Treść opublikowana przez wampir
-
1.8 T 170 KM USA Roznice
A skad potrzeba wymiany? Co się dzieje?
-
1.8 T 170 KM USA Roznice
Osprzet akurat słabszy lub okrojony..
-
1.8 T 170 KM USA Roznice
Nie chwal się tak tym 1 sprawnym na 1000 bo jeszcze go zlogujesz, sprawdzisz ciśnienie sprężania i ciśnienie oleju i się okaze co innego Tak na poważnie, to dobrze, że masz sprawne auto, ale temat jest o innym silniku. Z tego co kojarze to AMB jest bardzo zblizony o ile nie identyczny do BFB ale posiada pewne roznice wzgledem AVj. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/402069-AVJ-vs-AMB?p=5976823&viewfull=1#post5976823 Lubie forum audizine poniewaz w usa jest tylko jeden silnik 1.8T i jest nim wlasnie AMB wiec jak czytam to mam wrazenie, ze cale forum jest o moim silniku w przeciwienstwie do europejskich gdzie dominuja diesle, a benzyn jest kilka rodzajów.
-
1.8 T 170 KM USA Roznice
Ale tu nie chodzi o smianie tylko o statystyki. Wiele osób, które maja zawodowo do czynienia z naprawami czy tuningiem twierdzi, ze BEX jest najbardziej zazynanym silnikiem lub jak to woli najczesciej wybieranym do ostrzejszej jazdy z racji wiekszej mocy. Wracając do AMB, nie ma cos się bać tego silnika.
-
1.8 T 170 KM USA Roznice
A spróbuj znaleźć zdrowego BEX
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Wspolczuje, ale co to ma wspólnego z tematem? Zaraz sie rozpocznie jałowa dyskusja na temat tego jakie sprzegło dobrać i czy przechodzić na jednomas a to nie jest odpowiedni temat do tego.
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
Nie zmartwiles mnie a jedynie podwazyles swoja wiarygodnosc. Ja nie muszę Ci w nic wierzyć. Za stary już jestem na tracenie czasu na takie tematy jak ten szczegolnie jak wlasciciel ma takie podejscie.
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
Przeciez jakies stare powinieneś mieć. Chyba, ze akurat nie zapisales albo dysk się zepsuł...
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
Coś tam dmuchneło w okolicach 1.3 bara ale ile takie turbo i gruszka pociagnie przy takiej ciasnej goracej stronie?
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
1.3 z hakiem przy końcu? Chciałbym zobaczyć tego loga...
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Zbierajcie, zbierajcie i dajcie znać.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Gratulacje!!!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przestancie pier.. bo az zal, zaraz wylacze subskrypcje tego tematu bo nie ma sesnu tego sledzic i pisać bo ginie w gownie
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
1.2 bara to grubo i do tego na lpg... pewnie z 30KM więcej niż u mnie?
-
1.8T AVJ 204 PS by Daron7
Jak przyjdzie upał to wtedy sobie sprawdz jeszcze raz ile masz mniej :D
-
a4 b6 1.8 t bex brak mocy przy pełnym otwarciu przepustnicy i wysoka korekta
Coś ściemniasz z tym brakiem mocy... Turbo wstaje już przy 2300obr u Ciebie i dmucha do końca. Przepływ też masz poprawny. Może jeździsz na jakims gownianym pb95 i Ci zapłon tak cofa ze nie czujesz mocy. Zatankuje Pb98, skasuj wszystkie błędy i zrob jeszcze raz poprawnie logi 115 i 118, 3 i 20, 2 i 33. Jak pojeździsz trochę to podaj jeszcze raz wartości z kanalu 032. Może kable idące do N75 nie łączą i dlatego nie ma sterowania? Sprawdz wtyczkę od przepływomierza czy tez kable nie sa uszkodzone.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kto usunął mojego posta dot R8?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy ktoś z was zmieniał kodowanie dla hamulcow po przejściu na większe? Bo stosunek przodu do tylu przy 288/245, 312/255, 320,280 i 345/300 jest inny
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zastanawia mnie dlaczego jest taka duza dysproporcja w wielkości tarcz pomiędzy przodem i tyłem w beemwu jest z tylu tyle samo prawie co z przodu. Stwierdzenie ze jest to rwd mnie nie przekonuje bo w audi jest przecież tez Q. Druga sprawa czy mam dobre wrazenie, ze tarcze z aso sa jakies lepsze jakościowo? Chodzi mi o to, ze nie porastają tak rdza poniżej obszaru hamowania... tak mi się rzuciło na kilku autach. Czy jest to możliwe, może jakies zabezpieczenie uzywaja ?
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Widze, że teraz dyskusja przeniosla sie z tematu o modyfikacjach 1.8t do etapy budowy i podnoszenia mocy w 1.8t. Proponuje aby moderator pousuwał wszytskie nic nie wnoszacy posty w tym temacie łącznie z moim.
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
Rozumiem. Myślałem, że jak to taki ekspert to przygotuje CI całą liste od A do Z tego co najlepiej kupić, a Ty się nią z nami podzielisz. Widze, ze sytuacja jest zupełnie odwrotna... Czyzby ekspert nie chciał zdradzać za free sekretów?
-
Stage2 - kompletowanie gratów, prośba o pomoc.
Johny_bravo, a ten co Ci stroił to nie potrafi Ci doradzić?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wydech nie blokuje ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pewnie zassalo jakiegos bażanta z pobocza i uszkodzilo wirnik
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Booster, uznali gwarancje?