Treść opublikowana przez Szymoonk
-
[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku
Czy będzie ktoś tak miły i zrobi zdjęcie ori tuby w bagażniku ? najlepiej po odsunięciu tapicerki . Pozdrawiam i dziękuje [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 12:35_________________________________________________Czy warto bawić się w dokładanie ori subwoofera z B5 avant. Jak to gra? Zabawa warta świeczki ?
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
Radze od razu zajrzeć pod wykładzinę i sprawdzić, będzie wiadomo czy szukać gdzie indziej
-
[ALL B5] Problem z podświetleniem wnętrza
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_oswietlenia_kabiny_gdy_nic_nie_pomaga-t77195.0.html fotela nie trzeba wyciągać
-
[B5 1Z] Uruchomienie klimatronika...
kierownicy nie musisz ściągać, da rade wyciągnąć kokpit ale rób to w dwie osoby żeby sobie niczego nie połamać
-
[ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło
a czy ktoś komu światło się zapala może sprawdzić jaką ma pompkę w bagażniku? Z dwiema wtyczkami czy trzema i wtedy będzie wiadomo czy to była "opcja"
-
[B5 ADP] Przełożenie Klimatronica.
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t93749.0.html;highlight=monta%C5%BC+klimatyzacji co prawda manualna ale może się coś przydać. Powodzenia
-
[ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło
Moja pompka wygląda tak i brak światła po otwarciu z pilota(dokładany) Moja pompka ma tylko dwie wtyczki a często są trzy i tu być może jest przyczyna
-
[ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło
Ciekawe czy jest to opcja dodatkowa np do pakietu oświetlenie czy u nas coś nie haloo może ktoś podać nr pompki centralnego z roku 95-96 i działającym oświetleniem? postaram się jutro sprawdzić jaki jest u mnie
-
[ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło
hmm też mam grzane spryski i podgrzewane bębenki (to był ponoć standard jeśli nie było ori pilota) ale światełka nie mam
-
[ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło
ale jeszcze kilka opinii by się przydało być może ma nowszą pompkę centralnego a chciałbym to jednak wyjaśnić czy to my mamy coś uszkodzone czy jak
-
[ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło
kto jeszcze potwierdzi że w rocznikach 95-96 włączało się oświetlenie po otwarciu kluczykiem czy tez pilotem??
-
[ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło
a byłem przekonany że dopiero od 97 było oświetlenie po otwarciu auta oraz możliwość połączenia się VAGiem z pompką a macie to fajne ściemnianie i rozjaśnianie oświetlenia czy zapala się i od razu wyłącza??
-
[ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło
I to jest jeden z wielu minusów auta przedliftowego mi elektryk zrobił układ z jednego przekaźnika i światełko zapala się po otwarciu z pilota, mam gdzieś schemat na kartce
-
[B5 ARG] Problem z funkcją GALA
Jako że włożyłem do siebie radio Symphony II + can adapter chciałbym mieć funkcje GALA. I tu rodzi się problem Sygnał prędkości pociągnięty z licznika żółta wtyczka pin 7 > kostka zasilająca radio pin 1 diagnoza również pociągnięta z licznika w radiu funkcja gala poziom 5 po przytrzymaniu guzika "2" i włączeniu radia pokazuje się "GALA 0DB" ale i tak nie chce zadziałać Jakieś propozycje? [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 18:25_________________________________________________adapter obsługuje GALE,
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
no to pisz tu zaraz :naughty:
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
Pojemnik z allegro, jest on z tunelu poliftowego multifunkcja nie działa ponieważ nie idzie dopasować tej kiery do radia z can
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Philips LED Daytime Lights
