Treść opublikowana przez PiterA4
-
Spoty Katowice i okolice
miszka to zes pojezdzil:polew: ja zreszta tez:doh:
-
Spoty Katowice i okolice
i co wy na nowa przerobke; <br /><br /> a tu na swiatelkach <br /><br /> ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
ja przez 4 lata i 150tys kilometrow przejechanych przez siebie wymienilem -Dwumas,sprzeglo,3wahacze i finito na dzien dzisiejszy przebieg pokazuje 352tys
-
[B5 AFN] Avant Olgierda || 1.9 TDI || Quattro
szkoda ze upaly minely fajnie by to wyparowalo
-
Spoty Katowice i okolice
niiiiii za szczery jestem:doh:
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:a ja olalem spocisza na zecz moto bo pogoda sie konczy i trza wykorzystac do cna:naughty:
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
oj tam oj tam <br /><br />
-
Ukręcona świeca żarowa
Kolego może daj namiary na te firmę komuś się może przyda . dokladnie sypnij namiarami
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
male zeczy a ciesza
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:bry i spadam na moto bo to juz ostatki i trza korzystac
-
Światła postojowe przy włączonym kierunkowskazie lewo lub prawo. Prośba o pomoc
to normalne audi jeszcze nie raz cie zaskoczy
-
Kryteria przy wyborze kasku motocyklowego
prosze ilu tu motocyklistow:decayed: jak masz sciga to niezaluj kasiory leb jest jeden LWG:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:bry
-
Czarna Łasica
skoda by juz tego nie przezyla:grin:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Na dębowej to się zgodze ale na tarasach to napewno nie ja Podobna byla najwidoczniej
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzis ok 10;00 katowice dab soprano i pol godziny pozniej kolo debowych tarasow:decayed:
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
niejest to czasem w okolicach kedzierzyna??
-
Rebound b5 avant
a ty masz cienki lakier??
-
Spoty Katowice i okolice
roznie czasem 30min nie no zarcik ja dluzej nz 2godz nie przesiedzialem na spociie:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
NAJLEPSZEGO
-
[B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
Powodzenia w modach
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ogolnie to malo tych zakladow jest:kwasny:
-
Pobicie w Szkole
dziwie sie malemu ze niechce odwetu:decayed:
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
no ladnie sie zapowiada:wink:
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
fajna rakieta:decayed: bezawaryjnosci kolego