Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
japierdole ale moja fura wyjebiscie dobrze wyglada
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
gratulacje !!! niech sie zdrowo rosnie " kto ma odlew na pustaka cegły nie zaleje" - zarcik z byłej branży:banan: ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ---------- a tak szczerze to podobny do waszego listonosza:banan:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie moge sie z @ dogadac , jakas blokada sie mu właczyła numer poleciał na pw Macku miles byc tylko tydzien , nie za dobrze CI
-
Uszczelka pokrywy zaworów
pokrwy wymien razem z ta na swiece bo i tak jest w zestawie ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
miód, dawac wiecej tego zlomu do zdjecia
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jakies padaczki sie jutra pojawia ? czy tylko moja bedzie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kazdy polak po jedzeniu( la strada) mysli tylko o......
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak tak tez tam jezdziałem ruchac:D:D:d
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Darku wez, jezdziałem za robota Sherlock wezme ci silownik ktos chce jakies kanapki ............??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sprawdz w kantorze, o ile sa dostepne w PL
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Sherlock , masz tyle pracy ze nic nie piszesz czy co ?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
usun bład i sprawdz bezpiecznik numer 6
-
Moje Audi A4 2.5tdi/ BAU 2004r. - Quattro
ja pier**le jak mozna zasnac! , nie czujesz ze nie dajesz rady jedzie inny albo postoj, zbadaj sobie kolego cukier skoro takie rzeczy sie dzieja z Toba, nieodpowiedzialny jestesa zarazem niebezpieczny dla sibie i innych
-
A4 B6 1.8T - dziwna temp. silnika
termostat do tego auta okolice 250zł-400 +kw
-
Nowe opony. JAKIE??
uniroyal rain ekspert, albo vredestein
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
wyjebista taksówa, klienci smigaja pewnie na II strefie ................................................................................................................................. stad kasa na mody
-
Wysokość pedałów
widze ze doskwiera nuda w niedziele:wink:
-
Wysokość pedałów
jest tak, nawet w pedałach z UK:)
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
ten kluczyk wydaje mi ze jest z a6 , gdzes na forum jest opisane ze z a6 i z a3 moga nie pasowac
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zamawiam czesci u TOM77 jesli cos ktos chce to pisac bedzie jedna wysyłka w poniedziałek
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
Lorus
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
kup sobie nowy o numerze 8z0 959 126 ewentualnie 8e0, nowy zamiennik okolo 120zł, servis seata 190, skody 249, sprawdz tez bezpiecznik numer 6 ---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ---------- Czujnik cisnienia Klimatyzacji (3246593462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie uszczelka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jeszcze troszke i bedziesz miał tam meldunek:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
polska gospodarkai te marciny w rzadzie ty powinienes rwac te pomidory u nas za taka kase