Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    powodzenia w dalszej eksploatacji jak takie glupoty wlewasz :polew:tak sie robilo w starych dieslach klepokach a nie w tdi
  2. jak za bardzo to tak zrob poco eksperymentowac
  3. moim zdaniem trz to sklepac mlotkiem przez klocek drewniany jak sie wyprostuje to dobrze zabezpieczyc antykorozyjnie i bedzie ok
  4. witam panowie ja zbieram sie do wymiany rozrzadu w moim afn i mam pare pytan :czy ustawiajac pompe na swoim znaku i potem skladajac rozrzad na ten znak cos sie przestawi?
  5. 85-90st w taka pogode co teraz trzyma,jak sie zagrzeje mam wrazenie ze delikatnie telepie silnikiem[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 14:48_________________________________________________ma ktos jeszcze jakies propozycje ?? ;( U mnie na 49 kanale pokazuje ciągle -60 :> tez ciekawe jaja
  6. 85-90st w taka pogode co teraz trzyma,jak sie zagrzeje mam wrazenie ze delikatnie telepie silnikiem[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 14:48_________________________________________________ma ktos jeszcze jakies propozycje ?? ;(
  7. Pol roku temu kupilem ori w aso bo stary glupoty pokazywal na wskazniku wiec o ile sie nie myle raczej to odpada chyba
  8. :hi:Witam panowie mam pytanko tego typu ze na kanale 49 klimatronika mam powiedzmy temperature 79st ale raz na jakis czas zmienia sie na 125st doslownie na chwile i znow pojawia sie 79st???? oco w tym chodzi czy to normalne czy cos sie wali? dodam ze autko to a4 b5 tdi 1996r
  9. Hehe dzieki panowie juz mniejwiecej wiem jaki sciagacz darujemy sobie te rekawiczki i modlenie sie do wachaczy prosilbym o zamkniecie watku
  10. jak się nie ma innych narzędzi to i młot jest dobry XXI wiek , już takie akcje widziałem kończyły się wymianą złamanej zwrotnicy . wlasnie mlotem to do ciagnika lub kombajna a nie do a4
  11. tak tylko ze na alegro jest tego wp***u kolego a mi zalezy na jednym konkretnym bo sam mam z 2 sciagacze a kumpel ktory kiedys mial a4 wymienial i mowil mi ze te co mam to nie podejda a on sam niepamieta jaki tam podchodzil wiec te 5sek to o kant ch... [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:33_________________________________________________ no kolego takiego jeszcze nie widzialem ale dziekuje zorientuje sie za takim cudem
  12. tak to sie naprawia fiaty [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 15:37_________________________________________________ sama nazwa mowi za siebie [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 15:39_________________________________________________serio panowie potrzebuje jakiejs fotki bo robi sie fajna pogoda i chce wiedziec co kupic zeby potem nie zostac z rozebranym autem na dworze
  13. Witam panowie mam male pytanko wie ktos jaki jest potrzebny sciagacz do wahaczy przednich dolnych audi a4 b5 .....ma ktos fotke takiego sciagacza?? za pomoc uprzejmnie dziekuje [mod]masz 93 posty i nadal nie potrafisz porzadnie nazywac swoich tematow?[/mod]
  14. maly palnik i troche wyczucia i da rade wiem to na swoich bledach
  15. ja tez ostatnio wymienialem wahacz najlepiej odrazu podgrzac i nap....c mlotem :gwizdanie:
  16. Powtorze sie lusterka i dywaniki pozatym fajna sztuka
  17. dokladnie jozefowska 6 na terenie elektromontazu
  18. Ladny czekamy na wiecej fotek nie deptaj mu do wymiany rozrzadu bo szkoda silniczka
  19. Koledzy niepolecam wam tego serwisu czy warsztatu ja sam unikam warsztatow ale moi znajomi tam dawali auta i troche przypalu bylo gdzie oddawałeś auto na sprzęgło, bo kumpel musi w swoim B6 wymienić Electronics Car Audio, Katowice ul.Dębowa. Czyli do Rafała a ile mniej więcej bierze za wymianę sprzęgła ? [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 19:20_________________________________________________sory koledzy pomylka myslalem ze piszecie o szpitalnej heheh rafal jest spoko razem do podstawowki chodzilismy
  20. a co zrobic jak mam kuchenke gazowa?? super filmik i wogole dzieki
  21. :hi:milego spota panowie ja mam od 18ej do 6ej rana wiec tym razem znow nieprzybedem
  22. wspanialy jednoslad zawsze bede chwalil te motorki bo niejeden z naszych ojcow itd na takim czyms smigal
  23. kolego glowice planuje sie tylko gdy przegrzejemy silnik i jest podejrzenie skrzywienia glowicy....co do gniazd zaworowych warto to zrobic tak jak wymiana uszczelniaczy zaworowych.....co do wolno niewolno podejrzewam ze wolno
  24. przebieg w roczniku 96r o wartosci 400tys mniej mnie przeraza niz z tego samego rocznika co ma 170tys to koszmar na alegro wszystkie taki maja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.