŻW może :mrgreen:
-
seryjne felgi
Jak wróce do domu to poszukam fotek , bo przy sobie nie mam.Co do jazdy na 18" to powiem Wam , myślałem że będzie gorzej , ale jeździ się super.Trzeba tylko omijać dziury i studzienki i jest gites.Ale auto na 18" wygląda kozacko.Jak jade to nie ma bata , żeby ktoś nie spojrzał na nie :mrgreen: Jutro ściągam koła i je sprzedaje :twisted: Koncepcja mi sie zmieniła
-
[B5 1Z] co przezyłem z nowo zakupiona A4 TDI---------95 R.
Następnym razem proponuje zapytać na forum , jak zamierzasz zainwestować większą gotówke w auto
-
Mandaciki panowie mandaciki
Najgorsze jest to , że teraz pojawiają sie radiowozy nieoznakowane , ktróre robią pomiar również jadąc przed Tobą.Właśnie po Lublinie jeden taki śmiga :???:
-
[B5 1Z] co przezyłem z nowo zakupiona A4 TDI---------95 R.
To powiem Ci , że przepłaciłeś i to bardzoooooooooo. Za taką kase to da się kupić nową , a nie regenerowaną.Za 1500zł to spokojnie kupujesz 2 turbinki regenerowane