Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

samekgsx550

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez samekgsx550

  1. Tak jak koledzy mówią. Rozrusznik bankowo. Miałem tak samo. W środku była woda i rdza. Po wyczyszczeniu i nasmarowaniu o wiele lżej odpala. Zwłaszcza zimą. A co do sprzęgiełka alternatora to bardzo łatwo go sprawdzić. 1. Polać na odpalony ze szklanki wody na to koło. Uważając żeby nas nie pochlapało. Jak ustanie na chwile to 100% sprzęgło. Wypróbowane w paru już przypadkach. 2. Włączyć coś co pobiera dużo prądu. Np. podgrzewanie tylnej szyby. Jeśli zrobi się głośniej lub przycichnie terkotanie to mamy do wymiany sprzęg. altern.
  2. U mnie zawór N75 jest kostką do dołu. Teraz pytanie jak powinien być ori ?
  3. Kolego co to jest OCT ? ---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- Ktoś kto wymyślił wyjście wężyka od dołu chyba sobie zażartował. Może wstawić w wężyk coś na zasadzie syfonu.
  4. Pisze bo nie mogę na forum znaleźć. A moim AFN idzie wężyk z Intercoolera do G71 (map sensor) w ECU. Raz w czas zapycha się olejem. Komp nie widzi ciśnienia i przeładowuje minimalnie. Kto a AFN wymyślił wyjście tego wężyka od dołu rury IC ? Przecież to Qźwa zawsze się będzie zapychać. W IC zawsze jest ciut oleju. Jak to rozwiązać ? Może wyjście od dołu zaślepić. I wkręcić taki dziubek pod wężyk od góry. Tak jest w pasku przynajmniej. Albo całą rurę IC przełożyć od paska. w
  5. Ta sprężynka jest w krotkim wężyku od podciśnienia serwa. I musi ona tam być.
  6. Jaką firmę polecacie ? tak do 500 zł
  7. Wtryski lejące kopcą na czarno, a nie na niebiesko
  8. Kolego żadna chinina. Kup coś porządnego : Yamaha SR 250, 500( trochę kondom ale nie do zajechania) Suzuki GS 500 ( idealny na początek ) Varadero 125 ( silnik V 2 cylindry) Suzuki DR Virago 125 Chyba że ci nie zależy na życiu to bierz śmiało chińskie.
  9. nie rozumiem Po co wciskać równocześnie gaz i pedał hamulca podczas podjazdu zimą ?
  10. To tego odradzałbym dalszą jazdę. W razie co to zaduś silnik na 5 biegu. Jak zdążysz
  11. samekgsx550 odpowiedział(a) na karol24 temat w Opolskie
    A ja śmiało mogę polecić tego Pana https://www.facebook.com/pages/Turbo-Cars/426912870746762
  12. Puki co na początek mam fajne radyjko Blaupunkt Bremen MP76 4x50W - Car Audio Katalog Dźwięk za***isty. Tylko ori głośniki nie dają rady.
  13. Witam Chciałbym zmienić głośniki z przodu. Z ori NOKIA na coś takiego : Głośniki Hertz DSK130 Audi A4 B5 BOSE NOKIA (3995760670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 16 nie che bo za dużo roboty. Jak myślicie, będzie jakaś słyszalna zmiana na + ?
  14. ORYGINAL FELGI AUDI A8 D2 LUSTRO NOWE DEKLE WARTO (3986863895) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  15. W tych felgach można się zakochać. Byłem już blisko kupna takich felg w polerce. Lecz po rozmowach z kolegami i stwierdzeniem, że ciężko jest takie felgi utrzymać w czystości. Postanowiłem za tą kasę kupić nowe oponki na lato, do ori felg. Ponoć myjnia bezdotykowa odpada. Każda chemia na myjni zostawia plamy na polerce.Tylko ludwik. A żeby aluminium wypolerowane psiknąć chociażby klarem z utwardzaczem, trzeba je zmatować. Więc albo raz w czas polerka pastą, albo felga bez polerki. Jak bym miał garaż, to codziennie po pracy bym je głaskał.... Albo na weekend przy piwie
  16. Nie bardzo też rozumiem jak to skleić kropelką. Przecież to co się odkleja składa się z 2 materiałów. Pot tym czarny jest cienka gąbeczka. A taki klej wypali tą gąbkę. W najlepszym wypadku sklei. Gąbka się wykruszy i nadaj będzie odklejone.
  17. Kolo sobie zawołał trochę. Jak bez opon. audi 5x112 kute rarytas polerowane cult Kamień Pomorski ? Tablica.pl
  18. Macie jakieś foty jak to się prezentuje w a4 ?
  19. Moim zdanie za mocno świeci.
  20. Ja latam na continental ts 830 Moim zdaniem nr 1
  21. samekgsx550 odpowiedział(a) na mati95115 temat w 2.0
    Sulikon i jeszcze raz sulikon A tak na serio to nie wiem. Może Etka podpowie.
  22. Nie to żebym się chwalił ale ostatnio zdobyłem 2 miejsce Puchar w domu stoi. Taka firmowa walka. Ale zawzięcie było.
  23. W związku z tym że jeżdżę dużo po szczecinie 17 odpadają. Gleba jakakolwiek tym bardziej. Na drogi czołgowe, max jaki chce założyć to 16. Na oponach 195/65/R15. Ogólnie Myślę że felgi mogą wyglądać fajnie. Inne niż wszystkie. ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- Szukam w dziale moja a4, ale bez rezultatu. Może któryś z kolegów się pochwali...
  24. Jak waszym zdaniem, prezentowało by się to w a4 b5 ? VWVortex.com - Would you run these? (Audi A8 Steelie Content)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.