Treść opublikowana przez kubson
-
[ALL] Ogrzewanie tylnych szyb AVANT
Zapewne trzeba zastosować jakąś kombinacje przycisków albo to dla picu jest 2 zima tym autem to mówie spytam sie wkońcu o to heh
-
[ALL] Ogrzewanie tylnych szyb AVANT
Witam. Mam avanta na bocznych tylnych szybach mam paski od ogrzewania jednak nie wiem jak je włączyć aby grzały ? Tylna szyba działa tylko te boczne coś nie chca . Pozdrawiam
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
Ten pakiet sport<1be,pólkubły,kiera od S4>, navi przyciemnione org. szybki na bodajże zielono. tak jak w podpisie hehe
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
A ja mam ekologiczną skóre z krówki
-
[B5 AHH] Po odpaleniu gaśnie i zapala jakby sie zapowietrzył KOSMOS
Był tutaj już taki przypadek w 1.9 kolega dał gaz do 4k. i mu sie rozrząd o 1 albo 2 zabki przestawił nie pamiętam już.
-
[B6 AWX] Dymi na biało i stracił moc
co zrobisz , niektórzy to lubią ... szczególnie po uruchomieniu zimnego silnika Po 10 kilometrach silnik zimny nie był... Nie żyjcie w takich panikach że diesla nie można przegazować na luzie..
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Masz talent Kolego nieźle
-
Siłownia
Witajcie. Na dyspozycji w domu mam zakurzony atlas i ławeczke do brzuszków. Jaki polecacie układ treningów na tym dla amatora ?
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
Bynajmniej tu nie róbcie OT Happy Christmas
-
[ALL] Darmowa domowa hamownia DIESEL
Można zrobić to automatem ? Czyli wrzucić N na te kilkanaście sekund mogło by sie coś niedobrego stać ?
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
Też oglądałem. Furka mega sie prezentuje
-
[B5 ADR] Prośba o zdiagnozowanie błędow w silniku.
Niestety kumpel o tym fakcie że kupuje audi nie poinformował. :gwizdanie: Dzięki za odpowiedzi [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 15:08_________________________________________________Tak wgl nic dziwnego w silniku nie zaobserwował. Czym to uszkodzenie przepustnicy może sie teraz objawiać ?
-
Muzyka w naszych autkach
Tak to za takimi przepadam Pih - Zasznurowane Usta, Zaciśnięta Pięść Eldo - Dom [2008]
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
W silnikach z turbo odcięcie paliwa nic nie da. Silnik będzie chodził do momentu wyplucia całego oleju z silnika lub zdławienia go.
-
Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???
Ja mam 1BE i już mnie wkurza to bo często szuram podwoziem.. Wy z tym -40 i niżej to chyba po drogach jeździcie z 20km/h przez te śniegi jak niedzielni kierowcy (bynajmniej tu gdzie jeżdze na niższym bym już dawno zderzaki pourywał.)
-
[B5 ADR] Prośba o zdiagnozowanie błędow w silniku.
Pacjentem był nowo zakupiony przez kumpla A4 B5 1.8 błędy jakie wyskoczyły w silniku to. 9 Faults Found: 17972 - Throttle Actuator (J338): Under-Voltage during Basic Setting P1564 - 35-10 - - - Intermittent 17579 - Angle Sensor 2 for Throttle Actuator (G188) Implausible Signal P1171 - 35-10 - - - Intermittent 17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings P1559 - 35-10 - - - Intermittent 17950 - Angle Sensor 1 for Throttle Actuator (G187): Implausible Signal P1542 - 35-10 - - - Intermittent 17771 - Cylinder 3 Ignition Circuit: Short Circuit to Ground P1363 - 35-10 - - - Intermittent 17765 - Cylinder 1 Ignition Circuit: Short Circuit to Ground P1357 - 35-10 - - - Intermittent 17953 - Throttle Valve Controller: Malfunction P1545 - 35-10 - - - Intermittent 17743 - Engine Torque Monitor 2: Control Limit Exceeded P1335 - 35-10 - - - Intermittent 17796 - Internal Control Module Malfunction P1388 - 35-10 - - - Intermittent coś poważnego ?
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
Jak wyżej ciągnoł olej.. urwanie przewodow paliwowych by nic nie dało.
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
Gdybym miał manuala to bym 5 bieg wrzucił i go zdławił. A teraz mam automata to nawet nie chce myśleć o takiej sytuacji
-
[ALL B5] Tiptronic a ręczny.
Kurcze a wydawało mi sie że to skrzynia go jakoś blokuje heh. Na postoju zdaje mi sie że trzyma na tyle że mi nie zjeżdzał z lekkich górek . Jak w B5 podciągnąc linke od ręcznego ?
-
[ALL B5] Tiptronic a ręczny.
Witam Gdy jedziecie na D i zaciągniecie ręczny to u mnie wgl on nie działa też tak ma Cie ?
-
[ALL] Grupowe chipowanie compsport
W jakim terminie mniej więcej ?
-
[ALL] Jakie oleje do skutera ?
Siema Tak jak w temacie jakie mam zakupić oleje do skutera 4T o pojemności 50cm Chodzi o olej do silnika jak i do przekładni pozdrawiam
-
[ALL] Dobry szampon ? I ...
Nie kłucić sie w moim temacie http://moto.allegro.pl/sonax-szampon-2w1-koncentrat-1l-bez-wycierania-i1314656507.html http://moto.allegro.pl/sonax-mleczko-do-czyszczenia-skory-z-woskiem-i1352677220.html Mogą być ?
-
[ALL] Dobry szampon ? I ...
Witam Czy ten szampon będzie ok ? Lub jaki polecacie taki żeby wytworzył tą piane ? http://allegro.pl/piana-z-woskiem-do-mycia-wszelkich-pojazdow-i1344372336.html I jeszcze mam pytanko czy to mleczko do mojej jasnej skóry będzie ok ? lub także jakie polecacie http://allegro.pl/sonax-mleczko-do-czyszczenia-skor-bez-poslizgu-i1309066070.html pozdrawiam
-
[B8 CAG] Niedogrzewanie się silnika w niskich temperaturach
Ale te audi są niedopracowane.. Całe szczęście w moim modelu takiego problemu nie ma