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_19tdi_a4_by_szymoonk_ledy_symphony_ii_str2-t8512.15.html więcej zdjęć dejlajtów
-
Strefa Śmiechu
a towar i tak trefny dobree
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_kierownicy_na_po_liftingowa_czteroramienna-t122382.0.html moje fotostory odnośnie zmiany kiery na poliftową z dużym wieloklinem Mam też alu ramki na zegarach ale brakuje mi tej rameczki na FIS szkoda że nie idzie tego osobno dokupić furak
-
[B5 1Z] A4 by szymoonk
Światła dzienne LED [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 17:04_________________________________________________SYMPHONY II w tunelu przedliftowym
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Wymiana starej kierownicy czteroramiennej montowanej od początku produkcji na czteroramienną poliftową montowaną od połowy 97r do końca produkcji. Różnice w kierownicach: Stara kierownica (wieloklin 17mm) Poliftowa nowa kierownica (wieloklin 26mm) Aby wymienić kierownice musimy zakupić: kierownice wraz z poduszką, taśmę (zwijak) wraz z wtyczką, osłonę plastikową kierownicy, dołożyć przejściówkę (reduktor) z małego wieloklinu na duży. nowa osłona taśma(zwijak) z wtyczką Element do usunięcia zaznaczony kółkiem Przejściówka, reduktor, tulejka redukcyjna Tuleja jest za długa dlatego trzeba ją skrócić do długości zaznaczonej na zdjęciu Zdejmujemy starą kierownice, odłączamy wtyczki od poduszek (odłączony akumulator) i klaksonu. Odkręcamy starą osłonę plastikową kierownicy. Na wystający wieloklin zakładamy naszą przyciętą tuleje redukcyjna i wciskamy ją do samego końca. Czas zamontować taśmę poduszki. Jako że taśmy nowej kierownicy nie idzie spasować ze starymi manetkami lepiej zakupić taśmę w wersji „dużej” którą łatwiej dopasować i nie będzie się nam ruszała. Z tyłu taśmy ułamujemy jeden uchwyt i dzięki temu taśma ładnie będzie nam dolegać do starych manetek. Zostaje podłączyć klakson i poduszkę. Odcinamy stare kostki od klaksonu , poduszki i kabelki łączymy z nową wtyczką. Nie będę pisał o podłączeniu ponieważ mam kierownice multifunkcyjną gdzie jest więcej kabli wiec nie będę mieszał. Zakładamy nową obudowę plastikową kierownicy i przykręcamy. W tym momencie taśma trzyma się sztywno kolumny kierowniczej. Zostaje nam założyć nową kierownice która idealnie pasuje na zamontowany wcześniej reduktor. Jako że otwór w nowej kierownicy jest większy do przykręcenia jej potrzebujemy dużej podkładki którą wkładamy pod starą nakrętkę. Nie wiem jaki rozmiar tej podkładki bo wziąłem pierwszą lepszą którą miałem pod ręką. Efekt końcowy wgląda tak, oczywiście zamiast tej można założyć każdą inną z dużym wieloklinem np. trójramienną: Powodzenia
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
A czy taka sytuacja dzieje się też gdy otwierasz inne drzwi niż kierowcy? Jeśli po otwarciu innych drzwi jest ok to być może krańcówka w drzwiach kierowcy się sypie , poza tym radze podmienić pompkę centralnego [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:20_________________________________________________ może to wina kostki stacyjki skoro wszystkie błędy wynikają ze sterowania kluczykiem oraz również radze podmień pompkę centralnego [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:23_________________________________________________ Ktos wie jak to rozwiazac? mial ktos podobny problem? Prosze o wskazowki... Po prawej stronie w bagażniku pod wykładziną masz pompkę centralnego zamka, sprawdź jest stan czy nie ma w niej wody i czy wtyczki dokładnie dolegają
-
[ALL B5] Czy ta manetka z tempomatem bedzie pasować do przedlifta?
na 100% będzie pasować
-
Zakup myjki ciśnieniowej - pomoc
Dzieki raz jeszcze i faktycznie czytając później opinie lepiej dołożyć i kupić K 5.20
-
Zakup myjki ciśnieniowej - pomoc
Dzięki za pomoc koledzy