Treść opublikowana przez samekgsx550
-
Czy vag widzi uszkodzony czujnik ?
Witam Przedni czujnik mam dość mocno przytarty. Vag pokazuje na wszystkich prędkość. Czy jak byłby uszkodzony to pokazywał by 0 prędkość ? Ponieważ wyczyściłem już wszystkie czujniki i wieńce od abs-u, a nadal się włącza ABS przy ok 10km/h Zwłaszcza jak pedał przytrzymuje i delikatnie hamuje. Jazda w korku.
-
Włączający sie ABS
Log (0 - 001) ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- czujnik ruszałem tylko prawy tył. Bede musiał sprawdzić Jak wyregulować tą odległość ? A czy to może że któraś z koronek jest brudna ? ponieważ miałem walniętą osłonę przegubu z prawej.
-
Włączający sie ABS
Witam Jakiś czas temu robiłem tylne jażma uszczeli smarowanie itp. Oraz wymiana tarcz przód komplet ATE. Od jakiegoś czasu włącza mi ABS, tylko podczas b. wolnej jazdy. Np. na jedynce jak ruszam i delikatnie hamuje w korku. Vag nie widzi żadnego błędu. Czujniki ponoć są ok. Od czego zacząć ? Lampa się nie zapala tylko chrobocze pedał hamulca.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Koledzy szukam solidnego mechanika w przystępnej cenie w Szczecinie lub okolicach.
-
Co sądzicie o tych felgach
oki dzięki za odpowiedz Zastanawiam się bo ori fele już mi wychodzą bokiem. Pomyśle nad nimi, albo poczekam i zainwestuje w coś lepszego + zawias
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Orientujesz się ile złociszy biorą za element ? Ja z kolei polecam Lakiernictwo Chudziński na Łukasińskiego. Znają się na robocie. ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ---------- Panowie a ja zapyta czy znacie jakiegoś ogarniętego mechanika w Sz-n lub okolicach ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
potrzebuje klocki tył ATE Jaka cena ?
-
Co sądzicie o tych felgach
Witam Jak wam się widzą takie fele w sedanie ? na ori zawiasie. Dzięki za odp. Pozdr. Śliczne koła 5x112 17!!! Drawsko Pomorskie ? Tablica.pl
-
Plecionka do wymiany w A4 B6 1.9TDI
Witam W związku z tym że niedługo czeka mnie wymiana plecionki polećcie mi co lepsze. Wycięcie plecionki i wspawanie nowej, katalizator mam ale pusty - 180zł Czy coś innego? + koszty wymiany. I jak by to się miało podczas przeglądu na stacji diagnostycznej. Pozdrawiam.
-
Proszę o pomoc POMPKA CENTRALNEGO ZAMKA
a jest możliwość żeby silnik już padał ? Dodam że z pilota zamyka normalnie. A otwierać trzeba kluczykiem. ---------- Post dopisany 28-07-2013 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 21:23 ---------- Podlutowałem i chodzi puki co. Teraz robie uszczelke pokrywy. Jak by ktoś chciał to mogę pokazać które były zimne.
-
Proszę o pomoc POMPKA CENTRALNEGO ZAMKA
wszystkie ? na moje oko luty trzymają. Które najczęściej puszczają ?
-
Proszę o pomoc POMPKA CENTRALNEGO ZAMKA
Witam Dzisiaj rozebrałem swoją pompkę ponieważ nie otwierała zawsze. Po złożeniu pomka nie działa. Ale wystarczy że w nią lekko puknę ręką i już działa. Zaczyna mnie to irytować ponieważ klapa z kluczyka się nie otwiera i już 4 razy wchodziłem do bagażnika żeby go otworzyć . Wirnik jest elegancki, zimnych lutów niby nie widziałem ale poprawiłem te duże. W pompce coś pstryknie ale nie słychać silnika. Dopiero jak puknę to załącza silnik.\ Koledzy jaki h.. wodę mąci ?
-
Debilizm nie zna granic.
