Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubson

  1. Ja bym na twoim miejscu kolego naprawił tą pompe i sie cieszył świetnym autem z super silnikiem V6
  2. Prosze Was on ma obroty skręcone to 16k gdyby nie to, to P1 gwarantowane
  3. Cineksik Abu Zhabi nie leży Renault i tyle ;] Byłem prawie pewien że nie przejdzie do Q3[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 14:45_________________________________________________Lepsze miejsce 11 lub 10, 9
  4. Haha Petrov jaki fighter Ma sie czym chwalić :>
  5. Kubica 11 hehe ;]
  6. Serwery Steam czy NS ?
  7. Miałem to samo radiator zabity ;]
  8. Super środek z tą skórą. Z zewnątrz też good
  9. Innej możliwosći niż Pasta lub zawalony radiator no nie ma poprostu heh. aa no chyba że nie działający jeszcze wentylator hehe
  10. No to widzisz teraz to tylko zaopatrz sie w nową paste na procek i ten radiator przeczyść jak zawalony kurzem.
  11. Jaki masz zasilacz napisz jego model[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 08:46_________________________________________________A co do procka obniż napięcie na tyle aby był stabilny. A co do Prime95 włączas 2 procesy SMALL FFT na 24H jeśli tyle przetrzyma jest ok a nie na 20 minut bo to wgl NIC.
  12. Harnaś
  13. Brak poprawek można znieśc o nic nie walczą . A wgl to kasy na to nie mają przez te wypadki Petrova ;D Ciekawe jak tam prace nad przyszlorocznym bolidzie
  14. Ale mnie glowa rozbolala..
  15. Masakra..
  16. Kubica maksymalnie będzie 8. Jeśli dobrze czytam live timing
  17. Skąd wiesz ja jeszcze nie widziałem aby w wyścigu Robert miał wolne miejsce z przodu i pokazał jakie maja tempo. A treningi to treningi.
  18. Nawet jak wyprzedzi hulkenberga to i tak bedzie do bani wyścig. Stratedzy w renault są beznadziejni
  19. Dali d*py że od poczatku wyscigu jedzie za tym hulkenbergiem nawet debile go sciągneli na tym samym okrazeniu nie wiem co myśleli... Sciągli by go okr. później i by było super a tak
  20. Teraz to robert na dobre utknol za tym hulkenbergiem
  21. Prosze nie nazywać BMW złomem !. Cichusza nie było na forum miesiac.
  22. Również polecam Nod32. Używam na windows 7 i zero problemów
  23. No zgadza się tak jak np tu:
  24. Zwykła z kranu zostawia Ci osad, kamień. Natomiast destylowana nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.