Treść opublikowana przez bobikos
-
lokalizacja sensora
to znaczy ten po środku, z którego pasy dla pasażera z przodu wychodzą
-
lokalizacja sensora
w Twoim aucie czujnik powinien znajdować się w słupku B pod napinaczami pasów, masz trochę zabawy żeby się do niego dostać, musisz zająć górną a potem dolną osłonę tego słupka i szukać.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Zupełnie nie opłacalne, nie widać tego podświetlenia w ogóle. Ja go zrobiłem bo dostałem boczki z podświetlanymi klamkami. Ktoś gdzieś zamieszczał fotki.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Oryginalnego punktu zbiorczego oświetlenia nie znajdziesz bo jest on gdzieś w wiązce główenj pod konsolą środkową. Dlatego też możesz wziąć z dowolnego przewodu szaro-niebieskiego, najłatwiej jest właśnie spod włącznika.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Kurcze panowie, ile macie skrzynek bezpieczników w środku auta? Ja mam jedną, tą dostępną po otworzeniu drzwi kierowcy i zdjęciu dekielka. Tam właśnie bezpiecznik nr 2 jest od podświetlenia. Jeden pin (zasilający) jest obsadzony, drugi trzeba dołożyć.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Bezpiecznik S2 jest to bezpiecznik nr 2 w skrzynce bezpieczników w środku. Przełóż pin z 5 na 2 i już.
-
Problem z elektryką w B7
obejrzałeś chociaż bezpieczniki przed napisaniem posta?
-
[INNE] A6 C5 Gdzie podłączyć czujnik sprzęgła po zmianie skrzyni na manual?
załóż nowy wątek, po co mieszać. Schemat na pewno będzie inny.
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
Do pracy silnika brana jest informacja z czujnika temperatury cieczy chłodzącej. Może i masz rację i klimatronik bierze pod uwagę temperaturę z wewnątrz, trzeba sprawdzić przez odłączenie i porównanie jak się zachowuje klimatronik.
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
Tak, z tego czujnika korzysta climatronic. Miernikiem nie wiem czy sprawdzisz, pewnie tak ale musisz mieć wykres zmiany rezystancji w funkcji temperatury.
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
podnieś maskę i przed chłodnicą będziesz widział czujnik. Pomiędzy zderzakiem a chłodnicami. Nic nie musisz rozkręcać.
-
Nie grzeje prawa strona klimy
kolego wyrażaj się jaśniej bo nie da się zrozumieć tego co piszesz. Temperatura przy jakiej zaczyna grzać climatronik zależy ściśle od temperatury zewnętrznej. Im niższa temperatura na zewnątrz tym szybciej załącza się grzanie. W nocy pewnie było chłodniej więc załączył się przy niższej temperaturze, w dzień jest cieplej więc przy wyższej. Sprawdź błędy, wtedy będzie można coś konkretniejszego powiedzieć
-
Nie grzeje prawa strona klimy
Nie wyobrażam sobie żeby przy tych temperaturach na zewnątrz auto zaczynało grzać przy niższej temperaturze na climatroniku... Rozumiem że odczyt temperatury zewnętrznej masz dobry? Podepnij VAG i sprawdź błędy w climatroniku, być może silniczki siadają.
-
Wiatrak - da rade wymienic bez rozwalania przodu??
wyłam go do końca i jedź. Przy okazji sprawdź jak się ma wiskoza.
-
Proszę o numer śrub zderzaka przedniego ze zdjęcia
Home Page > Search > 8E0 807 893 > ES#437958 BOLT - 8E0807893 o takie chodzi?
-
Elektryczne szyby tył - koszty dołożenia na ORI częściach
sprawy kabelków masz opisane w podlinkowanym temacie. Są schematy i informacje, "Jeśli chodzi o okablowanie - należy zastosować odpowiedni przekrój: - CAN: 0.35mm - inklinacja: 0,5mm - zasilanie do bezpiecznika S280: 2,5mm - zasilanie do bezpiecznika S23: 0.5mm" Masz kabel żeby przekodować moduł komfortu? Z jakich okolic jesteś?
-
Nie włączają sie wentylatory VW Polo 9N
opisz dokładniej z których bloków pomiarowych są te temperatury. Oznaczenie silnika by się przydało. Ilu pinowy czujnik i jakiego koloru, ten przy termostacie?
