Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Ładna jak każda ale na pierwszy ogień idą te dziwne paski pod tylnymi lampami, co to sreberko z czekolady a pozatym jak już bedziesz posiadał alumki to bedzie :th:
  2. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dla mnie to wszystko jest każdy ma swój gust
  3. Ładna bardzo, a co Ci się stało w spryskiwacze jakieś takie napuchnięte
  4. Bardzo cacy, wygląda na ładnie utrzymaną standardowe zmiany i bedzie super :th:
  5. Cześć audimaniaku
  6. Witam to jest całkiem normalne dla posiadacza
  7. Zdecydowanie jeżeli obszywać ori zice to alkantarą a jeżeli zależy Ci na skórce to ori fotele
  8. Mądra decyzja te lampki są piękne ładniejszych nie widziałem jeszcze, czekam na fotki z sesji nocnej
  9. Dziwne pytanie zadałeś czemu miały by nie wejść myśle że nie powinno być problemu żadnego
  10. Pięknie wyrywa do przodu, nic tylko pogratulować :oklaski:
  11. Witam ziomala na forum
  12. Piękne golfik też niczego sobie, pokazuj ten projekcik chetnie zobacze i chyba nie tylko ja
  13. Niewiem o co tutaj chodzi w tej waszej dyskusji ale autko na fotach jest miodne
  14. Witam mojego imiennika
  15. Pelex odpowiedział(a) na LuNaTi temat w Audi A4/S4 B6
    Ja też bym zostawił tak jak było wygląda zacnie
  16. Koniecznie pomyśl najpierw o jakiś felgach a potem reszta planowanych modyfikacji :th:
  17. Lusterka koniecznie zmień, wydeszek też mi jakoś nie leży, brewki i te dziwne dywaniki w środku lampki tylne nawet w porządku :>
  18. Bardzo ładna chyba tylko felga jakaś ciekawsza i bedzie
  19. no nawet bardzo przekombinowana ten czerwień raczej nie pasuje a felga to jest 13 czy auto jest podniesione strasznie wysoko stoi - ale skoro tobie się podoba to niech tak jest :> a ha jeszcze jedno pytanko skąd ty wiesz jakie kontrolki Ci się świecą skoro widać je nawet przy wyłączonym zapłonie?
  20. Silniczek miód i popieram kolegów co do zderzaka w stylu B7 co do środeczka to jakiś dziwny chaos tam panuje chodzi konkretnie o to co leży koło poduszki pasażera i to co jest nad nawiewem środkowym+konsola środkowa jakoś tak dziwnie wygląda, chociaż to jest kwestia gustu
  21. Tak jest ładna seryjka, standardowe zmiany już znasz tylko wydaje mi się że nikt nie wspomniał o tylnych lampkach-chyba że mi to gdzieś umkneło w waszych postach :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.