Treść opublikowana przez vdm
-
[B7 BRB] Bixenon co jeszcze potrzeba?
ale on ma chyba xenon, a przejść chce na bixa...
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić poduszki skrzyni i silnika??
Witam, mam maly problem, jadąc ze stałą prędkością czuć czasem takie lekkie drgania przenoszące się na karoserie, a podczas przyspieszania tego efektu nie ma. Czy według was poduszki mówią papa? Sprzęglo wymieniałem 30tyś km temu i dwumas był w dobrym stanie, dlatego go raczej wykluczam...
-
MW3
voodoodoom [PL] jak coś to odezwij się
-
MW3
Jaki czas spędzony w grze na 79 lvl ? ~ Ja czekam, aż mi się znudzi BF3 to chyba odpalę tego Moderna z ciekawości.. dzisiaj sprawdzę i dam znać mam już 80 lvl współczynnik 1,16
-
Warto kupić?
we wszystkich Esach był xenon?
-
MW3
79 lvl współczynnik killów/dedów 1.14 a jak wam leci NOOBy?
-
Zdrada w pełnej lini czyli BMW 320d 136KM sedan E46
i po tym stwierdzasz, że obecny przebieg jest prawdziwy?
-
[B5 AHL] Wyciek płyny chłodzącego + wzrost temperatury przy przędkości powyżej 100 km
370 zł??? zaaa duuuużo
-
SAMSUNG S8530 WAVE II vs HTC Desire Z
A pokazać Tobie jak wygląda mój HTC po pół roku posiadania? byś się rozczarował ... Moja kobieta ma Samsunka Galaxy S - nonstop w torebce z kluczami, kosmetykami i GOD jeden wie co jeszcze ona tam nosi... wygląda 100 razy lepiej niż mój HTC w którym nawet literka T z tylnej klapki odpadła...
-
SAMSUNG S8530 WAVE II vs HTC Desire Z
1 WAVE II vs HTC desire Z - wygrywa HTC 2 HTC desire Z vs Galaxy S - wygrywa Galaxy S
-
[B5 AVG] Maglownica od innych modeli.
w czasach jak wymieniałem w swojej ex b5 przed liftem, to pasowała tylko od a4 b5, od paska nie wiem, od b6 na 100% nie podejdzie.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
duron 10w-40 - przelatane 10tyś km bez dolewki, obecny przebieg 309700km
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Połowy nie rozumiem co do mnie piszesz Ale domyślam się, ze do du...y jest ten M-Tech A jakiś komplet antena + radio do 500 zł możesz mi polecić?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a czy ten odpowiednik UNIDENa - M-Tech LEGEND II jest coś warty?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Kupiłem je, ale jeszcze czekają na montaż.
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Też tak uważam
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Mam dokładnie tą samą sytuację u siebie w firmie... Tylko na koniec roku, czyli wczoraj dyrektor generalny oświadczył, że dogania nas kryzys i trzeba zacisnąć pasa (nie będzie podwyżek, zmniejszanie dodatków socjalnych itp. ...) ale nową alfę 159 TBI na pełnym wypasie sobie kupił , kierownik działu sprzedaży nową mazdę 6 2.2 diesel też sobie kupił, oczywiście służbowe - ale tylko do ich dyspozycji ... Załogę zaczyna wszystko wqrwiać, cały rok 7 dni w tygodniu dopieprzają, ledwo się wyrabiamy z zamówieniami, mozna powiedzieć że najlepszy rok w historii firmy, atu qr...a gadanie że Kryzys!
-
Kryzys w Twojej pracy?!
Siemasz Czy tzw. Kryzys wdarł się do zakładu pracy, w którym pracujecie? Co wasze firmy robią w tym kierunku? Pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiaj tankowałem na Shellu w Sochaczewie ON po 5,52 Na Orlenie ropucha po 5,63
-
[B8 CDH] Sebrna a4 b8
Piękne auto
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
Jaka cena?
-
MW3
Ja teraz zaczynam pracować nad lekką bronią typu PM-9 Assault Rifles - są trochę za toporne i nie nadają się na wszystkie mapy
-
MW3
na co konkretnie czekasz? ACR 6.8?
-
MW3
Mam już odznakę experta "M4" i "MP9" Ogólnie, przesadzono trochę z możliwościami pistoletów maszynowych w ulepszeniu "Akimbo" - robi za dużą sieczkę za***ista sprawa z możliwością zastawiania "min talerzowych" Teraz czekam na odblokowanie Kałacha Lipa jest, że przy Atucie "Padlinożerca" uzupełnia Ci się tylko amunicja z podstawowej broni i zapasowej a granaty itp. nie. Ogólnie, MW3 wymiata Grajcie panowie, za jakiś czas może się ustawimy i coś pogramy
-
[B5 ADR] Uszczelka pod głowicą
Rozumiem, że tylko wymieniłeś uszczelkę...? Jeżeli tylko wymieniłeś uszczelkę to następnym razem pomyśl o planowaniu głowicy... to nie jest zwykła uszczelka pokrywy zaworów czy filtra oleju. Panują tam dużo większe siły, różnice temperatur,a powierzchnia na jakiej pracuje uszczelka, musi być idealnie przygotowana aby spełniała swoją rolę. Dodatkowo sprawdź czy czasem nie przegrzewasz silnika, bo może masz uszkodzony termostat, pompa wody się rozpadła i to też mogło spowodować wywalenie uszczelki... Czasem przy przegrzaniu silnika, następuje krzywienie się głowicy, bloku i zrobienie głowicy nie daje pozytywnych rezultatów