Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. wampir odpowiedział(a) na kubex23A4 temat w 1.8T
    A skad potrzeba wymiany? Co się dzieje?
  2. wampir odpowiedział(a) na kubex23A4 temat w 1.8T
    Osprzet akurat słabszy lub okrojony..
  3. wampir odpowiedział(a) na kubex23A4 temat w 1.8T
    Nie chwal się tak tym 1 sprawnym na 1000 bo jeszcze go zlogujesz, sprawdzisz ciśnienie sprężania i ciśnienie oleju i się okaze co innego Tak na poważnie, to dobrze, że masz sprawne auto, ale temat jest o innym silniku. Z tego co kojarze to AMB jest bardzo zblizony o ile nie identyczny do BFB ale posiada pewne roznice wzgledem AVj. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/402069-AVJ-vs-AMB?p=5976823&viewfull=1#post5976823 Lubie forum audizine poniewaz w usa jest tylko jeden silnik 1.8T i jest nim wlasnie AMB wiec jak czytam to mam wrazenie, ze cale forum jest o moim silniku w przeciwienstwie do europejskich gdzie dominuja diesle, a benzyn jest kilka rodzajów.
  4. wampir odpowiedział(a) na kubex23A4 temat w 1.8T
    Ale tu nie chodzi o smianie tylko o statystyki. Wiele osób, które maja zawodowo do czynienia z naprawami czy tuningiem twierdzi, ze BEX jest najbardziej zazynanym silnikiem lub jak to woli najczesciej wybieranym do ostrzejszej jazdy z racji wiekszej mocy. Wracając do AMB, nie ma cos się bać tego silnika.
  5. wampir odpowiedział(a) na kubex23A4 temat w 1.8T
    A spróbuj znaleźć zdrowego BEX
  6. Wspolczuje, ale co to ma wspólnego z tematem? Zaraz sie rozpocznie jałowa dyskusja na temat tego jakie sprzegło dobrać i czy przechodzić na jednomas a to nie jest odpowiedni temat do tego.
  7. Nie zmartwiles mnie a jedynie podwazyles swoja wiarygodnosc. Ja nie muszę Ci w nic wierzyć. Za stary już jestem na tracenie czasu na takie tematy jak ten szczegolnie jak wlasciciel ma takie podejscie.
  8. Przeciez jakies stare powinieneś mieć. Chyba, ze akurat nie zapisales albo dysk się zepsuł...
  9. Coś tam dmuchneło w okolicach 1.3 bara ale ile takie turbo i gruszka pociagnie przy takiej ciasnej goracej stronie?
  10. 1.3 z hakiem przy końcu? Chciałbym zobaczyć tego loga...
  11. Zbierajcie, zbierajcie i dajcie znać.
  12. Przestancie pier.. bo az zal, zaraz wylacze subskrypcje tego tematu bo nie ma sesnu tego sledzic i pisać bo ginie w gownie
  13. 1.2 bara to grubo i do tego na lpg... pewnie z 30KM więcej niż u mnie?
  14. Jak przyjdzie upał to wtedy sobie sprawdz jeszcze raz ile masz mniej :D
  15. Coś ściemniasz z tym brakiem mocy... Turbo wstaje już przy 2300obr u Ciebie i dmucha do końca. Przepływ też masz poprawny. Może jeździsz na jakims gownianym pb95 i Ci zapłon tak cofa ze nie czujesz mocy. Zatankuje Pb98, skasuj wszystkie błędy i zrob jeszcze raz poprawnie logi 115 i 118, 3 i 20, 2 i 33. Jak pojeździsz trochę to podaj jeszcze raz wartości z kanalu 032. Może kable idące do N75 nie łączą i dlatego nie ma sterowania? Sprawdz wtyczkę od przepływomierza czy tez kable nie sa uszkodzone.
  16. Kto usunął mojego posta dot R8?
  17. Czy ktoś z was zmieniał kodowanie dla hamulcow po przejściu na większe? Bo stosunek przodu do tylu przy 288/245, 312/255, 320,280 i 345/300 jest inny
  18. Zastanawia mnie dlaczego jest taka duza dysproporcja w wielkości tarcz pomiędzy przodem i tyłem w beemwu jest z tylu tyle samo prawie co z przodu. Stwierdzenie ze jest to rwd mnie nie przekonuje bo w audi jest przecież tez Q. Druga sprawa czy mam dobre wrazenie, ze tarcze z aso sa jakies lepsze jakościowo? Chodzi mi o to, ze nie porastają tak rdza poniżej obszaru hamowania... tak mi się rzuciło na kilku autach. Czy jest to możliwe, może jakies zabezpieczenie uzywaja ?
  19. Widze, że teraz dyskusja przeniosla sie z tematu o modyfikacjach 1.8t do etapy budowy i podnoszenia mocy w 1.8t. Proponuje aby moderator pousuwał wszytskie nic nie wnoszacy posty w tym temacie łącznie z moim.
  20. Rozumiem. Myślałem, że jak to taki ekspert to przygotuje CI całą liste od A do Z tego co najlepiej kupić, a Ty się nią z nami podzielisz. Widze, ze sytuacja jest zupełnie odwrotna... Czyzby ekspert nie chciał zdradzać za free sekretów?
  21. Johny_bravo, a ten co Ci stroił to nie potrafi Ci doradzić?
  22. Pewnie zassalo jakiegos bażanta z pobocza i uszkodzilo wirnik
  23. Booster, uznali gwarancje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.