Treść opublikowana przez uris
-
Dlaczego LPG pali więcej niż benzyna?
No właśnie , z tego co czytałem nie jest możliwe uzyskanie takiej samej mocy jak na PB , na LPG zawsze będzie spadek 5-10%
-
Brak syganłu dzwiękowego na FIS-ie
Prawdopodobnie padł brzęczyk ,mam ten sam problem z tego co wyczytałem to jest on w zegarach .
-
Dlaczego LPG pali więcej niż benzyna?
A co z mocą na PB 100% a na LPG ??
-
zalozenie uzywanej instalacji
A jaka cena ten instalacji bo to chyba podstawowe pytanie
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
10W40 czy 5W40 nie ma roznicy bierze tak samo. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Tak tylko one byly dlabej jakosci z tego co pamietam Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Czekamy na relacje :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Kolego jak tam twój remont jakie efekty ??!!
-
[B6 ALT] Audi A4 B6 po remoncie to samo bierze olej.
to co w takim razie jest powodem? skoro kombinacje z odmą jeszcze pogarszają zużycie oleju? A na 5W40 juz nie bierze? ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- a czyli teraz wiecej...0,5/700 ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- w sumie 100tyś. na 10w40 to nie tak mało... Co jest powodem tego nie wiem ,napisałem jak to u mnie wygląda olej wymieniam regularnie +filtr i niestety ilość pobieranego oleju ciągle się zwiększa ,dodam jeszcze że od samego początku jak mam auto to jeżdżę na LPG pamiętam swego czasu że jak kombinowałem z odmą to miałem takie momenty że auto wciągało około 0,5l na 600km potem znowu coś mieszałem z odma i auto znowu mniej brało około 0,5 / 1000km i w końcu przyszedł taki moment że pobiera 0,5l na około 600-700km i tak już mu zostało .Potem kombinowałem z innymi olejami 5w50 teraz 5w40 i branie oleju nadal jest 0,5 / 600-700km . @waskivw ja nie robiłem remontu silnika .
-
[B6 ALT] Audi A4 B6 po remoncie to samo bierze olej.
100tys km przelatałem tym autem na 10w40 wymiana co 10-15tys i niestety zużycie oleju się zwiększa ,na początku brał około 0,5L na 1200km a teraz łyka 0,5 na 700km ,mało tego mam wrażenie że stało się po po różnych kombinacjach z Odmą.Teraz zalewam 5W40 od jakiś 10tys km .
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ja jak lalem nafte to tez w zaleznosci jak byly ustawione tloki nafta w roznym czasie splywala,ciekawe co to moze oznaczac. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
2,0 ALT trzęsie budą na gazie
A co ma aso powiedziec innego ,kupe ludzi ma zagazowane ALT i nie narzekaja. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
2,0 ALT trzęsie budą na gazie
To nie pisz ,nikt ci nie karze .
-
2,0 ALT trzęsie budą na gazie
Skoro umiesz czytać to po co się mądrujesz nie mając tego silnika i nie znając go !! Spalanie to pojęcie względne znajdę ci na tym forum takich co im spala 8L/100km i co uznasz to za świetny wynik i pewnie dodasz jeszcze łał to zasługa HANA .Ja podaje realne moje spalanie a nie jakieś dyrdymały a to że 2.6L pali więcej o 2L to sorki wybacz ale pojemność nie idzie w parze ze spalaniem to jest to bardzo normalne to też nie wiem czym się tak podniecasz .
-
2,0 ALT trzęsie budą na gazie
Kolego nie dyskutował bym gdybym nie wiedział , mam ten silnik i to co ty opisujesz to jakiej herezje .Teraz mam Regi i korekta jest +/-4 a temperaturę przełączania mam na 25* na valdemarach było podobnie i możesz wierzyć lub nie ale na valdemarach zrobiłem prawie 100tys km i powoli zaczęły niedomagać to nie wiem po co mi lepsze wtryski chyba po to żeby wydać pieniądze . Ten silnik ma tylko problem bo na zimnym zalewa nie w każdym przypadku ale w większości na szczęście w stagu jest już opcja zubożenia dla grupy VW i można to ogarnąć .
-
2,0 ALT trzęsie budą na gazie
Czy to ważne , one nowe nadają sie do śmieci , a na pewno nie do tego silnika:grin: Pewnie jeszcze do kompletu reduktor alaska:grin: Kolego mylisz się ,do ALT Valtek spokojnie się nadaje i nie potrzeba jakiś cudownych wtrysków a Reg Fast to to samo co Valtek miałem oba wtryski i żadnej różnicy nie widziałem ,tanie wtryski do nie wymagającego silnika a jak chcesz się lepiej poczuć to wydaj 400zl na lepsze wtryski które w życiu się nie zwrócą bo żywotność będzie podobna a na paliwie też nie oszczędzisz .Moim zdaniem jak silnik nie jest wymagający bez sensu pakować drogie wtryski no ale każdy ma swoje zdanie . Druga sprawa jest taka że to nie muszą być wtryski równie dobrze może być coś z reduktorem .
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Nie podał bo nie ma co podawać ,jak by przejechał z 5tys to można coś powiedzieć a może po prostu bierze jak brał przed remontem bo i takie przypadki były i nie ma się czym chwalić że się wydało 2K ,ja tam pierdziele żadnych remontów nie robię ,dolewam oleju i ciesze się że silnik pracuje bez awaryjnie czego więcej hehe .
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Jak tam kolego ile już przejechałeś ,czy nadal docierasz i czy przestał brać ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Ja mam czysciutko pod deklem a olej wpierd... Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
No właśnie ,po między 1.8T a 2.0 w braniu oleju jest wielka różnica.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Kolego piszesz o ALT 2.0 czy 1.8T ?
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B7 1.8T
Może napisz jak tego dokonałeś.
-
Rozrząd,branie oleju, A 4 , 2.0 benzyna 2002 rok
Rozrząd części + wymiana to jakieś 1000-1200zł zależ jakie graty ,ja bym na twoim miejscu dolał olej taki jak był zalewany i zobaczysz czy ci będzie ubywało .
-
[A4 B6 ALT] Ustawienia Stag'a.
Czad 15ms Temperatura 45* Obroty 1500 Czas wtrysku w ALT moim zdaniem max 15-17ms reszte danych ustawiasz experymentalnie ,ja mam jak wyzej. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
W 90% ALT bierze olej ,byly przypadki co niby nie bierze. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2