Treść opublikowana przez samekgsx550
-
traci podcisnienie turba awx
podłącz vag'a
-
Nie mogę zagrzać silnika
termostat
-
Tryb awaryjny - migajaca kontrolka swiec zarowych
podłącz vaga
-
Uwaga pułapka w warszawie
masakrator
- Lancer EVO X
-
Jakie Whysky na prezent?
apetyt rośnie
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
Elegancka
-
Pomocy,wyświetlacz klimatronica czy bedzie pasował ?
Chodzi o wymianę samego wyświetlacza, nie klimatronica.
-
Pomocy,wyświetlacz klimatronica czy bedzie pasował ?
Witam kolegów Mam pytanko. Ponieważ rozwarstwia mi się pomału wyświetlacz klimatronica 2 din mam pytanko. Czy podejdzie wyświetlacz na przekładkę od aude a6 c4 takiego typu jak tutaj : 4A0820043 PANEL KLIMATYZACJI AUDI A6 C4 (2905587865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mój z a4 wygląda tak : NAPRAWA PANELI KLIMATYZACJI AUDI A4,A6,80,100 (2932755141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mam okazje tanio kupić i się zastanawiam czy podejdzie. Z wyglądu niby to samo. Tyle że mocowanie inne.
-
Pytanie o Blaupunkt
Witam wszystkich Chciałem się zapytać co ogólnie sądzicie na temat tej firmy. Mam na oku coś takiego w cenie 340 zł z wyświetlaczem wielokolorowym : Radioodtwarzacz BLAUPUNKT San Francisco 300 , Radioodtwarzacze w Media Markt Czy może kupić w podobnej cenie alpine, jvc itp.
-
Pomoc przy montażu i zakupie
Witam Chciałbym w swojej audi zmienić radio na nie oryginalne. Na forum czytałem że potrzebny moduł na tylne głośniki. Na alledrogo jest w ciul tego. I teraz pytanie który wybrać żeby to podłączyć ? A może w moim roczniku wystarczy kupić same kostki ? Radio audi delta kaseciak. Nagłośnienie beż systemu Bose. Tylnie głośniki Nokia, jeden z wbudowanym wzmacniaczem.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Age of Empire online
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja leje tylko valvoline 10w40
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Koledzy w przedliftach mam przeciwmgielne wbudowane. A co mam zrobić jak założę poliftowe. One podajże nie mają wbudowanych halogenów. ?? Wtedy trzeba rezać zderzak na halogeny ?
-
Silnik łapie tryb awaryjny
Też mam zaślepiony EGR. Ale słyszałem że to przyspiesz znacznie zapiekanie się kierownic.
-
Uszkodzony zawór n 75
Zdejmij wężyk z gruszki przy turbinie. Jeśli zasysa to N75 dobry.Jak nie to szukaj nieszczelnych wężyków. A później diagnozuj N75
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
TO może coś innego. - Into the Wild - Easy Rider - Nietykalni ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ---------- Albo trochę klasyki Filmweb.pl - filmy takie jak Ty!
-
Kłopoty ze sprzęgłem
A może jakiś mąciwoda tam siedzi hahaha
-
Uszkodzony zawór n 75
sprawdź najpierw wszystkie węże i wężyczki czy nie są popękane. N75 rzadko się psuje.
-
Czym usunąć klej po emblematach
W sklepach budowlanych można dostać różne takie środki. Benzyna ekstrakcyjna za słaba. A może NITRO
-
Porysowane drzwi
Kolego mojego kodu koloru LY7L jest chyba 7 odcieni. Mój np. jest LY7L/5 Także trafienie drzwi na alledrogo w twoim odcieniu będzie cudem. Chyba że osobiście pojedziesz na szrot i coś poszukasz. ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- A co do szpachlowania to wolałbym kupić inne drzwi. Wiadomo szpachel prędzej czy później pęknie. Zwłaszcza te szpachle które stosują warsztaty. Aby tanim kosztem.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Dobre
-
Silnik łapie tryb awaryjny
Kolego u mnie wyskakuje zwarcie z plusem jak immo się załączy.
-
Podłokietnik
Ja oryg podłokietnik dałem do obszycia skórą i jest miodzio.
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
Pomysł dobry. Ale czy konstruktorzy specjalnie nie pomineli tej kontroli. Moim zdaniem świecąca na zielono kontrolka w tle pięknych czerwonych zegarów wygląda tandetnie i wkurzająco.