-
Elektryczne szyby tył - koszty dołożenia na ORI częściach
Prowadnic nie zmieniasz, silniczek montujesz zamiast trzpienia od korby. Wiązki musisz ciągnąć nowe, tak jak w linku, część sygnałów bierzesz z przedniej kostki, zasilanie część z samej skrzynki bezpieczników i tamtych okolic Niby w boczku możesz zmienić same miseczki ale to Cię drożej wyjdzie niż cała tapicerka bo w niej jest jeszcze wiązka i włącznik, poza tym zostaje Ci dziura po korbce. Przeanalizuj temat, nie ma na razie w żadnym miejscu opisu kompleksowego. Możesz gdzieś na spota podjechać to koledzy Ci wytłumaczą. Powodzenia
-
Nie włączają sie wentylatory VW Polo 9N
Nie sądzę żeby zaniżał, ale w blokach pomiarowych silnika sprawdź co pokazuje czujnik. Na zegarach będzie pokazywał 90 st a rzeczywista temp może oscylować w okolicach 100. Nie pamiętam które to dokładnie bloki, ale na pewno w pierwszych znajdziesz. Sprawdź też bloki w liczniku, wartość powinna być porównywalna z tą w blokach silnika. Auto rozgrzane na postoju powinno co jakiś czas włączać wentylator, szczególnie benzyna i na pewno w takich temperaturach jakie teraz panują.
-
Olej poniżej min na bagnecie a komputer milczy !?
Czujnik zareaguje dopiero jak będzie grubo poniżej min, pewnie gdzieś przy końcu bagnetu, jak chcesz możesz sprawdzić, kiedyś zapewne zadziała... Może być też tak że masz uszkodzony czujnik ale komputer nie wykrywa tego.
-
Nie włączają sie wentylatory VW Polo 9N
Jak włączasz klimę to sterownik wentylatorów dostaje sygnał i załącza obydwa. Tak więc sprawdzić musisz zarówno sterownik jak i same wentylatory. Działają one w ogóle w jakiejkolwiek sytuacji? Sprawdzałeś je na krótko? O temperaturę i spytałem przy okazji bo byłem ciekawy że auto się nie gotuje bez wiatraków przy tej temperaturze. Jak dokładnie jest z czujnikami w tym modelu nie wiem, ale wygląda na to że za wentylatory odpowiada tylko termowłącznik - ten w chłodnicy.
-
Elektryczne szyby tył - koszty dołożenia na ORI częściach
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/ temat rozpracowany. Potrzebujesz Boczki wraz z wiązką tego boczka, włącznikiem, ewentualnie lampkami podświetlającymi - cena ok 100 zł szt. sterownik z silniczkiem - ok 60 zł szt wiązka od sterownika do słupka - ok 40 zł szt wiązka wewnątrz auta - bezcenna - nie da się kupić, albo robisz sam, albo kup instalację od anglika (szczególnie przydatne jak zamierzasz kolejne mody robić) - cena ok 200 zł uchwyt dla kierowcy na 4 szyby - 75 zł ASO przełącznik 4 szyby - sprawdź allegro Wszystko zależy za ile trafisz na allegro, jak poszukasz, znajdziesz taniej. W przypadku tylnych silniczków szyb nie ma rozróżnienia europejczyk czy anglik, jak się zaczynają od 8E0 to możesz brać. Jaki kolor tapicerki?
-
Problem ze sterownikiem Airbag
podobno pod konsolą środkową, na zdjęciu widok jest od strony pedałów. Kostka jak to w przypadku AirBag musi być koloru żółtego.
-
Nie włączają sie wentylatory VW Polo 9N
sprawdzałeś błędy w silniku? Wentylatory są sterowane przez sterownik, schowany prawdopodobnie przy nadkolu lewym. Może być problem z nim, ewentualnie bezpieczniki przy aku 5 (40A), 8 (30 A) 11 (5A). Sprawdź też masę i przejścia do tego sterownika. Klima załączy się nawet przy minimalnej ilości czynnika, chociaż oczywiście nie działające wentylatory będą wpływać na wydajność klimy. Auto bez wiatraków nie gotuje się? Sprawdzałeś odczyty z czujników temperatury w blokach silnika i licznika? Sprawdź też termo-włącznik w chłodnicy wody. Ogarnij też te spalone bezpieczniki, takie wartości są zazwyczaj na głównych liniach, np. od alternatora, więc może być tak że akumulator nie jest ładowany.
-
Przycisk ECON cały czas świeci na climatorniku A4 B6
jak zdejmiesz lewą lampę (tą od kierowcy) to na boku chłodnicy będzie widoczny czujnik z wtyczką 3 pinową. Tego nie da się nie zauważyć Audi A4 B6 (2002-200?) Fix for Airconditioning stuck on ECON mode (Replace High-Pressure Sensor/Thrust sensor G65) | Woody Hayday | Blog