Treść opublikowana przez Pelex
-
[B5 AVV] Moja audi a4(zabka)
Ładna życze powodzenia w przerabianiu twojej maszynki tylko nie przesadż
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wiatm serdecznie a jeżeli chcesz naszej opini na temat czy kupić to auto to wejdż na forum HYDE PARK - ZAKUP KONTROLOWANY
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
Kolego ty napisałeś do kolegi WESOLY1601 że ma szczęście bo u Ciebie nie ma sprężyn na sprzęgle a u niego są jakim cudem skoro macie takie same silniki o co chodzi czy o to że po dwuch latach produkcji coś się zmieniło? bo Wesoly 1601 ma dwumasa a wojo nie poniewaz jeden ma silnik 1Z a drugi AHU a to róznica tu sobie poczytaj wszystko wspaniale opisane to zrozumisz http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=3110&start=0 Kolego poczytam sobie napewno ale ja widze co oni mają napisane w profilu i zniego wynika że mają taki sam silnik więc stąd się wzieło moje pytanie do nich to chyba nie moja wina że jeden z nich ma zły profil nie?
-
[B5]Przewód odprowadzający wilgoć z parownika
Jeżeli to jest gumowe i ma taką malutką jakby klapke to to jest właśnie ten odpływ, ja go co prawda nie widziałem ale doszedłem tam ręką poluzowując troche to wygłuszenie i jak zaczełem tam dłubać palcem to zaczeła mi woda lecieć z tam tąd, oczywiście sprawdziłem jeszcze przy załączonej klimie i faktycznie leje się z tego miejsca ale tak jak już pisałem wyżej, ja to tylko palcami wymacałem :drool:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkiego się dowiesz na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 ABC] B5 2.6 V6 Moje Audi. Nowe foty
Felgi ładniutkie i tak jak pisał kolega ykk zdejmi te chlapacze bo to nie pasuje do tego auta
-
[B5 ADP] Czas na moja A4 - fotki przed i po lekkich modach ;-) Zapraszam !
Sesja imponująca furka jak każda jest fajna ale wyposarzenie marne nie miałeś wyboru czy co? Zmiany jak najbardziej na plus tylko jeszcze lampki przód no i może tył wymienisz i bedzie :th: a i może te felgi na jakieś troche fajniejsze bo te są super na zime
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolego ale o takie rzeczy to pytaj w innych działach nie tutaj napewno znajdziesz jakieś informacje, a ha i niepisz z dużej litery chyba że jesteś strasznie wściekły
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
Panowie o co chodzi z tym dwumasem przecież to jest chyba koło zamachowe o ile się orjętuje więc jakim cudem to może być uszkodzone skoro cały czas się kręci i jedno co jest w nim używane to zęby do rozrusznika, oświeć cie mnie jesli się myle, ja nadal uważam że to jest wina sprzęgła [br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 21:21 _________________________________________________ Kolego ty napisałeś do kolegi WESOLY1601 że ma szczęście bo u Ciebie nie ma sprężyn na sprzęgle a u niego są jakim cudem skoro macie takie same silniki o co chodzi czy o to że po dwuch latach produkcji coś się zmieniło?
-
Moja NIUNIA- chyba nie taka najgorsza :-)
ładna ale dawaj wiecej fotek to ocenimy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wiatm na forum
-
(b5 ACK) Moja a4 po malych zmianach
Ładniutka ta twoja skórka ma ciekawy kolorek gratuluje udanego zakupu :oklaski:
-
[B5 AFB 2,5 tdi]Moja Audiczka
Bardzo ładna wygląda super i tak jak kolega napisał lampy przód i migacze na białe bedzie w ci.ke, gril jest ok mi sie podoba :oklaski: kolega SIWYKRZYCH sobie posty nabija w jakiś dziwny sposób może byś chociaż przecinek wstawił czy cóś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i czekam na fotki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wiatm i powodzenia życze :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam do pokazania Twojego cacka w dziale MOJA A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No to witam Cię
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać avanta
-
[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd
Ładniutka no może poza tym automatem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam