Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. W 1.6 TD miałem w misce olejowej 2 nakrętki na śrubę M8 i 3 podkładki pod śruby
  2. Nie do zajechania to były turbiny w 1.6 TD do 1989r. Grubość wałka łączącego stronę gorącą z zimną była jak mały palec:wink:
  3. Sama prawda napisana luźnym językiem. Nic dodać, nic ująć.
  4. Audi to dobre wozy więc trzeba dbać o nie. Jak to ktoś kiedyś powiedział - ode mnie dobrze kupić samochód.
  5. Dziękuję. Po prostu lubię mieć w samochodzie elementy, które nie są porysowane i wyglądają jak nowe:wink:
  6. Żadna z tych dwóch i nie 10w-40.
  7. Taki zwykły Turtle Wax: W paście - Turtle Wax ORIGINAL Paste Kit - wosk uniwersalny w paście, mocna ochrona na każd - Turtle Wax Po woskowaniu spadł deszcz i na całej karoserii woda zbiła się w duże krople więc chyba coś tam działa:wink: ---------- Post dopisany 22-11-2012 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2012 at 19:45 ---------- Mały rarytasik: Oraz kilka innych gratów: Kierownica za flaszkę: Muszę znaleźć poduszkę oraz taśmę. Miałem sprzedać kierownicę ale zostawię ja dla siebie i dam do obszycia. A tak to samochód stoi na zimówkach z ori kołpaczkami. ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- A i zapomniałbym, że ma w środku orginalne gumowe dywaniki audi marki Patex (z logo audi)
  8. MOS2 zapewnia mniejsze tarcia podczas rozruchu silnika, kiedy nie ma smarowania przez olej.
  9. To lepiej żeliwne zrobić na tip-top niż się w alu bawić.
  10. Aluminiowe są lepsze od żeliwnych?
  11. Co prawda nie mam benzyny tylko TDI ale zaraz po zakupie swojego samochodu zrobiłem mu płukankę i wlałem pełnego syntetyka od Millersa. Na liczniku pisze, że samochód ma przejechane 260 tys ale to przecież 17 letnie TDI więc spokojnie zamiast "2" powinno być "5" jak nie więcej:grin: Zrobiłem płukankę, zalałem pełnego syntetyka i nic się nie stało, przejechałem już ok 4 tys km. Przynajmniej silnik lekko pracuje i ochoczo wkręca się na obroty. No i cicho pracuje. Płukanka Amsoil Engine Flush, olej Millers XFD 5w-40.
  12. Pod Vaga i sprawdzić dawkę paliwa oraz odczyty w VAGu jakie ma obroty. Jak za duże to adaptacja i zmienić na prawidłowe.
  13. Przy hamowaniu silnikiem powyżej 1500 obr nie jest podawane paliwo na wtryskiwacze:wink:
  14. trepek odpowiedział(a) na jaguś temat w 2.0TDI
    Jak w brazylijskiej telenoweli:decayed: Lecę po piwo i popcorn:grin:
  15. TDI na VP37 nie ma żadnych pomp wstępnych w baku.
  16. Spróbuj wsadzić od AFN. Powinna być dobrze. Może ewentualnie drobna korekta w sofcie jak chodzi o pracę N108 ale to już musiałby się jakiś tuner wypowiedzieć.
  17. Tylko czekać aż gdzieś w umówie drobnym drukiem jest zapis, że nie można zrezygnować z Alior Banku przez 2 lata czy ileś bo oddaje się wszystko z cash backu + prowizję jakąś Oby tak nie było bo banki nie są świętymi Mikołajami.
  18. Podepnij VAGa i zobacz czy nie skacze Ci dawka paliwa na jałowym biegu, zloguj również korekcje na wtryskiwaczach w grupie 13.
  19. Nie masz pozamienianych węży?
  20. Skoro 4.8 to 65 to 5.2 będzie gdzieś ok 70, wysoki kąt wtrysku. @Skeeber Nie umknęło mi, masz oporność większą o 20-45% w zależności jaki przyjmiemu punkt odniesienia.
  21. Na jaki kąt Ci ustawili? Szkoda, że nikt nie podpiął zegara:kwasny:
  22. W pompach sterowanych przez ECU to generalnie zabawa z ciśnieniem wewnętrznym, dopasowywanie fali oraz głównych sprężyn do własnego stylu jazdy etc.
  23. Takie rzeczy tylko w Erze:grin: Nie ma mocniejszych pomp pasujących P&P. Zawsze trzeba coś poprawić.
  24. Na ślinę Prędzej palce zedrę aniżeli ameliniu bądź żeliwium przetrem:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.