Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. W A4 B6 nie ma żadnej pompki/poduszki. Regulacja ustawienia odcinka lędźwiowego oparcia jest elektryczno-mechaniczna. -- Pozdrawiam. Sławek
  2. Np. "kogut" i/lub syrena w pojazdach specjalnych (policja, pogotowie, inne). -- Pozdrawiam. Sławek
  3. Gdzieś tutaj: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-swiatla-cofania-caly-czas-sie-pala-174334/#post2464520 -- Pozdrawiam. Sławek
  4. a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-zamykania-otwierania-klapki-wlewu-paliwa-avant-130515/ -- Pozdrawiam. Sławek
  5. A wiesz o tym, że aby otworzyć bagażnik z pilota, to środkowy przycisk trzeba wcisnąć i przytrzymać 2-3 sekundy? -- Pozdrawiam. Sławek
  6. Jak turbina może się wyłączyć??? Jeśli łopatki części gorącej turbiny są zapieczone lub szwankuje wysterowanie tymi łopatkami (np. uszkodzony N75), to może wystąpić przeładowanie lub niedoładowanie i w konsekwencji tryb awaryjny. Ale sam wirnik kręci się ZAWSZE! Od momentu uruchomienia silnika do jego wyłączenia. -- Pozdrawiam. Sławek
  7. -- Pozdrawiam. Sławek
  8. Ale ten włącznik jest tylko od przedniego. Tylny układ (a o nim właśnie pisze muszka76) włączany jest za pomocą dźwigni zmiany biegów, więc stąd moje zdziwienie. Chyba, że o czymś nie wiem... -- Pozdrawiam. Sławek
  9. http://tinyurl.com/beqxfhx -- Pozdrawiam. Sławek
  10. O jakiej kontrolce i wyłączniku mowa? A co do działania parktronica, to wypadałoby podpiąć VAG i tam sprawdzić ewentualne błędy oraz działanie poszczególnych czujników. -- Pozdrawiam. Sławek
  11. chomikuj.pl/steve69/Dokumenty/Audi+A4/Concert+CD+Manual -- Pozdrawiam. Sławek
  12. Dokładnie złóż i mocno dociśnij do dołu obudowę kierownicy i dopiero wtedy skręcaj. Miałem ten sam objaw co ty, gdy dokładałem tempomat u siebie. Okazało się, że kierownica tarła o obudowę, czyli po złożeniu nie było wystarczającego luzu. -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Spróbuj tak: a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-oswietlenia-podloza-178349/#post2133787 -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Co KONKRETNIE robiliście z kolegą? Zamontowanie tempomatu w przypadku, gdy posiadamy odpowiedni moduł kierownicy to: zdjęcie poduszki i kierownicy, rozebranie obudowy kolumny kierowniczej, zdjęcie taśmy czujnika skrętu, zamontowanie w module manetki tempomatu, założenie taśmy czujnika skrętu, założenie z powrotem obudowy kolumny kierownicy (z wyciętym wcześniej otworem na manetkę tempomatu), założenie z powrotem poduszki i kierownicy, podłączenie interfejsu VAG i odpowiednie kodowania w 2 miejscach: 1) 16-Steering Wheel -> Coding-07 -> Software Coding Na przedostatniej pozycji musi być 2 lub 4 2) 01-Engine -> Login-11 wpisać 11463 kliknąć [Do It!] by aktywować tempomat Warunkiem działania tempomatu są sprawne czujniki położenia pedałów hamulca oraz sprzęgła. -- Pozdrawiam. Sławek
  15. Mikro-włącznik odpowiedzialny za zapalanie lampek i wyświetlanie info na FIS znajduje się wewnątrz zamka klapy. -- Pozdrawiam. Sławek
  16. A na FIS pokazuje otwarcie klapy oraz czy zapala się lampka sufitowa w bagażniku? Bo jeśli pokazuje i lampka się zapala, to może po prostu żarówka w klapie jest spalona? -- Pozdrawiam. Sławek
  17. Odtwarzanie utworów w kolejności losowej to funkcja RANDOM dostępna po naciśnięciu przycisku MENU. -- Pozdrawiam. Sławek
  18. Błędy są "Intermittent", czyli występują sporadycznie. Skasować, za jakiś czas sprawdzić, czy znowu się pojawiły. Jeśli znowu są, może to oznaczać m.in. uszkodzenie/przetarcie kabelków sygnałowych CAN pomiędzy modułami. -- Pozdrawiam. Sławek
  19. 16167 = Cruise Control System (CCS) Deactivation -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Lub poprzedni właściciel zdejmował z jakiegoś powodu kierownicę (np. montaż tempomatu), a potem "nieprecyzyjnie" założył ją z powrotem. -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Nie wyczyścisz "szybki" od środka bez wyciągnięcia całego licznika i rozebrania go. -- Pozdrawiam. Sławek
  22. Musisz wyciągnąć zegary, a następnie zdemontować tę "szybkę" i dopiero wyczyścić. Wyłącz zapłon. Ustaw kolumnę kierownicy w pozycji na sam dół i maksymalnie do siebie. Zdejmij/wyciągnij listewkę ozdobną znajdującą się pomiędzy przyciskami "MODE" i "CHECK". Wykręć 2 wkręty, które zasłaniała listwa ozdobna (torx). Zdejmij lewą zaślepkę z boku deski rozdzielczej (tę zasłaniającą bezpieczniki). Włóż rękę do środka i wypchnij zegary. Odepnij wtyczki. Odkręć z tyłu zegarów 4 wkręty (torx T10). Podważ 4 zatrzaski (2 u dołu i 2 po bokach). Wysuń zegary z obudowy. Składasz w odwrotnej kolejności. Nie włączaj zapłonu w czasie, gdy masz odłączone kable od licznika!!! -- Pozdrawiam. Sławek
  23. Wygląda na to, że jest problem z czujnikiem pedału sprzęgła. -- Pozdrawiam. Sławek
  24. VAG i "jedziesz" : a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/ -- Pozdrawiam. Sławek
  25. a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-oswietlenia-podloza-178349/#post2133787 -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.