Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
powodzenia w dalszej eksploatacji jak takie glupoty wlewasz :polew:tak sie robilo w starych dieslach klepokach a nie w tdi
-
[ALL] Rant podwozia
jak za bardzo to tak zrob poco eksperymentowac
-
[ALL] Rant podwozia
moim zdaniem trz to sklepac mlotkiem przez klocek drewniany jak sie wyprostuje to dobrze zabezpieczyc antykorozyjnie i bedzie ok
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
witam panowie ja zbieram sie do wymiany rozrzadu w moim afn i mam pare pytan :czy ustawiajac pompe na swoim znaku i potem skladajac rozrzad na ten znak cos sie przestawi?
-
[B5 AFN] Kod klimatronika o co chodzi?
85-90st w taka pogode co teraz trzyma,jak sie zagrzeje mam wrazenie ze delikatnie telepie silnikiem[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 14:48_________________________________________________ma ktos jeszcze jakies propozycje ?? ;( U mnie na 49 kanale pokazuje ciągle -60 :> tez ciekawe jaja
-
[B5 AFN] Kod klimatronika o co chodzi?
85-90st w taka pogode co teraz trzyma,jak sie zagrzeje mam wrazenie ze delikatnie telepie silnikiem[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 14:48_________________________________________________ma ktos jeszcze jakies propozycje ?? ;(
-
[B5 AFN] Kod klimatronika o co chodzi?
Pol roku temu kupilem ori w aso bo stary glupoty pokazywal na wskazniku wiec o ile sie nie myle raczej to odpada chyba
-
[B5 AFN] Kod klimatronika o co chodzi?
:hi:Witam panowie mam pytanko tego typu ze na kanale 49 klimatronika mam powiedzmy temperature 79st ale raz na jakis czas zmienia sie na 125st doslownie na chwile i znow pojawia sie 79st???? oco w tym chodzi czy to normalne czy cos sie wali? dodam ze autko to a4 b5 tdi 1996r
-
[ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
Hehe dzieki panowie juz mniejwiecej wiem jaki sciagacz darujemy sobie te rekawiczki i modlenie sie do wachaczy prosilbym o zamkniecie watku
-
[ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
jak się nie ma innych narzędzi to i młot jest dobry XXI wiek , już takie akcje widziałem kończyły się wymianą złamanej zwrotnicy . wlasnie mlotem to do ciagnika lub kombajna a nie do a4
-
[ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
tak tylko ze na alegro jest tego wp***u kolego a mi zalezy na jednym konkretnym bo sam mam z 2 sciagacze a kumpel ktory kiedys mial a4 wymienial i mowil mi ze te co mam to nie podejda a on sam niepamieta jaki tam podchodzil wiec te 5sek to o kant ch... [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:33_________________________________________________ no kolego takiego jeszcze nie widzialem ale dziekuje zorientuje sie za takim cudem
-
[ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
tak to sie naprawia fiaty [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 15:37_________________________________________________ sama nazwa mowi za siebie [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 15:39_________________________________________________serio panowie potrzebuje jakiejs fotki bo robi sie fajna pogoda i chce wiedziec co kupic zeby potem nie zostac z rozebranym autem na dworze
-
[ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
Witam panowie mam male pytanko wie ktos jaki jest potrzebny sciagacz do wahaczy przednich dolnych audi a4 b5 .....ma ktos fotke takiego sciagacza?? za pomoc uprzejmnie dziekuje [mod]masz 93 posty i nadal nie potrafisz porzadnie nazywac swoich tematow?[/mod]
-
[ALL B5] Demontaż górnych wachaczy
maly palnik i troche wyczucia i da rade wiem to na swoich bledach
-
[ALL B5] Demontaż górnych wachaczy
ja tez ostatnio wymienialem wahacz najlepiej odrazu podgrzac i nap....c mlotem :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Moja AUDI A4 1.8 Turbo
Powtorze sie lusterka i dywaniki pozatym fajna sztuka
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
dokladnie jozefowska 6 na terenie elektromontazu
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
- [B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Ladny czekamy na wiecej fotek nie deptaj mu do wymiany rozrzadu bo szkoda silniczka- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Koledzy niepolecam wam tego serwisu czy warsztatu ja sam unikam warsztatow ale moi znajomi tam dawali auta i troche przypalu bylo gdzie oddawałeś auto na sprzęgło, bo kumpel musi w swoim B6 wymienić Electronics Car Audio, Katowice ul.Dębowa. Czyli do Rafała a ile mniej więcej bierze za wymianę sprzęgła ? [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 19:20_________________________________________________sory koledzy pomylka myslalem ze piszecie o szpitalnej heheh rafal jest spoko razem do podstawowki chodzilismy- [ALL B5] Demontaż reflektora Audi A4 B5 (zdjęcie szklanego klosza)
a co zrobic jak mam kuchenke gazowa?? super filmik i wogole dzieki- Spoty Katowice i okolice
:hi:milego spota panowie ja mam od 18ej do 6ej rana wiec tym razem znow nieprzybedem- [INNE] MZ ETZ 251
wspanialy jednoslad zawsze bede chwalil te motorki bo niejeden z naszych ojcow itd na takim czyms smigal- [B6 AVF] Planowanie glowicy TDI
kolego glowice planuje sie tylko gdy przegrzejemy silnik i jest podejrzenie skrzywienia glowicy....co do gniazd zaworowych warto to zrobic tak jak wymiana uszczelniaczy zaworowych.....co do wolno niewolno podejrzewam ze wolno- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
przebieg w roczniku 96r o wartosci 400tys mniej mnie przeraza niz z tego samego rocznika co ma 170tys to koszmar na alegro wszystkie taki maja - [B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!