Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. http://f1.pl/Artykul.82+M5abfb07bd8c.0.html
  2. Jak można mistrza świata nazwać `beztalęciem`
  3. i tak powinno być....na PB98 silnik kulturalniej i ciszej pracuje.......98 dłużej i łagodniej się spala Zauważyłem to samo Ps. jak sądzicie stanie sie coś ze skuterkiem 4T jak zaleje do niego Pb98 ?
  4. kiedy zastapil Kubice w GP USA to był jego pierwszy start w F1...Zdobył 1 pkt i od razu przeszedł do historii F1 jako najmłodszy zawodnik, który zdobył punkty . tak tylko że Kubica potrafił więcej wycisnąć z BMW No tak Vettel bez żadnego doświadczenia zdobył P8. a Kubica w Turcji miał też P8. mógłbym polemizować, że Vettel tu by zajął P7 ale po co ... :gwizdanie:
  5. kubson odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    fajne Seacik
  6. LG GT540, Android robi tu niewiarygodna robote Sam go posiadam i mogę polecić
  7. I to jest fajna wypowiedź a nie nazywanie kogoś `krzywego pyska vel vetelka `
  8. Ale gleby to ja u Ciebie poza naklejka nie widze
  9. Potwornie nudny wyścig Alonso
  10. :doh1:
  11. Cześć, wie ktoś może gdzie w częstochowie lub okolicach będe mógł sprzedać moje całe 2 katalizatory. Lub jeśli tu nie ma gdzie to gdzieś przez internet ? I jeszcze na ile mogą mi wycenić te 2 sztuki ?
  12. takie teksty to dla siebie zachowaj..
  13. Wie ktoś za jaką cene będzie można sprzedać całe 2 katalizatory z puchą z 2.5 ??
  14. Sprawdzałeś za pomoca Vaga przy odpowiedniej temperaturze itp ?
  15. Jak to Kubica mawiał lepiej startować z P11 niż P9 lub P10. A więcej by Witek nie wycisnął. RedBull jest nadal piekielnie mocny tyle w tym temacie
  16. Teraz jest 25czerwca 2011roku godzina 10.48 i za 12 minut 3 sesja treningowa. to sie liczy
  17. I jak sprawdzałeś już to na jakimś szkle ?
  18. kubson odpowiedział(a) na EnDrIu` temat w 1.9TDI
    Z moich doświadczeń wynika, że diesla bardzo łatwo przegrzać a potem silnik się nadaje na złom. Chociaż w tym przypadku, problemem raczej nie jest zajechany silnik, podepnij Vaga może coś pokaże
  19. To jest taki prostokąt wysokośc z 1-2cm i długoś ok. 5cm z jakiegoś metalu czy czegoś takiego jak sie nie myle, sciągniesz ten panel i będziesz widział i sam sobie ogarniesz
  20. U mnie po mieście jeździ od niedawna nieźle zmodzone 1.8T z tym bovem i to pss jest bardzo bardzo głośne robi mu to niezłą robote
  21. Czytałeś tyle tematów to powinieneś już wiedzieć w linku od Kolegi Panton jest odpowiedź na każde Twoje pytanie
  22. Jak będziesz miał zepsutą żaluzyjke to jak Ci ma działać w tamtym położeniuu, nie wiem na co czekasz sprawdź czy jest cała.. Na kierownicy też masz guziki od zmian ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.