Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Witam i życze powodzenia w zakupie :th:
  2. Mi się wydaj że 1Z jest dużo mniej elastyczny od np. AFN wnioskuje to tym że miałem 80 z silnikiem 1Z i tam jazda na zbyt niskich obrotach kończyła się niezłym drganiem karoseri dotyczy to 4 i 5 biegu bo na pierwszych trzech to sam jejżdził bez dodawania gazu
  3. Bardzo ładna też kiedyś chciałem mieć Avanta w B4 ale trafił się sedan http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a568c440c6fb617.html
  4. No coś pięknego tylko pozazdrościć, jedyne co bym dodał od siebie to to że -30 lub 40mm w dół :th:
  5. Witam na forum
  6. Łącze się z tobą w bólu twoja jest całkiem ładna jak każda seria i kolorek ma fajny. Ja przed miałem Civica z 93 r. zabawa była nie zła ale komfortu zero pozdrawiam
  7. Witam na forum
  8. Jestem troche zaskoczony tym silnikiem myślałem że w tych rocznikach to już takich mułów nie wkładają ale widać się myliłem, nie podoba mi się również to wnętrze to pseudo drewno jest jakieś jasne w starszych modelach one jest ciemniejsze przez co tak mocno nie rzuca się w oczy i jakoś bardziej elegancko wygląda pozatym autko super pod warunkiem że powywalasz te śmieszne obwódki chromowane starsznie to wiochą pachnie
  9. Autko ładne jak każda tylko niewiem o jakich modyfikacjach mowa - podniosłeś tył? bo strasznie wysoko stoi
  10. Bardzo ładna felg to tylko pozazdrościć wszystko na plus
  11. Bardzo dobry i rozsądny wybór, według mnie to passat jest taki jakiś bezpółciowy nie wydaje wam się? Twoja jest super, kolorek, relingi miodzio
  12. No kolego zrobiłeś z tej furki naprawde ładniutką i bardzo odświerzoną będe Cię wypatrywał w Knurowie jak tylko uda mi się tam dojechać Pozdrawiam
  13. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    No niewiem co tu oceniać jak jest tylko jedna fotka chyba że tylko ja tak widze więc czym prędzej dokonaj zmian w tedy będziemy oceniać a narazie to Ładna seria :th:
  14. Witam i gratuluje rozsądnego wyboru
  15. Ogólnie fajne ale ja poczekam aż dokonasz jakieś zmiany wtedy będe zachwalał
  16. No całkiem całkiem maszynka tylko te chlapacze no ale kwestia gustu :th:
  17. Witam na forum i życze powodzenia w poszukiwaniu
  18. Witam na forum
  19. Ładniutka seria standardowy lifcik przeprowadzisz i autko bedzie pare lat młodsze
  20. Okropne, masakra niezła, teraz bede miał w nocy koszmary
  21. Gratuluje i witam
  22. Super stateczek mi się podoba może kiedyś sobie takiego avanta sprawie ale to odległa przyszłość
  23. Fajny avant! ja myślałem że ty już masz jakieś xenonki bo zauważyłem w zderzaku przednim spryskiwacze. Felga faktycznie ładna ale dużo za mała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.