Dzisiaj rano na spokojnym parkingu ktoś mi wypier..... szybę tylną i porysował 2 elementy.Boli bo szyba Ori audi 96r. więc ciśnienie jest. Pozostałe cztery inne auta na których się wyżył ,wyglądają jak konie po westernie. W jednej audi a3 zdemolował cały bok kamieniem wielkości 3 cegieł. Honda Civic wygląda jak po dobrym crash teście. Policja zatrzymała gościa. Sprawa w toku. Zeznanie złożyłem. Mam dostarczyć na komendę rachunki za naprawę i będą z kolesia ściągać. I tutaj moje pytanie. Jak zdobyć dane tej osoby. Ponieważ policja nie chciała mi ich podać.
-
Strefa Śmiechu
Zamienie lub Sprzedam Audi a4 (b5) Choszczno ? Tablica.pl
-
co to za przewód??
Tego ci najstarsi Indianie nie powiedzą
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
Czyli u mnie leje jak z wiadra VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ?
-
Proszę o ocenę logów, b. szybko zapiekająca się turbina.
A czy z tych logów można coś powiedzieć o wtryskach ? w jakiej są kondycji.
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
Nie wiem ja jeździłem jak dziadek tylko po miesicie krótkie trasy 3 lata i nic nie zasyfiało. Aż nagle się zapiekły. I od tamtej pory jakiego turbo bym nie założył zapieka moment pomimo buta w podłodze. Czyli powód musi być na pweno jakiś.
-
Proszę o ocenę logów, b. szybko zapiekająca się turbina.
Dodam że uto kopci na czarno. Podczas przyspieszania, traci moc i znowu przyspiesza, traci moc itp. Etapowo się rozpędza. .
-
Proszę o ocenę logów, b. szybko zapiekająca się turbina.
Sory za logi. Zrobiłem po 3 bo się spieszyłem. Postaram si e zrobić je pojedynczo. Wężyki podłączone są prawidłowo, jakiś czas temu wymieniałem na nowe. N75 również był wymieniany na nowy. Ale jeszcze raz to przejże. Poprzednia turbina puszczała olej i wężyk prowadzący do ecu był zasyfiały maksymalnie. Przedmuchałem go z ojeju. Pewnie w Ecu również należało by wyczyścić jakoś ten czujnik. Jak zdejmę wężyk od gruszki to opada ładnie. A jak wyglądają wtryskiwacze ? leją ?
-
Proszę o ocenę logów, b. szybko zapiekająca się turbina.
Dodam tylko tyle że wolno nie jeżdżę, raz dziennie przydusze. A i auto podczas przy gazówki kopci. ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- Wżerów nie czyściłem. Ale poprzednio jak założyłem AWX który w pasku latał, to u mnie po nie długim czasie kierownice stały dęba.
-
Proszę o ocenę logów, b. szybko zapiekająca się turbina.
Ja czyściłem turbo. Dokładnie wszytko wyczyszczone, poza tym turbo ma luz i gwiżdżę. Chce je wymienić na nowe, tylko po co jak po miesiącu będzie zabite.
-
Proszę o ocenę logów, b. szybko zapiekająca się turbina.
Witam kolegów Mój problem polega na tym iż turbo mi zapieka b. szybko. Najpierw vnt potem axw. Obecnie założone turbo VNT. Po przebiegu ok 1 tyś km od czyszczenia zaczyna łapać not faul. Tutaj pytanko, co jest przyczyną ? Lejące wtryski ? Ogólnie co sądzicie o kondycji silnika. Egr zaślepiony Kat widać że był cięty. Statyczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Bs-y VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy 011 nie mogłem zrobić, ERROR nie wiem czemu. Dynamiczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
Tak to jest z turubulum. A trzeba było kupić 90km bez zmiennej geometrii. Już wiem, przerobić na 1.9 SDI ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- Koledzy a jak turbo lekko puszcza już olej, to nie jest to powodem zapiekających się kierownic ?
-
Jaki jest powód zapiekających się turbin ?
Tak trzeba będzie zrobić.