Treść opublikowana przez krzysaudi
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Znaczka nie sprzedawaj bo pamiętaj - prezent ode mnie , a raczej Edyci
-
Montaż klimatyzacji do auta bez klimy
Nie taki diabeł straszny jak go malują Do 1000 zł wyrobisz się jak sam to zrobisz .
-
Audi Navigation Plus - nie czyta płyty
Czyli - czyszczenie , ewentualnie wymiana RAF-0140A , bo chyba to w tym siedzi
-
Bardzo pilne. Alarm . Włamanie
Jeszcze napiszcie że ten bardzo ważny przewód jest koloru .... , .... , .... i że też tak macie , że wyłącznik jest pod mieszkiem albo w .... , .... , .... Gwarantuję nieprzespanych nocy i dziwnej oznaki nerwowości , gdy będziecie stawiać autko na obcych parkingach
-
Wygrzewanie płyty licznika.
Motorolka maska 2J74Y . Procedura - odczyt tego co masz w swoim liczniku - zapis tego do nowej motki = uśmiech na twarzy z okazji zadziałania licznika . To w wielkim skrócie , ale tak ma być to zrobione . Krzysiek
-
Wygrzewanie płyty licznika.
Jeśli jest to licznik polift - wymienia się motorolkę i po kłopocie - oczywiście trzeba ją odpowiednio zaprogramować . Krzysiek
-
Audi Navigation Plus - nie czyta płyty
A w takiej navi nie nagrywa się przypadkiem map na płycie CD ?? Krzysiek
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nowe hondy accord mają trochę słabo zaprojektowane wzmacniacze FM dla anteny , którą są paski grzewcze tylnej szyby . Jest tam przetwornica , która strasznie sieje . O dziwo w audikach to jest stosowane od sławetnej 80-ki b3-ki i nie ma żadnego z tym problemu . A skośnookie autka Hondy mają przez to w sobie straszaka na CB Często też to zagłusza pracę radia FM w samej Hondzie Kris
-
Szukam elektornika do nawigacji TOMTOM :) (zwiększenie pamięci, wgranie mapy)
Cieszę się bardzo , że navi śmiga
-
[ALL B6] Audi Navigation Plus - Zablokowane
Fis - tak się nazywa procesor w audi navigation plus , vw mfd , vw mcd Rns-e można zrobić bez rozbierania przy odrobinie szczęścia .
-
Wachacze kraft
Głupoty opowiadasz - wez do ręki krafty , lemy albo inne i zobaczysz różnicę gołym okiem . Kiedyś krafty były twardsze - 2 poprzednie audiki lataja jeszcze na moich kraftach . Dzisiejsze krafty to na czas wymiany oleju dobre są albo tuż przed giełdą co by zawieszenie nie tłukło . Dobre są drogie - ale długowieczne ...
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Nowe 520-ki nie bardzo są- za dużo tego naprawiam ...ja tam jestem za starym Johny 2 albo Harrym obojętnie czy z asc czy bez tej funkcji ( chociaż w nich trafiają się z uszkadzającymi się filtrami czego efektem jest cichy odbiór - ale naprawa 3 minuty z rozłożeniem i złożeniem ) .
-
Wachacze kraft
Kup Pan krafta - będziesz zadowolony , ale nie wiem czy dojedziesz do następnej wymiany oleju na nim Następnym razem jak kupiłbym a4 lub a6 tylko lemforder lub trw .
-
Błąd 65535 kontrolka poduszek powietrznych
Witam. Potwierdzam - ten błąd można zrobić bez wyjmowania z autka - np Smokowym crash eraserem - jednak potrafi bardzo szybko wrócić .
-
[ALL B6] Audi Navigation Plus - Zablokowane
Radio całkiem proste do zrobienia Zasilacz ustawiasz na 7 V , do tego zapinasz pod programator SDA oraz SCL i masa i odczyt - zerowanie licznika błędów - zapis . I nic innego nie pozostaje jak cieszyć się uzdrowionym radiem
-
Nacięta Opona
Po założeniu nowych opon najechałem na sko...orwiałą dupkę od butelki i tak samo mi się zrobiło . Wulkanizator zgrzał oponkę i jest git już jakieś 4 lata - jezdzi znajomy tym autkiem .
-
jak usunac AIRBAG
Brązowy wolny - dobrze wydedukowałeś .
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Chłopaki - żadne patexy czy inne cuda TYLKO ORYGINAŁ . Przód razem z tyłem w 200 zł się wyrobicie i macie dywaniki na lata . To może jak macie audi to sobie kupcie z Poloneza korytka dla świnek - też zatrzymują wodę :) .
-
Szukam elektornika do nawigacji TOMTOM :) (zwiększenie pamięci, wgranie mapy)
Jest taka możliwość . Robiłem to już kilku klientom . Także można wgrać nowe mapy i navcore - to na 100% trzeba zrobić żeby mapy nowe wgrać . Krzysiek . Szukaj kogoś lokalnego - jak nie potrafią lub nie wiedzą jak zrobić to mogę pomóc . W navi są punkty lutownicze pod które przylutowywuje się np redukcję karty pamięci i wtedy w każdej chwili można ja wymienić na inna
-
jak usunac AIRBAG
2.2 ohm i po sprawie . W razie strzału poduszki te co są wystrzelą - do tego spalą się rezystory zamiast poduch , czyli będzie jak powinno być.
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
Witam. Całkiem normalne jest zużycie paliwka w Twoim autku . VW phaeton 3.0 tdi wciągał mi podobne ilości paliwka , jak nie większe - w mieście w automacie było ok 15-18 litrów na 100 km . Pozdrawiam. Krzysiek
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A krafty wytrzymały 6,5 tyś km ...... Były założone tuż przed sprzedaniem autka
-
[RHY] Xsara 2 HDI 90ps +IC @ 138PS i 292NM by GoodHope
Powiedz kolego ile kosztował Cię ten soft - mam w Berlingo ten sam motorek 90 osiołków z 2.0 HDI .
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Poprzedni właściciel - mnie stare B5 z roku 1996 doprowadzenie do dobrej serii kosztowało ok 6 koła I po 9 miesiącach od daty zakupu sprzedałem parcha i powiedziałem sobie , że nigdy więcej B5 !!!! Mam cały czas a3 99 rok 1.9 tdi i jest to autko zrobione z duchem starej 80-tki . Czyli nie psuje się . Dla siebie widziałbym tylko 80-tkę . Dla żony nowsze a3 . Ale żadnych a4-rek . Przykro mi to mówić i pisać bo miałem 3 a4-ki i byłem ślepo w nich zakochany . Krzysiek
-
myślał ktos kiedys czy mozna zrobić w a4 b5 czy zapalaniu test licznika jak w a5
Witam. Jest to do ogarnięcia - bez większego problemu , bo z elektronicznego punktu widzenia jest to proste ... Krzysiek