Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zapodaj foty pablo
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
polecam valvoline 5w50 od wymiany do wymiany max dolewka 500ml,a i upalac mozna ma lepsza temp i smarowanie
-
Jakie sprzęgło z jednomasą do 1.8T AJL (180KM)
tak ace w zupełnosci wystarczy, jesli chcesz sztywne , jesli dwumas to awx, kleii bdb
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w sumie
-
fotel s-line skóra
wyslij do bm customs
-
W 1.8t zamułka od 3000-3300 obrotow- Help
logi zrob , sprawdz szczelnosc i doladowanie do T
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema , w niedziele spot , info w watku
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
+1
-
wymiana deski na poliftowa i brak ogrzewania
podsiwtelenie złap we włacznikach przeciwmgielnych, a z temp sprawdz czujniki podłacz vaga, sprawdz termostat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
przyjedz 3
-
Nowicjusz - wątek powitalny
to na spot przyjezdzajcie w 2 niedziele miesiaca o 15 !!!
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nowy rok szkolny mozna by było jakos zakropic:) co wy na to
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
jest dobrze
-
BFB gdzie jest pompa paliwa?
podaj kolego z czego zastosujesz pompe , w quattro avant jest pod siedzeniem , za pasazerem
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
lucjan nie pojdzie musi byc drugie półrocze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przyjedz na spot a dowiesz sie wiecej
-
jakie sprzegło
Awx sam założyłem wczoraj .jest ok
-
BFB nie jedzie - ile mocy mi potrzeba ?
smart poka logi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jest , tylko czy ktos bedzie i gdzie
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
ravenol 75w80 czy fuchs titan 75w80 ? pasuje do manuala benzynowego i do mostu Q?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie lipe , poprostu przepłaciłes, zycie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mzk - 100-110zl
-
Emblematy s-line
lepiej sam zamow zobie z chin w tej cnie bedziesz miał wiecej http://www.aliexpress.com/af/s%25252dline-audi.html?ltype=wholesale&SearchText=s-line+audi&d=y&origin=n&initiative_id=AS_20150719085604&isViewCP=y&catId=200000216
-
Kontrolka Oleju..
micha w doł czyszze albo wymiana smoka , sprawdz tez temp oleju i cisnienie
-
zestaw sprzęgła ze sztywnym kołem zamachowym
nic sie nie dzieje , kolga ma w a3 jednomasa i jest ok, na poczatku był twardszy ale strzelił pare razy i chwali sobie, docisk wzmacnial