Treść opublikowana przez Pelex
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i życze powodzenia w zakupie :th:
-
[B5 1Z] ja źle jeżdze czy co?
Mi się wydaj że 1Z jest dużo mniej elastyczny od np. AFN wnioskuje to tym że miałem 80 z silnikiem 1Z i tam jazda na zbyt niskich obrotach kończyła się niezłym drganiem karoseri dotyczy to 4 i 5 biegu bo na pierwszych trzech to sam jejżdził bez dodawania gazu
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
Bardzo ładna też kiedyś chciałem mieć Avanta w B4 ale trafił się sedan http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a568c440c6fb617.html
-
[B7 BRD] Moj samochodzik :)
No coś pięknego tylko pozazdrościć, jedyne co bym dodał od siebie to to że -30 lub 40mm w dół :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 ADP] Seryjne A4 1,6 dzień przed giełdą:(
Łącze się z tobą w bólu twoja jest całkiem ładna jak każda seria i kolorek ma fajny. Ja przed miałem Civica z 93 r. zabawa była nie zła ale komfortu zero pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
A4 Avant 1.9 TDI 2001r
Jestem troche zaskoczony tym silnikiem myślałem że w tych rocznikach to już takich mułów nie wkładają ale widać się myliłem, nie podoba mi się również to wnętrze to pseudo drewno jest jakieś jasne w starszych modelach one jest ciemniejsze przez co tak mocno nie rzuca się w oczy i jakoś bardziej elegancko wygląda pozatym autko super pod warunkiem że powywalasz te śmieszne obwódki chromowane starsznie to wiochą pachnie
-
[B5 AFN] Jak wam sie Podoba Moja B5 1.9 TDi Nowe foty
Autko ładne jak każda tylko niewiem o jakich modyfikacjach mowa - podniosłeś tył? bo strasznie wysoko stoi
-
[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
Bardzo ładna felg to tylko pozazdrościć wszystko na plus
-
[B5 ATJ] Moja czarniawa A4 1,9 TDI QUATTRO :)
Bardzo dobry i rozsądny wybór, według mnie to passat jest taki jakiś bezpółciowy nie wydaje wam się? Twoja jest super, kolorek, relingi miodzio
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
No kolego zrobiłeś z tej furki naprawde ładniutką i bardzo odświerzoną będe Cię wypatrywał w Knurowie jak tylko uda mi się tam dojechać Pozdrawiam
-
Moja A4 1.8 T...przed zmianami...i po
No niewiem co tu oceniać jak jest tylko jedna fotka chyba że tylko ja tak widze więc czym prędzej dokonaj zmian w tedy będziemy oceniać a narazie to Ładna seria :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i gratuluje rozsądnego wyboru
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B6] Moja pierwsz Audiczka :)
Ogólnie fajne ale ja poczekam aż dokonasz jakieś zmiany wtedy będe zachwalał
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
No całkiem całkiem maszynka tylko te chlapacze no ale kwestia gustu :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum i życze powodzenia w poszukiwaniu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 1Z] moje autko 1.9 TDI
Ładniutka seria standardowy lifcik przeprowadzisz i autko bedzie pare lat młodsze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Czym się kończy brawura...
Okropne, masakra niezła, teraz bede miał w nocy koszmary
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gratuluje i witam
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
Super stateczek mi się podoba może kiedyś sobie takiego avanta sprawie ale to odległa przyszłość
-
[B5 AEB] 1.8T Avant '97
Fajny avant! ja myślałem że ty już masz jakieś xenonki bo zauważyłem w zderzaku przednim spryskiwacze. Felga faktycznie ładna ale dużo za mała