Treść opublikowana przez samekgsx550
-
[B5 AFN] Wyświetlacz klimatronika
Naprawiłem już parę takich paneli. Powiem ci kolego jedno. Masz za mocne żarówki. Powinny być 1.1W. Ty moze masz 2.2W wyświetlacz składa się z 2 szkiełek. Między nimi specjalny środek który się wypala.
-
Poznań - klimatyzacje
Dobrze wiedzieć. zawsze przyda się ktoś połapany od klimy.
-
Jaki rozmiar opon ?
moim zdanie najwygodniejsze na nasze drogi są zwykłe kapcie 15 na oponach 195/65
-
Delikatny wyciek tylko z czego? [zdjęcia]
Może to EGR ? albo z pod kolektora gdzieś.
-
Wylany ekranik - świecąca plamka
Typowe. Rozwarstwia się wyświetlacz. Ktoś musiał go kiedyś rozbierać. A może to skaner linii papilarnych
-
Sprzęgło - pedał wolno odbija
U mnie wolno odbija jak jest duży mróz. Przy -30 niemalże zostaje w podłodze przy pierwszym wciśnięciu.
-
Wymiana koła pasowego alternatora ina
Trzeba mieć specjalny klucz zeby odkręcić sprzęgiełko alternatora. Znam tez takich co to i imadle robią
-
Strefa Śmiechu
Idą dwa ziarenka piasku po pustyni. Jeden mówi do drugiego. Ale tutaj wiary.
-
Siłownia
Czyli standard jak u większości. Brak motywacji. Chodziłem 2 lata. ale zaniechałem.
-
[B5 AFN] Notlauf - czy to wina zaworu N75 ?
Obstawiam kierownice
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja kupiłem 2 lata temu akumulator firmy banner i jestem zadowolony.
-
przeładowanie i kima
Logi Obstawiam kierownice.
-
Wymiana zawieszenia ze sportowego na orginalne.
Ja ostatnio ustawiałem geometrie komputerowa. Myśle że 70zł warto wydać nawet raz w roku na taki zabieg. Zwłaszcza po wymianie drążków kierowniczych.
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Wycinać i się nie zastanawiać.
-
Włamanie do domu....jak uniknąć, jakie zabezpieczenia, alarmy....
Dobra wnyka na niedźwiedzia nauczyła by złodzieja dobrych manier
-
Głosne wycieraczki oraz zmazy na szybie
Jak miałem oryginalną szybe to byle wycieraczki z tesco pięknie zbierały. Od kiedy wymieniłem na nową firmy krzak. To nawet oryginalne wycieraczki bosch chodzą jak po gównie.
-
podlaczenie kabla vag
sterowniki do kabla panel sterowania, system, menadzer urzadzen. Tam popatrz
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
Loterii nigdy nie unikniesz. Np. tak jak z używaną turbiną. Wszystkie są w stanie idealnym.
-
Problem z kierunkowskazami i dziwne mruganie światła postoju?
zobacz wtyczki tylnych lamp. czasami tam lubi być zaśniedziałe.
-
podlaczenie kabla vag
Jak kabel podpinasz do wtyczki to pali się dioda ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
pod magesowki mozna zakupić specjalne podkładki gumowe. Są w całej rozmiarówce.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ładnie zaczyna wyglądać
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Zgrabna
-
moja a4 b6 210KM quatro 6 gang
zajeb alumy
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
pięknie ci to wyszło