Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Ładna życze powodzenia w przerabianiu twojej maszynki tylko nie przesadż
  2. Wiatm serdecznie a jeżeli chcesz naszej opini na temat czy kupić to auto to wejdż na forum HYDE PARK - ZAKUP KONTROLOWANY
  3. Witam na forum
  4. Kolego ty napisałeś do kolegi WESOLY1601 że ma szczęście bo u Ciebie nie ma sprężyn na sprzęgle a u niego są jakim cudem skoro macie takie same silniki o co chodzi czy o to że po dwuch latach produkcji coś się zmieniło? bo Wesoly 1601 ma dwumasa a wojo nie poniewaz jeden ma silnik 1Z a drugi AHU a to róznica tu sobie poczytaj wszystko wspaniale opisane to zrozumisz http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=3110&start=0 Kolego poczytam sobie napewno ale ja widze co oni mają napisane w profilu i zniego wynika że mają taki sam silnik więc stąd się wzieło moje pytanie do nich to chyba nie moja wina że jeden z nich ma zły profil nie?
  5. Jeżeli to jest gumowe i ma taką malutką jakby klapke to to jest właśnie ten odpływ, ja go co prawda nie widziałem ale doszedłem tam ręką poluzowując troche to wygłuszenie i jak zaczełem tam dłubać palcem to zaczeła mi woda lecieć z tam tąd, oczywiście sprawdziłem jeszcze przy załączonej klimie i faktycznie leje się z tego miejsca ale tak jak już pisałem wyżej, ja to tylko palcami wymacałem :drool:
  6. Witam wszystkiego się dowiesz na forum
  7. Felgi ładniutkie i tak jak pisał kolega ykk zdejmi te chlapacze bo to nie pasuje do tego auta
  8. Sesja imponująca furka jak każda jest fajna ale wyposarzenie marne nie miałeś wyboru czy co? Zmiany jak najbardziej na plus tylko jeszcze lampki przód no i może tył wymienisz i bedzie :th: a i może te felgi na jakieś troche fajniejsze bo te są super na zime
  9. Witam kolego ale o takie rzeczy to pytaj w innych działach nie tutaj napewno znajdziesz jakieś informacje, a ha i niepisz z dużej litery chyba że jesteś strasznie wściekły
  10. Panowie o co chodzi z tym dwumasem przecież to jest chyba koło zamachowe o ile się orjętuje więc jakim cudem to może być uszkodzone skoro cały czas się kręci i jedno co jest w nim używane to zęby do rozrusznika, oświeć cie mnie jesli się myle, ja nadal uważam że to jest wina sprzęgła [br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 21:21 _________________________________________________ Kolego ty napisałeś do kolegi WESOLY1601 że ma szczęście bo u Ciebie nie ma sprężyn na sprzęgle a u niego są jakim cudem skoro macie takie same silniki o co chodzi czy o to że po dwuch latach produkcji coś się zmieniło?
  11. ładna ale dawaj wiecej fotek to ocenimy
  12. Wiatm na forum
  13. Ładniutka ta twoja skórka ma ciekawy kolorek gratuluje udanego zakupu :oklaski:
  14. Bardzo ładna wygląda super i tak jak kolega napisał lampy przód i migacze na białe bedzie w ci.ke, gril jest ok mi sie podoba :oklaski: kolega SIWYKRZYCH sobie posty nabija w jakiś dziwny sposób może byś chociaż przecinek wstawił czy cóś
  15. Witam i czekam na fotki
  16. Wiatm i powodzenia życze :th:
  17. Witam i zapraszam do pokazania Twojego cacka w dziale MOJA A4
  18. No to witam Cię
  19. Powitać avanta
  20. Ładniutka no może poza tym automatem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.