Treść opublikowana przez ELLIOTT
-
Chip 1.8Tbez DP/ wybór IC
1.Na grupie FB 1.8t są gotowe zestawy fmica 550x180 z orurowaniem wyspawanym na aucie które pasują p&p. Orurowanie z fmica nie pasuje. 2. Jak ori kat sprawny i drożny, ogranicza dopiero przy 240KM+ 3. Nie trzeba robić korekty softu.
-
B7 1.8t bfb jaki olej do silnika i skrzyni ?
Ravenol mtf 2 jest lepszej jakości i najbliżej mu olejowi który lany był fabrycznie. Kto co zaleje to jego brocha. Norma swoje a paramtery swoje..
-
B7 1.8t bfb jaki olej do silnika i skrzyni ?
Jest obszerny temat olejowy ale śmiecić trzeba dalej..
-
Chip do 1.8t 150km 110kw lpg
Dobra bajeczka na dobranoc.. Diesel power!! Zrób logi i wykresik od tjunera
-
1.8T BFB Intercooler FMIC+K03 HYBRYDA
Bez sensu pytania z Twojej strony. Zrób soft i pochwal się finalnie ile wyszło. BFB nie mam ale posiadam CFMA(ostatni wypust 1.8Guano). Przepływ 210g/s. Sabiszcze wtryski mogą okazać się za małe, jak w moim przypadku z Kutego BAMA. Były na styk i zmieniłem na 430cc i tak dalej..
-
1.8T BFB Intercooler FMIC+K03 HYBRYDA
Liczyć sobie można. Wyjdzie w praniu ile wyjdzie. Nie przyjmie zapłonu, będą stuki i po zabawie oraz oczekiwań..
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
eurol 5w40 super lite deklasuje..
-
ślizgi napinacza
To kup chinole, bez różnicy której dostępnej firmy na rynku(jedno guano), tylko później nie płacz. W tym przypadku nie ma opcji na skróty. Mehenker lub ori fazator cały.
-
stuki silnika na jałowych obrotach
ujowy olej to raz, trzeba sprawdzić jak rozrząd ustawiony.
-
Jaki olej
eurol super lite 5w40. Bije na głowę szrotule, castrole valvo..
-
olej
eurol super lite 5w40 zalej. Deklasuje motule, castrole i valvo
-
Jaką instalację wybrać
Ani jedno ani drugie. Podjechać dalej i zamontować.
-
Jaką instalację wybrać
Staga sterowniki to mizeria. Największe spalanie pb względem konkurencji. KME lub ALEXA sterownik tylko i wyłącznie. Nie rozumiem fanów staga, co nie mają pojęcia w danej materii. Jeszcze lepsi co piszą, że 2.0t nie nadają się do zasilania lpg..
-
Gdzie kupić ori poduszki silnika
Dzik z prochoice ma taniej..
-
Jaki olej silnikowy do A4 B6 1.6
Parametry techniczne które potwierdzony zostały badaniami w labolatorium(skład, jakość baz, cena oraz brak podróbek na rynku). Badania są dostępne u wujka google. Rozumiem, że magia motula trwa jeszcze ale bez przesady. Oleje nic szczególnego do tego firma wysokiego ryzyka w bublach.
-
Jaki olej silnikowy do A4 B6 1.6
eurol super lite 5w40 bije na głowę motula. Cena atrakcyjna.
-
Jakie najlepsze głośniki
Kiepski wybór w tej cenie. Drzwi ogarnięte zgodnie ze sztuka?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Do tego silnika polecam eurol super lite 5w40 lub ravenol 10w40tsi(olej tak naprawdę 5w40)
-
Strojenie STAG QBox4
Mi nie musisz tłumaczyć jak stroi się 1.8Guano.. Odpowiedziałem, dlaczego kreski są tak mocno w pionie.
-
Strojenie STAG QBox4
Bajki piszesz odnośnie baraków.. Logi w końcu zrobić i będziemy myśleć dalej. Zawór w butli do jazdy na wstecznym, czy zgodnie ze sztuką? Dorzuć kompensację na wtryski. Ze zdjęć widać, że nie zebrane wszystkie mapy pb..
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Dobry zestaw z zapasem i zawsze u nich profi robota jeśli rozmawiamy o Silesia(cenią się ale tutaj jest jakość). Odnośnie miejsca coś tam wejdzie koło butli.
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Drogo.. Silesia już taniej robi z tego co pamiętam a masz 100km z Opola.
-
Wybór firmy instalacji pod Stage 2
Bajki opowiadasz dzieciom na dobranoc?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Eurol super lite 5w40 lub ravenol 10w40 tsi (jest to olej 5w40). Odnośnie wymian oleju co 10k i dziadowaniu, zostawię bez komentarza.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Tak! widziałem testy, badania laboratoryjne świeżego oraz przepracowanego oleju po przelocie 10k( parametry techniczne jak i opis produktu zgadza się z danymi producenta). Motul to minerlaka typu HC. Ravenol 10w40 tsi to 30% syntetyku chociaż oraz noack na poziomie 8% to jest przepaść w jakości względem szrotula 10% Taki VST 5w40 to już całkiem inna liga