Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
Jak ustawic pompo wtryskiwacze 2.0 16v BLB
- Jak ustawic pompo wtryskiwacze 2.0 16v BLB
Żadna różnica. Odpada tylko osiowanie PD.- Jak ustawic pompo wtryskiwacze 2.0 16v BLB
Post wyżej- Jak ustawic pompo wtryskiwacze 2.0 16v BLB
Chodzi Ci o synchronizację, a nie żaden początek wtrysku, bo tego się nie ustawia? Może to Ci coś rozjaśni: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/128771-19-tdi-avf-awx-avb-regulacja-pompowtryskow/- poduszki silnik
- Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
W sprawie adapterów pisać na PW- podgrzewany bak w 1.9 tdi avant? prawda czy fałsz?
Właśnie dlatego masz chłodniczkę paliwa zamontowaną. Zbiornik jest z tworzywa...- podgrzewany bak w 1.9 tdi avant? prawda czy fałsz?
Pogrzewany tzn? Ogrzewany na postoju, czyli coś w stylu Webasto? Bo jeśli paliwo miałoby być ogrzewane w czasie jazdy, to jaki byłby sens stosowania chłodniczki paliwa?- klimatyzacja
Tu masz wątek: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/59355-b5-1z-montaz-klimatyzacji-manualnej-a4-b5-19-tdi-1z/- Wymiana rozrządu, bardzo wysoka cena
Rozrząd za 1270 PLN do AJM, to rzeczywiście zrobiło Cie w podwójne jajo... Chyba, że brał z ASO, ale to i tak się nie kalkuluje.- Pompowtryski 1.9 tdi - wżerki - dziwne niecodzienne teorie
Bez przesady. Żeby po 1000km przebiegu robiły się jakieś wżery, to zamiast paliwa musiałbyś kwas lać.- Wkreca sie na maksymalne obroty po wymianie o-ringu w pompie.
Odczytasz RSW. Pierścień dozatora nie współpracuje prawidłowo z nastawnikiem i stąd te cyrki.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Wkreca sie na maksymalne obroty po wymianie o-ringu w pompie.
Problem leży najprawdopodobniej w nieprawidłowym złożeniu pierścienia dozatora na tłokorozdzielaczu (pierścień nie jest na swoim miejscu względem wałka nastawnika) . Rozbieraj i składaj jeszcze raz.- Dziwne dźwięki pod deską rozdzielczą...
Na początek zrób nastawy podstawowe (Basic Settings) dla klimatronika. Sterownik wysteruje klapy w pozycji wyjściowej. Czasem to rozwiązuje problem wariujących przysłon.- wąż
Ta rura z aukcji nie podpasuje, bo Ty masz turbo bez zmiennej geometrii. które jest zamocowane wyżej niż wersje VGT. Kolega tfk83 podał Ci wszystko jak na tacy- wąż
To jest przewód odmy do dolotu.- Nie odpala, cykanie rozrusznika
Zgadza się- Brak czynnika w układzie a poruszanie się samochodem
W 2002 roku spreżarka rozłączana jest sprzęgłem elektromagnetycznym, więc wirnik się nie będzie obracał. Można jeździć, kompresora nie zatrzesz. W nowszych modelach jest zawór, który tylko obniża ciśnienie na wyjściu z kompresora, więc wirnik cały czas się kręci. Inna kwestia to już wilgoć w układzie przy braku czynnika no i osuszacz.- problem z ogrzewaniem
Komputer=>08 HVAC => Basic settings i Output test- Zestaw wahaczy MasterSport z Gorlic
Np : http://a4-klub.pl/index.php?/user/817-dzik/ http://a4-klub.pl/index.php?/user/9702-tom77/ http://a4-klub.pl/index.php?/user/8444-wandej/- problem z ogrzewaniem
Tak jak kolega wyżej pisze. Najpierw zapodaj nastawy podstawowe (Basci Settings Gr.001), a potem test elementów wykonawczych(Output test). U mnie np silniczek od klapy nawiewuna szyby wariował tzn cały czas go było słychać jak przestawia klapę. Po tym zabiegu błoga cisza, pomogło.- wgniecenie w półosi bardzo bardzo pilne
To jest tylko osłona, żeby smar się nie wydostawał i brud nie wnikał. Nie ma wpływu na prawidłową pracę przegubu wewnętrznego. Możesz bez obaw składać.- Zestaw wahaczy MasterSport z Gorlic
Ale kombinujecie Na forum mamy kliku sprawdzonych, rzetelnych sprzedawców części, więc nie ma sensu się rozwodzić nad jakimiś aukcjami dziwnymi aukcjami.... Będzie Pan zadowolony- Jak właczyć klime
- Jak ustawic pompo wtryskiwacze 2.0 16v BLB