Treść opublikowana przez trepek
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Dzisiaj podczas nudzenia się i przeczyszczania z kurzu karoserii/silnika, palec natrafił na taką o to dziurkę To już wszystko wiadome, co go boli
-
Metaliczny stuk i dymienie, praca na trzy gary
Ehh te mechaniory.
-
Cieknie olej
Zró OCT i wolną odmę.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Jak kwasówka to nie przepali
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Ale za 41zł masz podkładkę o grubości 1cm, te za 7.50 mają grubość, hmm... z milimetr.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Zapraszam ;-) Nawet Ci dam jedną z tych, co dostałem.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
ale chyba na 3 biegu:decayed: Nie, dzisiaj na 5'tce I szedł samochód. Czasami jest mulasty i muszę mu zrobić logi dynamiczne, może n75 się przycina (z resztą i tak niedługo chciałbym go wyczyścić). A może to dlatego, że mam pierścień dawkujący włożony drugą stroną? ---------- Post dopisany 14-09-2012 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 21:28 ---------- Wymieniłem dzisiaj żarówki na Osram NightBraker i powiem, że poprawa jest znaczna. Warto było odżałować 60zł.
-
Pytanie
Jak chcesz oberwać bacikiem z mojej kolekcji,to oczywiście,zapraszam do Gdyni Fetysik
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Porting głowicy i modernizacja dolotu, inny kolektor wydechowy (baranek), inne wałki, odchudzenie zamachu itp itd. Moc się da podnieść tylko koszta.
-
[B5 1Z] A4 B5 '95 sprzedane
Kolejny z forum audi80 ;-) Te lampy depo jeszcze masz?
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Wzmocnienie zderzaka też sztukowałeś? Masz płytę pod silnikiem jeszcze?
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Dużo cięcia Boschką było zderzaka? Szkoda, że zdjęć nie porobiłeś, fajny fmic.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Nie mam drogi aby szybciej jechać bo podróżuję tym samochodem trasą Olkusz <-> Kraków.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Nie jechałem nim więcej niż 130 km/h
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Jeszcze nie, czasu brakuje ostatnio.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Ano miało być ale to się trafiło Co do mocy to wielkich nie planuję. Ma to być dupowóz z jak najlepszym stosunkiem KM do spalania. Narazie spalanie jest baaardzo ok, na baku okolice 1200km w cyklu mieszanym. A czasami do odcinki poganiam zetorka. 100zł ;-) Znajomy sprzedawał. Poszło PW.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Dziękuję Co do dalszych planów, aby nikt nie marudził - płyta pod silnik i skrzynie - tapicerka bagażnika z polifta. - podświetlane nawiewy - gałka w skórze przedlift - ori światła dzielone z S4 (no i spryski by się przydały) - podszybie poliftowe - plastiki silnika z passata vr5 (lub 6, nie wiem) - audio bose - jakaś kierownica w skórze - myślę o podsufitce poliftowej No i pewnie coś jeszcze po drodze innego wpadnie.
-
Płyn do chłodnicy oryginał
Tu orginał: Płyn do chłodnic KONCENTRAT G12 1,5L czerwony (2614354557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Awaria silnika po planowaniu głowicy PROSZĘ O POMOC
Korbowód obowiązkowo do sprawdzenia i nowe panewki. Z resztą czy korbowód od 1Z czy AFN to wsio to samo, tak jak słupki. Ja mam do sprzedania cały silnik ale narazie zarezerwowany jest.
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Najlepszy na kaca jest klin, czym się strułeś tym się lecz
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Ja kupiłem od tego człowieka: Zaślepka EGR 1.9 TDI 1.9tdi VW Audi Skoda VAG 10mm (2607692819) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Miał swego czasu zaślepki po 7,50 zł z przesyłką za sztukę więc wziąłem 3 2 dam od strony kolektora wydechowego a jedną od zaworu EGR. Taka zaślepka 1cm spokojnie jedna wystarczy Jak chcesz to mam u siebie jedną cienką zaślepkę nadmiarowo więc mógłbym Ci sprzedać.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
I dobrze samochód ma służyć. Mój wózek nie był bity z żadnej ze stron i to najważniejsze, a że ktoś pomalował 4 elementy... Pod kocem samochodu przecież nie trzymał ---------- Post dopisany 06-09-2012 at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 21:54 ---------- Dzisiaj zawitał ręczny w skórze. Przed zimą będzie jeszcze kilka zmian. ---------- Post dopisany 07-09-2012 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 17:51 ---------- Dzisiaj zrobiłem sobie fotel kierowcy. Wazy się te 87kg więc tyłek swoje niszczy, szczególnie nity w kieszeniach spodni jeansowych :-/ Przy pracy dzielnie pomagał mi Bruno, Posokowiec Bawarski. Materiał oparcia był prany dwa razy szczotką w wannie a później powieszony na lince na strychu. Pomarszczenia powoli ustępują, myślę że kwestią tygodnia jest "wyprasowanie". Dodatkowo dzisiaj listonosz przyniósł mi paczkę z wygłuszeniami na kielichy i ścianę grodziową od strony silnika. Niedługo przyjdzie mi ori apteczka <ok> ---------- Post dopisany 10-09-2012 at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 20:48 ---------- Doszła ori apteczka do audi a4. Data produkcji: 06.2010 <ok> Podkładki pod EGR. Zaślepki zamontuję jak wyzdrowieję bo mnie grypa położyła.
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Panny okazały się lesbijkami Albo wszystkie 3 miały okres w tym samym czasie i chłopak nie wie co napisać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zanieczyszczanie, zakwaszanie, spienianie, wypieranie wody itp.
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
No nie, Sagon i tutaj... Nawet nie chce mi się o nim pisać. Jak już mu brakło dowodów do poparcia swoich urojeń psichycznych to wytknął Arwam'owi, że Arwam nie ma partnerki :| Normalnie Sagon to chory umysłowo czubek czerpiący satysfakcję z rejestrowania się na coraz to nowszych forach i powielaniu tego samego tematu. Wiedzę ma marną bo jego silnik został złożony przez inną osobę. Do podważania czyichś osiągnięć, oberwacji i wniosków jest pierwszy. Dajcie spokuj, dajcie żyć.