Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ELLIOTT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ELLIOTT

  1. 1.Na grupie FB 1.8t są gotowe zestawy fmica 550x180 z orurowaniem wyspawanym na aucie które pasują p&p. Orurowanie z fmica nie pasuje. 2. Jak ori kat sprawny i drożny, ogranicza dopiero przy 240KM+ 3. Nie trzeba robić korekty softu.
  2. Ravenol mtf 2 jest lepszej jakości i najbliżej mu olejowi który lany był fabrycznie. Kto co zaleje to jego brocha. Norma swoje a paramtery swoje..
  3. Jest obszerny temat olejowy ale śmiecić trzeba dalej..
  4. Dobra bajeczka na dobranoc.. Diesel power!! Zrób logi i wykresik od tjunera
  5. Bez sensu pytania z Twojej strony. Zrób soft i pochwal się finalnie ile wyszło. BFB nie mam ale posiadam CFMA(ostatni wypust 1.8Guano). Przepływ 210g/s. Sabiszcze wtryski mogą okazać się za małe, jak w moim przypadku z Kutego BAMA. Były na styk i zmieniłem na 430cc i tak dalej..
  6. Liczyć sobie można. Wyjdzie w praniu ile wyjdzie. Nie przyjmie zapłonu, będą stuki i po zabawie oraz oczekiwań..
  7. eurol 5w40 super lite deklasuje..
  8. ELLIOTT odpowiedział(a) na forcereczek temat w 1.8T
    To kup chinole, bez różnicy której dostępnej firmy na rynku(jedno guano), tylko później nie płacz. W tym przypadku nie ma opcji na skróty. Mehenker lub ori fazator cały.
  9. ujowy olej to raz, trzeba sprawdzić jak rozrząd ustawiony.
  10. ELLIOTT odpowiedział(a) na Zielony177 temat w 1.6
    eurol super lite 5w40. Bije na głowę szrotule, castrole valvo..
  11. ELLIOTT odpowiedział(a) na a4b6malysz temat w 2.0
    eurol super lite 5w40 zalej. Deklasuje motule, castrole i valvo
  12. Ani jedno ani drugie. Podjechać dalej i zamontować.
  13. Staga sterowniki to mizeria. Największe spalanie pb względem konkurencji. KME lub ALEXA sterownik tylko i wyłącznie. Nie rozumiem fanów staga, co nie mają pojęcia w danej materii. Jeszcze lepsi co piszą, że 2.0t nie nadają się do zasilania lpg..
  14. Dzik z prochoice ma taniej..
  15. Parametry techniczne które potwierdzony zostały badaniami w labolatorium(skład, jakość baz, cena oraz brak podróbek na rynku). Badania są dostępne u wujka google. Rozumiem, że magia motula trwa jeszcze ale bez przesady. Oleje nic szczególnego do tego firma wysokiego ryzyka w bublach.
  16. eurol super lite 5w40 bije na głowę motula. Cena atrakcyjna.
  17. Kiepski wybór w tej cenie. Drzwi ogarnięte zgodnie ze sztuka?
  18. ELLIOTT odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Do tego silnika polecam eurol super lite 5w40 lub ravenol 10w40tsi(olej tak naprawdę 5w40)
  19. Mi nie musisz tłumaczyć jak stroi się 1.8Guano.. Odpowiedziałem, dlaczego kreski są tak mocno w pionie.
  20. Bajki piszesz odnośnie baraków.. Logi w końcu zrobić i będziemy myśleć dalej. Zawór w butli do jazdy na wstecznym, czy zgodnie ze sztuką? Dorzuć kompensację na wtryski. Ze zdjęć widać, że nie zebrane wszystkie mapy pb..
  21. Dobry zestaw z zapasem i zawsze u nich profi robota jeśli rozmawiamy o Silesia(cenią się ale tutaj jest jakość). Odnośnie miejsca coś tam wejdzie koło butli.
  22. Drogo.. Silesia już taniej robi z tego co pamiętam a masz 100km z Opola.
  23. Bajki opowiadasz dzieciom na dobranoc?
  24. Eurol super lite 5w40 lub ravenol 10w40 tsi (jest to olej 5w40). Odnośnie wymian oleju co 10k i dziadowaniu, zostawię bez komentarza.
  25. Tak! widziałem testy, badania laboratoryjne świeżego oraz przepracowanego oleju po przelocie 10k( parametry techniczne jak i opis produktu zgadza się z danymi producenta). Motul to minerlaka typu HC. Ravenol 10w40 tsi to 30% syntetyku chociaż oraz noack na poziomie 8% to jest przepaść w jakości względem szrotula 10% Taki VST 5w40 to już całkiem inna liga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.