Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie może być
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
[A4 B5] bixenon - przetwornice
używki kolego używki
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
taki styl pisanki wielkanocnej, bedzie jak znalazł na święta
-
[A4 B5] bixenon - przetwornice
a więc polecam przetwornice od toyoty (bardzo dobre)narzekanie kierowców toyoty na złe światła jest przyczyną wypalających się odbłyśników a nie padających przetwornic, ja mam założone d4s mniejsze zużycie prądu a jeśli chodzi o cenę ori palników nie ma takiej różnicy więc wybrałem D4S, co do przetwornic HID działają, ale osobiście polecam jednak ori przetwornice i tu najtaniej wychodzi TOYOTA, co do samej zaś przeróbki świateł to nie jest to trudne najgorzej mi było lampy rozkleić.
-
Fabryczny subwoofer
no nie wiem ja zadowolony jestem hehe ale co kto chce
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ty tylko tam wstydu nie przynieś
-
Fabryczny subwoofer
nie zgodzę się zawsze możesz ustawić w radiu rozłożenie dźwięku próbowałeś kiedyś najlepiej kolego wsiądź kogoś z takim subem i posłuchaj
-
Fabryczny subwoofer
ja jestem zadowolony z nagłośnienia jakie audi zamontowało fabrycznie oczywiście mowa o subie nokii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to nie szukaj po alledrogo tylko :sexinbed: ---------- Post added at 00:43 ---------- Previous post was at 00:42 ---------- ja powiem tylko tyle :whistling:- Chinski wahacz z allegro. Jakość zabija. Foto w temacie!
hehehe- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:whistling:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Ty na spocie nie miałeś być- Czy można sprawdzić VAGiem el. lusterka?
z tego co się orientuję to lustra składane w B5 nie mają komunikacji Vag, raczej czysto techniczna sprawa, lusterka mogły się zatrzeć, był gdzieś wątek o czyszczeniu i smarowaniu, a co do grzania może gdzieś przewód pękł- [B5 ABC] Zmiana silnika na 2.7 bit
hehe no co ty z drugiej strony tyle koni w ośce nich chłopak działa hehehe- Demontaż plytki z diodami przełącznika świateł
co do przekładania nie wiem, a płytkę po prosty podważ śrubokrętem i wyjdzie nic nie trzeba odginać- [B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
z czym?- Klocki tył do wymiany, co z tarczami?
nie kolego, chyba że będziesz jeździł jak kierowca rajdowy, widziałem tarcze o grubości 6mm i jakoś tam żyły i nawet hamowały- Klocki tył do wymiany, co z tarczami?
jak nie są przegrzane nie mają wżerów i nie krzywe to według mnie jeszcze jedne klocki wytrzymają- [B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
ale wątek z kierownicy wychodzą 3 kabelki od multifunkcji ---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:15 ---------- dwa to 2i3 pin z czarnej wtyczki a jeden to pin nr1 z żółtej wtyczki do komunikacji z modułem- Cieknący olej...
są takie korki z tyłu od wałków rozrządu i one lubią cieknąc, je akurat wkleja się na sylikonie, ale jest też zestaw uszczelek o numerze 058198217 uszczelki da napinacza łańcuch/nastawnik wałka rozrządu ---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:32 ---------- Zdjęcia- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
hehe całkiem podjedz to posłucham na żywo hehe- Demontaż popielniczki przód z konsoli 2DIN
możesz wyjąć klimę bez wyjmowania radia ale ona dość mocno siedzi przynajmniej u mnie łatwiej ją wyjąć jak radia nie ma - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.