Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Jest galeria i kebab Wez powerbank i dasz rade
  2. Ostatnio mój znajomy robił takie auto jak Twoje i płacił chyba niecałe 2000zł. Trzeba zawsze dzwonić i pytać o aktualne ceny. Każdy może wydawać swoje pieniądze jak chce, podałem tylko alternatywę wartą rozważenia Ja wolałem z Opola jechać do Jasła specjalnie aby mieć wystrojone auto u Grześka w Gregor10 a efekt uboczny w postaci zaoszczędzonych pieniędzy mogłem dalej przeznaczyć na mody.
  3. Nie ma żadnego nurkowania przodu lub ściągania? Często czytałem na forach, że jak ktoś włożył tylko tył znacznie większy to ABS się włączał i auto gorzej hamowało...
  4. Pewnie połowe tego co compsport Wolalbym już pojechać do Jasła.
  5. Realny wynik, a nie jak na niektórych hamowniach wychodzi seria plus 20KM więcej Tomek, jaki masz numer OEM swojej turbiny?
  6. Mhmmm, no to teraz pytanie czy po zmianie samego tylko przodu z 320mm na 356mm bedzie to hamowało bezpiecznie i nie bedzie problemów z ABS i ESP. Tak na marginesie to te 356mm z jakim tyłem seryjnie wystepują? 300? 330? 345?
  7. Po B6 jakoś przeszła mi ochot na modzenie bo tak zauważyłem, że im więcej modyfikujesz tym potem więcej problemów... ale ... te hamulce coś mi chodzą po głowie. Nie chcę powtórke z B6 gdy mi mówiłeś Dev abym przechodząc z 288/245 od razu pakował 320/288 a ja nie posłuchałem i założyłem 312/255, które okazały się być za słabe. Myślę aby może na początek założyć tylko 356mm na przód tylko jak to będzie hamowało czy nie będzie jakiś problemów z ABS i ESP?
  8. Czy teraz z wiekszą mocą czujesz potrzeby wiekszego hamulca?
  9. No powiem Ci, że jedzie. S4 B6 344KM ma gorsze osiągi Juz sie nie moge doczekać aż sam pojade do Gregor10 i coś czuje, że też bedzie mod skrzyni tylko, że ja mam tiptronic... ZF8HP55.
  10. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki przebieg ? Jak ponad 160 tys to wliczaj też nowy rozrząd. W zasadzie na dzień dobry. Sprawdź turbo i ciśnienie paliwa. Tam nie ma bloków pomiarowych jak w 1.8t. wybierasz parametry do logowania z listy a jest ich troche.
  11. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mial usunięta wadę oolejową? Musi byc silnik mocno zajezdzony żeby coś wyszło na logach. Zwyczajny odczyt czy nie ma błędów w sterowniku. Możesz zlogować jak turbo wstaję i ile trzyma doładowania. Jakie są korekty długoterminowe to mniej więcej powie coś na temat szczelności układu i kondycji. Ma być poniżej 5%. Możesz też zalogować czy nie cofa zaplonu. Jak cofa to świece do wymiany lub bardzo bierze olej. Zacząłbym od sprawdzenia vinu lub carfax jeśli to auto z USA. Jak eu to ważny jest serwis skrzyni stronic bo tiptronic z usa jest bardziej żywotny.
  12. Macie rację chłopaki. Człowiek chce jak najlepiej a marudy i tak się zawsze znajdą. :)
  13. A8 nie jedzie w porównaniu z Allroadem Pewnie odczucia za kierownicą też były mniej intensywne bo wiadomo A8 lepiej wyciszone. Wczoraj w ramach pokuty wziąłem do pracy auto mojej Szanownej Małżonki tzn. Skodę Fabię 1.2 wolnossące i brutalne 64KM. Wystarczy zrobić tym potworem 20 kilometrów i już nie potrzebuje podnosić mocy w Allroadzie
  14. No to elegancko. Pewny soft i do tego dobra cena. Coś musi być na rzeczy z tym turbo bo ihi nie dmuchnie na tyle koni z katem. Tzn u tych co malują wykresy to pewnie ihi dmuchnie
  15. Piękny wynik... Gratulacje!!! Nowszy silnik i sterownik to pewnie też i wyższa cena ?
  16. A kiedy dzwoniłeś? Zadzwoń teraz i zapytaj. Znajomy teraz dzwonił i akurat od ręki miał termin bo ktoś wypadł. Co do ceny to nie mów że to drogo. Zadzwoń sobie do innych znanych w Polsce to zobaczysz jakie są ceny. Byle g.. wgrać bez faktury za pół darmo to nie jeden potrafi.
  17. Jedź do Jasła do Gregor10. Zrobił najwięcej 1.8t na forum i ogarnie Ci wszystko. Ludzie z Gdańska do niego jeżdżą.
  18. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślicie że byłby ktoś zainteresowany kupieniem wkładu lusterka asferycznego, fotochromatycznego i podgrzewanego ale z uszkodzonym podgrzewaniem strona kierowcy ?:)
  19. Słuszny wybór. Ja też jadę ale pewnie dopiero na wakacjach. Czekamy na efekty
  20. Dzięki Dev, ale jest jeden problem ... Na tym filtrze nie ma znaczka OOOO i zaraz ktos mi powie, że żałowałem na serwis. No wiesz, te teksty o koniu i owsie
  21. Daj spokój. Pytałem w ASO o wycenę gratów do wymiany oleju w skrzyni biegów. Jak zobaczyłem rozpiskę to usiadłem. Nie ma w niej uwzględnionej robocizny. Proszę o komentarz
  22. Siadło mi lusterko po stronie kierowcy. Przestało działać ogrzewanie. Lusterko jest asferyczne, fotochromatyczne i ogrzewane, ale z pomocą dobrych ludzi po 5 minutach już wymieniłem je. Ponieważ nieszczęścia chodzą parami to przestał też działać zamek w drzwiach kierowcy. Na początku przestał otwierać z pilota a potem i zamykać. Ponieważ to grubszy temat i nie na takie mrozy to oddałem auto do ASO. Faktura na kwotę czterocyfrową i 2h czekania. Wole o tym zdarzeniu zapomnieć.
  23. Miałem podobny dylemat co Ty. Kupić za 36k zrobione 2.0tfsi w ASO z USA z 2010 ale jednak wziąłem duzo droższe z 2013. Nie żałuję. Nowsze auto. Nowsza skrzynia, wygląd, renoma u kupujących i inne detale.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.