Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sołtys85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sołtys85

  1. Czujnik zwalony i tyle.
  2. Centralka w zasadzie nie ma wiekszego znaczenia przy szarpaniu. Ja mam staga i smiga super. To wina wtryskiwaczy bo za zimny gaz dostaja.
  3. Moj 1,8t ajl 180 Km ma aktualnie 414kkm nalatane. Przy 150kkm zalozylem lpg. Mierzylem kompresje i na kazdym jest po 12,5 bara. Olej 0w40 mobil a od jakichs 2 lat motuln5w40. Ubywa jakies 300ml na 10000km Turbina nie ruszana przezemnie. Halasuje juz napinacz rozrzadu.
  4. Na poczatek poluzuj te sruby co sa latwo dostepne podnies drzwi do gory i dokrec. Moze pomoze a jsk nie to trzeba te od slupka poluzowac a tam troche pracy wiecej.
  5. Jeden znajduje sie w śrubie, która przykręca wąż ciśnieniowy idący od pompy do maglownicy.
  6. W ciemno nic bym nie robil. Lepej pojechac do jakiegos speca lub kilku i zasiegnac jezyka. Moze te zaworki zwrotne cos nie dzialaja jak trzeba. Cieknie magiel?
  7. Nowa chińska? Działała kiedykolwiek?
  8. Bez komputera nic sie nie da zdjazgnozowac niestety. Mozesz kupic ksbelek z allegro i sam popatrzec.
  9. Plyn jest? Pozniej co sie dzieje? Piszczy, jeczy, trzeszczy. Jak dodaszgazunto jakas reakcja jest?
  10. Moj brat dorabial waz w stalowym oplocie do 1,9tdi i zaplacil jakies 70zl w wawie na ul modlinskiej. Ten przdwld wyglada mega prof.
  11. Silnik wręcz stworzony do gazu. W zasadzie bezawaryjny i wyjątkowo tani w eksploatacji. Niestety jest mułowaty i jazda takim samochodem raczej frajdy nie sprawia. Ale jak komuś zależy na oszczednosci to idealny. Moze tak mało aż nie spala ale eksploatacja to grosze - nie ma co tam się zepsuć.
  12. sołtys85 odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    Ja mam 1,8t ajl i pali tyle samo co 1,8t 150km. O spalanie nie masz sie co martwic.
  13. sołtys85 odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    Roznice kosmetyczne wzgledem innych 1,8t mozna brac. Wiecej koni lepsza frsjda z jazdy.
  14. sołtys85 odpowiedział(a) na grzes791 temat w 1.8T
    A jakie wiarygodne zrodlo znalazles skoro na mnie krzyczysz?
  15. sołtys85 odpowiedział(a) na grzes791 temat w 1.8T
    Odnosnie temp zdania sa podzielone. Gaz do dechy i wykrecone wszystkie swiece.
  16. Jaki napinacz kuoiles?
  17. Ja kupilem od angola ale podczas wymiany stwierdzilem, ze nie potrzebnie. Wystarczy poluzowac sruby i podniesc drzwi do gory. Jest troche zabawy z odkreceniem ich ale wykonalne we wlasnym zakresie.
  18. sołtys85 odpowiedział(a) na grzes791 temat w 1.8T
    Moj ma cisnienie na kazdym 12,5 bara. Licznik wskazuje 411kkm przelotu. Nie wiem czy ori ja nim zrobilem 250kkm na lpg. Kolego z tego co cxytalem to te silniki moga pracowac do 8 bar na cylinder wiec silnik ok. A silniki turbo maja mniejsza kompresje niz wolnossace.
  19. Mi spada napięcie nawet do 12V jak odpalę klimę i na postoju się chłodzę jak pracuje na maxa zaraz po włączeniu. Miernikiem nigdy nie mierzyłem, wskazania z deski rozdzielczej. Wydaje mi się, że wiązane jest to też z wydajnością alternatora. Mi ładuje więcej jak jest zima niż lato i upał.
  20. Szkoda roboty bo za kilka miesięcy znów wyjdzie niestety.
  21. Duże imadło albo prasą da radę. Koniecznie prosto musisz go włożyć bo jest bardzo kruchy i lubi się złamać. I bardzo wolno operuj prasą.
  22. Tylko pozazdrościć staruszka z tam małym przebiegiem.
  23. Pomysl dobry nawet bardzo dobry tylko dla klientow, a nie wlasciciela. Ja niestety zarobku to na tym nie widze. Kazdy teraz oszczedza i nie pojedzie wymieniac klockow do warsztatu tylko wyszarpie je pod blokiem. W zime raczej zajedzie. Za duze koszty utrzymania do zysku. Lepiej sam zacznij wymieniac elementy eksploatacyjne i sapewne lepiej na tym wyjdziesz.
  24. Sołtys - pytasz czy strach lać olej z normą 502.00 do 1.8T 1998 czy, że nie wiadomo co jest w baniaku??? Lepiej powiedz, że pytasz o to, co twój wujek może mieć w jakimś baniaku - bo jak zapytasz czy strach lać olej wg normy 502.00 do twojego to załamiesz tutaj kilka osób, które myślały, że takie pytanie padnie chociaż na następnej stronie. Myślę, że najwięcej na temat oleju u wujka napiszą zwolennicy mineralnego i 5W50 do audi - oni mają magiczne źródło wiedzy i w dodatku są nieomylni i nigdy nie zostawią cie bez odpowiedzi na nurtujące pytanie Norma norma ale czytalem, ze ten olej kiepsko smarujeb bo silnik glosno pracuje i klepia popychacze. Wczesniej jezdzilem na mobilu 0w40 i na cieplo czasem klepaly. Teraz motul 5w40 i cisza. Niby oba spelniaja normy wymagane dla mojego staruszka a roznica mimo wszystko jest. Olej nie otwierany kupiony w focie przez wujka pedanta, ktory grosza nie szczedzi. Kupil na dolewki ale nie potrzebnie. Kiepsko. O tym oleju nawet uzytkownicy opla sie o nim wypowiadaja pomimo, ze na etykiecie jest wystrzalowy.
  25. Panowie wujo sprzedal vectre i zostala mu banka oleju GM dexos2 5w30, ktora dal mi. Spelnia on morme 502 000 wiec chyba sie nadaje do 1,8t czy strach to lac nawet za darmo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.