Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leo...

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leo...

  1. sprawdz jak wygladaja podstawki pod flashe - jesli sa :]
  2. raczej kawałek czujnika od xenonu (poziomowania)
  3. abonament sie skończył ... musisz wykupic na następny rok OT w dziale technicznym
  4. jakoś wzrost o ~50 Nm mi nie pasuje do calości ... turbina dobrze napompowała ??
  5. powiedz to taksówkarzowi który odpala/gasi auto kilkadziesiąt razy dziennie ... druciarstwem jest nazwanie przez producenta "katalizatora" filtrem - przez co z automatu nie podlega gwarancji
  6. w V6 TDI nie jest to wskazane ... wzrost ciśnienia w skrzyni korbowej
  7. niezależnie czy wytniesz DPF i oszukasz ECU przez emulator czy zrobisz to programowo - każde sprawdzenie bedzie pokazywało że DPF jest w aucie i działa poprawnie
  8. map sensor sprawdź - rurke w ECU oglądnij dokładnie ...
  9. do filmu olejowego na sciankach cylindra dostaje się dolewany przez procedurę dotrysku ON ... czesc trafia do DPF'u - czesc do miski olejowej mozna dodać że układ musi osiągnąc 600'C do prawidłowego wypalenia - przy 900'C wypalanie jest automatycznie przerwane przez ECU (grożba samozapłonu)
  10. co to za ECU - 8/16 bit ?? jeśli VAG pokazuje bład czujników F - komputery różnią sie generacją i modelem auta (VW/Audi) czesc ECU miała sygnał z F na "przerwie" czesc na "zwarciu" ... BTW - łatwiej przerobić F'ke niż soft ECU
  11. rób sam wałek ze szklankami - nie ty pierwszy i nie ostatni ...
  12. VAG'iem nie sprawdzisz ...
  13. na podstawie 000 - jest OK ... poczatek wtrysku lata na granicy ale trzyma normę - z EGR'em żeby to nie był strzał w stope (w przypadku AKN)
  14. właczonym ... nie wszystkie sterowniki dają sie programowac mimo że odczytasz je via OBD ... chodzi tu przede wszystkim o sterowniki oparte o AM29F800XX - AM29F400XX jeśli immo nie przeszkadza odczytasz /zapiszesz bez problemu
  15. a raczej napieciem nastawnika - na jedno wychodzi numer ECU i logi z boxem (001) moze coś powiedzą ...
  16. jeśli stara (uszkodzona) turbina będzie dowodem w sprawie sądowej nie mozesz jej zdać na wymianę ... BTW - moim zdaniem rozsądnym wyjściem jest kupienie turbiny po regeneracji z roczną gwarancją - porządna firma regenerujaca tyle gwarancji da na turbulum regenerowane - warsztat zakładający turbo też nie powinien kaprysiś - tego typu turbiny mają wymieniony zazwyczaj cały środek - a cena będzie oscylowała w okolicy 1300 pln
  17. prawdopodobnie box przesterowywał pompę - sterszego typu boxy z potencjometrem (lub dwoma potencjometrami) można było stroić tak żeby silnik pod pełnym obciązeniem nie gasł -w zasadzie możesz to zareklamowac - firma chyba dała gwarancję ?? BTW - kody błedów beda pomocne - poza tym zeby sprawdzic wysterowanie urządzenia - potrzebny bedzie oscyloskop - bedziesz miał możliwośc sprawdzenia przebiegu sygnałów z pompy po zainstalowaniu box'a
  18. bez logów trudno będzie odgadnąc co go boli ... jaką wersję VAG'a masz - może ktoś podesle odblokwany soft do twojego kabelka
  19. leo... odpowiedział(a) na power81 temat w 1.9TDI
    moze to byc woda w paliwie lub przestawiony (o zab) rozrzad - obstawiam to pierwsze
  20. roznica polega na tym ze 2,5 ma czujnik temperatury w przeplywomierzu ... na probe mozesz podlaczyc - zaowocuje to bledem w ECU i swiecacymi kontrolkami w zegarach
  21. odpowiem za spankiego ... nie można - tylko lutowanie - chyba ze są podstawki BTW - zrób klona immo - zapodaj do obu ECU - będziesz miał mniej roboty - poza tym adaptacja immo w twoim przypadku to kilka minut VAG'owania
  22. z guzika - max otwórz/zamknij szyby ... powinny zadziałać
  23. logi są z drugiego ECU - pierwszy wywalał memory error - czy ja już
  24. wykrec sprawdz ... wymien
  25. do regeneracji ... tłoczek to nie problem - problemem bedzie wytarty korpus w ktorym tloczek chodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.