Treść opublikowana przez elmo814
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
synchronizatory do przegladu
-
Wybór telefonu - lg g3s czy htc desire 620
to sobie kup , reszta to chłam https://www.google.pl/search?q=lenovo+k900&espv=2&biw=1366&bih=667&site=webhp&tbm=isch&imgil=aVrAXO1oaGktBM%253A%253Bh1lb6jIgfbWSJM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fforum.xda-developers.com%25252Flenovo-k900&source=iu&pf=m&fir=aVrAXO1oaGktBM%253A%252Ch1lb6jIgfbWSJM%252C_&usg=__UoPHRQ8876F5_bNyztO01Zc0UPE%3D&ved=0CDcQyjc&ei=w6kmVaGxA4HnsgGQnYP4CQ#imgrc=aVrAXO1oaGktBM%253A%3Bh1lb6jIgfbWSJM%3Bhttp%253A%252F%252Fcdn1.xda-developers.com%252Fdevdb%252FdeviceForum%252Fscreenshots%252F2848%252F20140223T023416.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fforum.xda-developers.com%252Flenovo-k900%3B635%3B510
-
Zestaw do renowacji kierownicy
kup sobie farbke do skor renoskor za 5 zeta pomaluj i zobacz co ci wyjdzie jak lipa to oddasz do obszycia za bagatela 140zł, sa filmy w necie jak to ogranac
-
Przegub?
a przegud na jaki budzet pozwoli moze byc nawet jakis za 80pln polata ze 40 tys km
-
Uderzony tylny zderzak co robic ?
wystarczy, ,klapa srednio 200-400, zderzak kompletny 200,malowanie za element 300x2, i co tam jeszcze masz uszkodzone po demontazu bo nie widac to jeszcze ci z 6 tysia zostanie , mowimy o czesciach uzywanych
-
Jaki telefon? S5 vs G3 vs M8
polecam http://www.aliexpress.com/item/Lenovo-P780-Quad-Core-android-phones-MTK6589-1-2GHz-5-0-inch-IPS-1280x720p-1GB-RAM/1073217569.html
-
Zużyte sprzęgło? - pytanie
w benzynie masz ze 210 nm a w tdi ponad 300 , oto mi chodziło. jak moze znosic mniejsze jak jest takie same , czytaj ze zrozumnieniem
-
Zużyte sprzęgło? - pytanie
nie ma koniecznosci wymiany jezli jest w dobrym stanie , nie brzęczy , nie tłucze na wolnych i jak gasisz autko, jak sa jakies niepokojace objawy to mozna szukac z benzyny 1.8t jest taki sam , a mniejsze obciazenia znosi w serii niz tdi
-
wywietrzniki do okien plastikowych
a masz otwory w ramie okna ?
-
slupek BFB jaki inny slupek na zamiane
kolego AUQ to poprzeczniak to jak go spasowałes do wzdułznego? co z rozrusznikiem moze to co przekładałes to miały tylko głowice z auq
-
OIL Sensor na FIS (żółty) 1.8T APU
sprawdz cisnienie oleju , , jak za słabe to miska w doł i mycie smoka
-
Swap Silnika BFB na BEX 1.8T
nie zawsze , 6 to sporadycznie
-
Swap Silnika BFB na BEX 1.8T
co to znaczy ze silnik nie chce sie adoptowac pod komputer?? jak brałes z jednego dawcy to mechnik cos spierdolił i nie umie tego naprawic
-
Swap Silnika BFB na BEX 1.8T
kolego podłacz vaga , pozniej zdejm miske olejowa i wymyj smok , zobacz czy pompa ciezko sie kreci w rekach, jesli tak to ja wymien odrazu, zalej olejem 5w50, i auto bedzie smigac do tego sprawdz odme ,i trojnik za nią
-
Nie mogę wyjąć Pompa Paliwowa Audi A4 B6 2.0 ALT 131KM
logi zrob , sprawdz tez filtr paliwa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj , zapraszam na spoty zamojskie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
super:) DIAMNOND dowiem ci sie u innego niz n foll, bo kollega oklejał a6 c5 i zapłacił 350 z szybami z przodu 400 na własna odpowidzialnsc kant te spinki mozna dostac u pysia w kalinowicach , chrabaszcz kolo komendy , badz w passacie na piłsudskiego
-
Sprzeglo 1.8t
wszytsko pasuje , dwumas, tarcza docisk , łozysko zakładaj awx, jak masz duwmas w dobrym stanie to go nie wymieniaj
-
Dorabianie kluczyków
dorób sobie sam grot , a kluczyk kup na foeum po numerach , do auta z opisu pasuja klucze z b7 (EU), z koncówka E, K ,Q
- silnik AEB
-
Sprzeglo 1.8t
pasuje z afn tez pasuje z alt tez avj ma gorsze sprzegło nizx np bfb
-
[BFB A4 b6 1.8T 163KM] Brud w korku wlewu oleju?
motor szaden
-
Pompa paliwa 1.8t 163km
Mateusz, co ma wniesc twoj post ? zapytanie jest o jaka pompe, jak wiesz jaka to opisz to konkretnie
-
Audi a4 b6 1.8T AVJ dziwna reakcja na gaz
jakie olej ? no to odpowiedzials sobie sam , jak nie ma logow to h,,,,,,,nia, bo nie wiadomo co z tym zrobic pytanie ile masz obrotów i jaka predkosc na 4 czy na 5 ze auto sie zamula
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czyzby czałym pojazdem na chodniku zaparkował ? jak tak to sie wjebał