Treść opublikowana przez steve69
-
[B6 BDG] Nie działa elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego w fotelu kierowcy
W A4 B6 nie ma żadnej pompki/poduszki. Regulacja ustawienia odcinka lędźwiowego oparcia jest elektryczno-mechaniczna. -- Pozdrawiam. Sławek
-
wlacznik FUNK
Np. "kogut" i/lub syrena w pojazdach specjalnych (policja, pogotowie, inne). -- Pozdrawiam. Sławek
-
Gdzie jest czujnik cofania...
Gdzieś tutaj: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-swiatla-cofania-caly-czas-sie-pala-174334/#post2464520 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Centralny zamek
a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-zamykania-otwierania-klapki-wlewu-paliwa-avant-130515/ -- Pozdrawiam. Sławek
-
Pomocy zatrzasniete klucze
A wiesz o tym, że aby otworzyć bagażnik z pilota, to środkowy przycisk trzeba wcisnąć i przytrzymać 2-3 sekundy? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z turbiną, dziwny dzwięk przy wciskaniu sprzęgła
Jak turbina może się wyłączyć??? Jeśli łopatki części gorącej turbiny są zapieczone lub szwankuje wysterowanie tymi łopatkami (np. uszkodzony N75), to może wystąpić przeładowanie lub niedoładowanie i w konsekwencji tryb awaryjny. Ale sam wirnik kręci się ZAWSZE! Od momentu uruchomienia silnika do jego wyłączenia. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Pęknięta rurka płynu do spryskiwacza tylnej szyby
-- Pozdrawiam. Sławek
-
dziwne dziełanie parktronica
Ale ten włącznik jest tylko od przedniego. Tylny układ (a o nim właśnie pisze muszka76) włączany jest za pomocą dźwigni zmiany biegów, więc stąd moje zdziwienie. Chyba, że o czymś nie wiem... -- Pozdrawiam. Sławek
-
Pytanie o wskazania/funkcję FIS'u.
http://tinyurl.com/beqxfhx -- Pozdrawiam. Sławek
-
dziwne dziełanie parktronica
O jakiej kontrolce i wyłączniku mowa? A co do działania parktronica, to wypadałoby podpiąć VAG i tam sprawdzić ewentualne błędy oraz działanie poszczególnych czujników. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Regulacja Bassu
chomikuj.pl/steve69/Dokumenty/Audi+A4/Concert+CD+Manual -- Pozdrawiam. Sławek
-
Ciężko chodzi kierownica po założeniu tempomatu
Dokładnie złóż i mocno dociśnij do dołu obudowę kierownicy i dopiero wtedy skręcaj. Miałem ten sam objaw co ty, gdy dokładałem tempomat u siebie. Okazało się, że kierownica tarła o obudowę, czyli po złożeniu nie było wystarczającego luzu. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Demontaż tapicerki tył problem z korbką szyby
Spróbuj tak: a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-oswietlenia-podloza-178349/#post2133787 -- Pozdrawiam. Sławek
-
Problem z tempomatem
Co KONKRETNIE robiliście z kolegą? Zamontowanie tempomatu w przypadku, gdy posiadamy odpowiedni moduł kierownicy to: zdjęcie poduszki i kierownicy, rozebranie obudowy kolumny kierowniczej, zdjęcie taśmy czujnika skrętu, zamontowanie w module manetki tempomatu, założenie taśmy czujnika skrętu, założenie z powrotem obudowy kolumny kierownicy (z wyciętym wcześniej otworem na manetkę tempomatu), założenie z powrotem poduszki i kierownicy, podłączenie interfejsu VAG i odpowiednie kodowania w 2 miejscach: 1) 16-Steering Wheel -> Coding-07 -> Software Coding Na przedostatniej pozycji musi być 2 lub 4 2) 01-Engine -> Login-11 wpisać 11463 kliknąć [Do It!] by aktywować tempomat Warunkiem działania tempomatu są sprawne czujniki położenia pedałów hamulca oraz sprzęgła. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Czujnik otwarcia tylnej klapy - avant
Mikro-włącznik odpowiedzialny za zapalanie lampek i wyświetlanie info na FIS znajduje się wewnątrz zamka klapy. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Czujnik otwarcia tylnej klapy - avant
A na FIS pokazuje otwarcie klapy oraz czy zapala się lampka sufitowa w bagażniku? Bo jeśli pokazuje i lampka się zapala, to może po prostu żarówka w klapie jest spalona? -- Pozdrawiam. Sławek
-
Concert II problem piosenki z płyty lecą losowo
Odtwarzanie utworów w kolejności losowej to funkcja RANDOM dostępna po naciśnięciu przycisku MENU. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Błąd 18258 - co oznacza i czym może skutkować?
Błędy są "Intermittent", czyli występują sporadycznie. Skasować, za jakiś czas sprawdzić, czy znowu się pojawiły. Jeśli znowu są, może to oznaczać m.in. uszkodzenie/przetarcie kabelków sygnałowych CAN pomiędzy modułami. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B7] Nie działający tempomat
16167 = Cruise Control System (CCS) Deactivation -- Pozdrawiam. Sławek
-
Skrzywiona kierownica
Lub poprzedni właściciel zdejmował z jakiegoś powodu kierownicę (np. montaż tempomatu), a potem "nieprecyzyjnie" założył ją z powrotem. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Wyciągnięcie plastików zegara
Nie wyczyścisz "szybki" od środka bez wyciągnięcia całego licznika i rozebrania go. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Wyciągnięcie plastików zegara
Musisz wyciągnąć zegary, a następnie zdemontować tę "szybkę" i dopiero wyczyścić. Wyłącz zapłon. Ustaw kolumnę kierownicy w pozycji na sam dół i maksymalnie do siebie. Zdejmij/wyciągnij listewkę ozdobną znajdującą się pomiędzy przyciskami "MODE" i "CHECK". Wykręć 2 wkręty, które zasłaniała listwa ozdobna (torx). Zdejmij lewą zaślepkę z boku deski rozdzielczej (tę zasłaniającą bezpieczniki). Włóż rękę do środka i wypchnij zegary. Odepnij wtyczki. Odkręć z tyłu zegarów 4 wkręty (torx T10). Podważ 4 zatrzaski (2 u dołu i 2 po bokach). Wysuń zegary z obudowy. Składasz w odwrotnej kolejności. Nie włączaj zapłonu w czasie, gdy masz odłączone kable od licznika!!! -- Pozdrawiam. Sławek
-
Tempomat-nie działa
Wygląda na to, że jest problem z czujnikiem pedału sprzęgła. -- Pozdrawiam. Sławek
-
Zatrzaśnięty kluczyk
VAG i "jedziesz" : a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/ -- Pozdrawiam. Sławek
-
Demontaż korby w tylnych drzwiach.
a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-oswietlenia-podloza-178349/#post2133787 -- Pozdrawiam. Sławek